717 Shares 4209 views

Obserwacja w szpitalu – co to jest? Oddzielenie obserwacji w szpitalu

Każda kobieta w ciąży martwi się o tym, jak ona weźmie pokoleń. Lekarze zalecamy udać się do placówki medycznej, jak tylko pierwsze oznaki spotkania awaryjnego z dzieckiem: ból w dolnej części brzucha, Scrum lub wycieku płynu owodniowego. Każdy dom opieki jest zwykle jednostką dla przyszłych i świeżo wykonanych matek. Również w zakładzie obserwacji powinien być obecny. Jest to dział i zostaną omówione dalej. dowiesz się, co obserwację i dla kogo jest on przeznaczony. Trzeba też mówić o zasadach postępowania w tym dziale.

Obserwacja w szpitalu: co to jest?

To miejsce jest przeznaczone dla szczególnych kobiet w połogu. Wiele przyszłych matek boją się przyjść tutaj. Kobiety wierzą, że obserwacyjne dział szpitala dla chorych kobiet, które nie mają stałego miejsca zamieszkania. Należy od razu powiedzieć, że tak nie jest. Nie sądzę, że w tym momencie Ty i Twoje dziecko z pewnością zostanie zainfekowany infekcji. Oddzielenie obserwacji w szpitalu wymaga spełnienia bardziej rygorystycznych przepisów. Tam też odbywa się bardziej dokładną kontrolę nad kobietami i dziećmi.

Kto dostanie się do tego miejsca?

Tak więc, obserwacja w szpitalu – co to jest? Ta strona jest przeznaczona dla kobiet, które zamierzają w najbliższej przyszłości zostać matkami. Jednak te kobiety w ciąży powinny być pewne wskazania do umieszczenia w dziale.

Prawie wszystkie kobiety w ciąży z chorobami zakaźnymi podanych obserwacji w szpitalu. Czym jest ta choroba? Należą do nich ostre infekcje dróg oddechowych, grypa, ospa wietrzna, różyczka, i tak dalej. Choroby bakteryjne również wskazania do umieszczenia komory obserwacji. Należą pleśniawki, zapalenie gardła, zapalenie ucha środkowego i inne choroby.

Jeśli kobieta ma ciążę wcześniaków, ale poszedł do pracy, ona również obserwację w szpitalu (to znaczy, że już wiem). W tym przypadku, po urodzeniu dziecka jest umieszczona w oddzielnym oknie, gdzie niemal każda minuta pomóc.

Przyszłe mamusie, którzy nie mają niektóre z dokumentów (paszport, ambulatorium kart, certyfikatów i analiz), umieszczone również w obserwacji. W tym matek zaopatrzone w oddzielnej komorze przed punktem, gdzie ich funkcje zostaną wyjaśnione stanu.

Co to jest separacja?

Co jest obserwacja? To oddzielenie szpitalu położniczym, gdzie każda przyszła mama jest dany pokój prywatny. Ponadto, istnieje kilka pudełka, które przyjmują dzieci. Warto zauważyć, że rodzal jest Single. Tylko w niektórych przypadkach (w dotkliwy brak miejsc) kobieta może umieścić w pokoju dwuosobowym. Jednak obie matki muszą mieć taką samą patologię.

Oddzielenie obserwacji w szpitalu – to miejsce, gdzie nie można swobodnie poruszać się po korytarzach. Każda kobieta w pracy jest w swoim pokoju. To tutaj, że jest odwiedzane przez lekarzy i techników do wglądu i biorących testów. W niektórych maternities oddzielanie obserwacji jest wyposażony mobilnego urządzenia ultradźwiękowego i CTG. Pozwala to kobieta nie opuszczają salę w ogóle.

Oddzielenie obserwacji w domu opieki: Cechy pobyt

Ta strona jest zabronione własne rzeczy. Nowe matki zabrania się korzystania pościel domu i pieluchy dla dziecka. Ponadto, kobieta otrzymuje indywidualny koszulę i płaszcz. Wszystkie te rzeczy dokładnie zdezynfekować.

Czyszczenie obserwacji w kilku razy dziennie, podczas gdy normalny pokój dostawa czyszczone tylko raz lub dwa razy dziennie. Każdego dnia, przyszłość i nowo wprowadzone mumie mierzyć ciśnienie krwi, puls, poziom cukru we krwi i hemoglobiny. Jeśli kobieta jest po prostu przygotowuje się do zostania matką, przeprowadziła badania, takie jak USG Kardiotokografia i diagnostyki. Na podstawie tych wyników można podjąć decyzję na początku porodu. Zjawisko to występuje najczęściej u kobiet z chorobami zakaźnymi.

W dziale obserwacji nie mogą stosować własne naczynia i jedzenie. Wizyty są ściśle ograniczone. Postronne nie mogą przebywać w pokoju. Kobieta w pracy może pójść na randkę w korytarzu, ale to też nie jest mile widziane, jeśli to konieczne.

Oddzielenie obserwacyjnych mity

Więc teraz wiemy, że ten dział obserwacyjnego w szpitalu. Wiele kobiet obawia się tu. Należy zauważyć, że nie ma nic złego w tym miejscu nie jest. Jednak wśród przyszłych matek przekazywanych z ust do jamy ustnej mitów związanych z obserwacją. Przyjrzyjmy się im.

Pierwszym błędem obserwacji mają dużą szansę odebrać infekcję

Ponieważ to miejsce jest kobietą z różnymi patologiami, istnieje ryzyko zakażenia zdrowych matek i niemowląt. Jest to mylące. W dziale obserwacji wszystkie komory są odizolowane od siebie. Bielizna i pieluchy są stale dezynfekowane. Nowe matki nie wolno chodzić po korytarzach i odwiedzają się nawzajem. Wszystko to pozwala chronić się przed transmisją zakażenia.

Drugie nieporozumienie: wydział będzie miał długi odpoczynek po porodzie

Jak wiecie, kobieta z dzieckiem są odprowadzane po około 5-10 dni po urodzeniu. Jednakże zasada ta jest obserwowana tylko pod warunkiem, że wszystko jest dobrze. Wiele przyszłych mam uwierzyć, że potrzeba kłamstwa obserwacji co najmniej miesiąc. To nie jest tak.

Jeśli zrobisz wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji, a dziecko było w wyznaczonym terminie, personel medyczny nie będzie zatrzymywać w szpitalu dłużej niż to konieczne. Najprawdopodobniej będziesz wracać do domu tak szybko, jak na zwykłym oddziale położniczym.

Reasumując

Teraz wiem, że tej obserwacji w domu opieki. Każde miasto ma instytucję lekarza z oddziału. W niektórych większych miastach istnieją specjalne obserwacyjnych ośrodków położniczych.

Nie bój się dostać do takiej separacji. Tutaj pomoc wykwalifikowanych zostaną dostarczone. Łatwa i szybka dostawa do was w odpowiednim czasie! Bądź zdrowy!