673 Shares 1548 views

Skuteczna utrata wagi: Preparat „Xenical” (działanie użytkownika, działania niepożądane)

Szwajcarskich „lek” Xenical (tabletki lub kapsułki), – skuteczny sposób na utratę masy ciała: utrata masy ciała po podaniu jest bardzo znaczące. Składnik czynny jest w nim orlistat. Poza „Xenical” oznacza substancję zawarte w preparatach „Orsoten” „Alai”.

Orlistat jest specyficznym inhibitorem lipazy – enzymy odpowiedzialne za rozkład tłuszczów. Oznacza to, że podczas przyjmowania „Xenical” organizm traci zdolność do trawienia tłuszczów z pożywienia. Tym samym zaczyna zużywać własne zapasy tłuszczu i masy ciała, odpowiednio zmniejsza się. Zatem przybywających z tłuszczem spożywczym, w odróżnieniu od innych składników odżywczych jest wydalana przez jelita w postaci nieodszczepiony razem ze stołka. Lek zaczyna działać w ciągu dnia po pierwszej dawce została podjęta. Po zniesieniu „Xenical” trawienie tłuszczu zaczyna się stopniowo, w ciągu dwóch lub trzech dni.

To właśnie te właściwości i orlistat lek „Xenical” zawdzięcza swoją skuteczność. Instrukcja mówi, że jego technika może być zalecany do kompleksowego leczenia otyłości różnym stopniu, w tym u pacjentów cierpiących na cukrzycę typu II. Jak pokazano w badaniach doświadczalnych, u wielu pacjentów, których poziom cukru we krwi były wyższe niż normalne, po przebiegu „Xenical”, wartość ta jest znacznie zmniejszona, odpowiednio, i zmniejszone zapotrzebowanie na leki przeciwcukrzycowe.

Lek „Xenical” instrukcji zaleca przy 120 mg kapsułki (1), trzy razy dziennie z posiłkami. Ilość tłuszczu spożywane przez pacjenta, nie może przekroczyć określonych wartości (30%) – w przeciwnym razie mogą wystąpić dość nieprzyjemne skutki uboczne: oleiste stolce, wzdęcia, ból jelit, wzmożonego parcia na stolec i nawet kału. Jeśli jednak w niektórych posiłków żywność zawiera prawie nie ma tłuszczu, ale tym razem „Xenical” nie można zaakceptować. W żadnym przypadku nie należy zwiększać zalecanej dawki leku według własnego uznania! Przyspieszyć utratę wagi poprzez dodatkową kapsułę, nie można, a nie zaszkodzić zdrowiu. Przebieg „Xenical” trwa 6-12 miesięcy. Przybliżony utrata wagi w tym przypadku wynosi od 2 do 6 kg na miesiąc.

Badania kliniczne wykazały, że orlistat sam jest praktycznie nie wchłania się do krwiobiegu. Niemniej jednak, podawanie leków zawierających substancję, w tym odchudzania „Xenical” (instrukcja nalega na to!), Nie jest zalecany w czasie ciąży. Do tej pory nie wiadomo, czy orlistat przenika do mleka kobiecego. „Xenical” Dlatego matki karmiące również nie powinny zostać podjęte. Instrukcja użycia leku ostrzega przed brakiem doświadczenia jej stosowania w leczeniu dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Ta grupa wiekowa otrzymaniu „Xenical” nie jest zalecane.

Pomimo gwarantowanym działaniu leku „Xenical”, instrukcja nie zaleca się używać go z własnej inicjatywy, bez odpowiednich dowodów. należy przez to rozumieć: to nie oznacza, pierwotnie zaprojektowany dla tych, którzy są zbyt leniwi, aby schudnąć z pomocą kondycję i odrzucenie słodyczy, ale dla tych, którzy, z racji choroby lub indywidualnych cech przepływu procesów metabolicznych w organizmie, nie może tego zrobić bez pomocy. Należy pamiętać, że wartość wskaźnika BMI (indeks masy ciała, równa stosunkowi masy do jej kwadratu wzrostu) pacjenta, przy którym odbiór „Xenical” może być zalecane, aby co najmniej 28-30 sztuk. Liczba ta odpowiada do stanu przed otyłością i, w rzeczywistości, pierwszy stopień otyłości.

Przepis na zakup „Xenical” nie jest wymagane: narzędzie dostarczane na wolnym rynku. Jednakże, nie powinny być podejmowane bez konsultacji z lekarzem.