147 Shares 5856 views

Jak zrobić grilla własnymi rękami


Co może być lepszego niż zapach pieczonego mięsa i aromatycznej herbaty z natury? Prawie wszystkie wspomnienia miłych chwil i odpoczynku w kraju związanych z grillem. Żadna podróż do kraju z przyjaciółmi jest kompletna bez zabawy piknik. Dlatego każdy właściciel bramkowe myśleć o tym, jak zrobić własny grill z materiałów złomu.

Realizacje obiektów produkcyjnych są różne. Aby grill, można użyć cegły, stare beczki lub arkuszy z żeliwa szarego. Znacznie łatwiej iść do najbliższego supermarketu i kupić gotowy projekt. Składany modelu grill będzie niezbędny podczas podróży do wędkowania i turystyki pieszej. Ciężar jej małym i urządzenie będzie przez pięć minut. więcej stałe konstrukcja jest wymagane strefie podmiejskiej. Spójrzmy na kilka opcji jak zrobić grilla własnymi rękami. Wasza wybrana metoda zależeć będzie od dostępności przestrzeni na działce, materiału budowlanego dostępnego i, oczywiście, swoje umiejętności.

Jak zrobić metalowa maskownica

Nie mieszkają na budowę blach żelaznych. Ją można kupić w sklepie. W przypadku z grilla dopasować starej beczki żelaza, pudełko z pralką „Ural” bez niepotrzebnego butli. Korzystanie z takich materiałów pod ręką, można dokonać komfortowy model z wieczkiem, które mogą być wykorzystywane nie tylko do dokonywania kebaby, ale także wędzonych produktów lub grilla.

Stawia starą beczkę na boku. Płytkie zwrócić prostokątne otworów pokrywę. Wymagane występy boczne rezerwowy o co najmniej 15 cm. Z młynkiem Scrollsaw dziury. Szerokość yków pojemnika wynosi 30 cm. Jest to wystarczające dla średnich szaszłyki z 5-6 sztuk. Obejmuje ona długość wyniesie około jednego metra. Tak więc, w grillu można umieścić dziesięć szaszłyki jednocześnie. Pokrywa lufa i kilka otworów. Łączymy je z zawiasów. Pamiętaj, aby dołączyć jeden lub dwa uchwyty na pokrywie dla wygody.

Aby zapewnić dobrą przyczepność, wystarczy wywiercić kilka otworów w bokach lufy. Jeśli chcesz użyć go do palenia produkty, zrobić kilka otworów w pokrywie. Kompletna budowa 2-3 z metalowego pręta, który będzie przechodzić przez beczki pomyłki i bary. Teraz trzeba dokonać nogi na grilla. W tym celu zamontować metalowej rury lub narożnik. Jeśli masz umiejętności spawania, szczegóły konstrukcyjne najlepszego kucharza. W przeciwnym razie, należy użyć śrubę mocującą. Wysokość ramion powinna być około jednego metra i ramą – wystarczającą wielkość dla zabezpieczenia beczki.

Jak zrobić murowany grill

wymagane fundamentem jakiejkolwiek dokładnej konstrukcji. Zapewni ona długie użytkowanie i łatwe w obsłudze urządzenie. Jeśli chcesz, aby witryny tylko na grillu, wystarczy wykopać dół o wymiarach 1,6x 0,8H 0,6 metrów. Dolna poduszka pokryta piaskiem z dowolnej grubości 15-20 cm. Po ustalonym drewnianego deskowania i beton jest zalewany przygotowanego roztworu. Pełna krzepnięcie bazy będzie musiał odczekać około 2 dni. Tylko wtedy możemy rozpocząć budowę główną strukturę.

Najprostszym sposobem wytwarzania grilla – jest zbudowany z pudełka cegły o wymiarach 1,2 x 0,4 m 0,45H. Materiał do produkcji będzie wymagało trochę. Jest całkiem możliwe, aby użyć cegły, z drugiej ręki. Wystarczy pozostawić kilka dziur w drugim rzędzie murze dla dobrej trakcji. Jeśli umieścisz swoje połówki grill z cegły, a następnie ozdobić ściany zewnętrzne z kamienia naturalnego, siedząc na rozwiązanie. Taka dekoracja będzie dodatkowo wzmocnić konstrukcję ściany i dać swój szczególny smak.

Jeśli jest to dla ciebie zbyt proste, a chcesz zasadniczą konstrukcję, należy rozważyć możliwość budowania uniwersalne urządzenie, które łączy w sobie grilla, grill, piekarnik udowodnił, zlew, stół do cięcia i Schowek na dostawę drewna. Budowa takiej struktury wymaga dobrych umiejętności lub pomocy specjalistów.

Jak zrobić grilla na miejscu – wybierz tylko ty. Nie tak ważne, jak dokładnie będzie. Wesołych z moimi przyjaciółmi, smaczny grill i dobry nastrój, który podałeś.