754 Shares 6316 views

LCD „dwór” na Laon: Opis, opinie i zdjęcia

„Dwór” do Laon – Luksusowy dom mieszkanie w zielonej strefie Petersburgu. Architekci próbowali łączyć innowacyjne technologie budowlane ze stylem stalinowskim imperium. Jest to infrastruktura miasta, zrównoważony powierzchni wody i okoliczne parki.


lokalizacja

„Łanskiej nieruchomy” posiada unikalną lokalizację: kompleks mieszkalny umieszczony na skrzyżowaniu autostrady Lansky i Engelsa. Ten obszar jest otoczony przez parki, ogrody, stref dla pieszych. Blisko – historyczne centrum, ZSD i obwodnicy. Przed metrem (stacja "Las", "Pioneer", "Black River", "Specific") chodzić – 20-27 minut.

Infrastruktura jest bardzo rozwinięty. Nie ma problemów ze szkół, przedszkoli, obiektów sportowych, zakładów opieki zdrowotnej. W niewielkiej odległości od obiektów handlowych, rozrywkowych, sklepów. Kompleks jest droga w ogrodzie Lansky.

Wcześniej nie naprawdę rozliczane majątków szlachty. Po rewolucji, zbudowana piekarnię, zniszczona obudowa została niedawno rozebrany. LCD ma postać galerie, mgliście przypomina zrujnowanego piekarni.

elementy architektoniczne

Dwa bloki o różnych wysokościach na 207 mieszkań – tak wygląda „Manor” w Laon. Kompleks imponujące zdjęcia mody dekoracji i projektowania, urzeczywistniającym tradycji lat 50-tych z nowoczesnymi akcentami. Budynek łączy w kondygnacji podziemnej, wyposażony spiżarnie sklepów i parking.

Dom jest podzielony na pięć sekcji 7-11-piętrowych. Na parterach zajmą struktur handlowych. Monolitycznych ścianach zewnętrznych, materiał przegrody zmienia się z cegły do betonu komórkowego. Główny budynek ogrodzenia drogowego off trzypiętrowym budynku, który pomieści systemu podtrzymywania życia (transformatorowa), studia i biura. Pomiędzy budynkami są wyposażone w przytulny dziedziniec, w pobliżu parku – plac zabaw, tereny rekreacyjne.

Fasada Style stalin`s Imperium planowane częściowo granitu (drugie piętro). Tynk dekoracji rdzy zadaje rowki imitujące szwy kamienia. Architektoniczne i artystyczne oświetlenie ścian zaprojektowano ożywić LCD w półmroku, aby dawać dobry nastrój w długie zimowe wieczory. Pomieszczenia ogólnodostępne (hol, korytarze, klatki schodowe) są zaprojektowane na indywidualne projektu.

bezpieczeństwo

„Dwór” do Laon – Bezpieczne terytorium kontrolowane systemy zabezpieczeń. infrastruktura Engineering, że to możliwe do komfortowego pobytu. Tutaj zbudować swój własny kocioł gazowy, ogrzewanie i okablowanie trzymać w podłodze. Klimatyzacja jest scentralizowana.

Kryty dziedziniec zamknięty od zewnątrz. Pod warunkiem nadzoru zarówno na terytorium i na parkingu. Concierge będzie działać w każdym froncie.

decyzje planistyczne

LCD „Łanskiej nieruchomości” – próbka wygodnej rezydencji XXI wieku. Przyszli najemcy to jedno-, dwu-, trzy-, studia pięć-pokojowe zróżnicowany teren góry 32,4 m2 do 187,6 m2. Wysokość sufitu – od 2,73 do 3,03 metrów. W sprzedaży jest mieszkanie jako klasyczny układ – z oddzielnych stref gotowania i evroplanirovki – z wydzielonych kuchniach i stref prywatnych gości.

Niewielka liczba mieszkań na piętrze (2 do 5) nie stwarza poczucie mrówki. Z okien większości pokoi roztacza się piękny widok na park. Możliwość dwóch urządzeń do kominków strychu.

wygoda

„Dwór” na Laon jest przeznaczony do komfortowego pobytu. Scentralizowany system klimatyzacji jest tworzony w oparciu o sprzęt ABHM (agregat-fan-coil) z tłumieniem hałasu i możliwością regulacji temperatury w każdym mieszkaniu. Otwory w elementach okiennych pozwalają regulować naturalny przepływ powietrza.

Wśród innych przyjemnych chwil:

  • Komfortowe windy KONE firma.
  • Kameralny dziedziniec bez samochodów wyposażonych w wypoczynku dorosłych i dzieci.
  • Nowoczesny system alarmowy ognia i dymu.
  • Wejście dla środowiska.
  • Wysokiej jakości izolacja akustyczna.
  • Wózki przed siebie.

wodociąg

LCD „dwór” na Laon wyposażony jest w sieć wodociągową z kolektorów Apartament dla podłączenia sanpriborov. W procesie wytwarzania wody zużywanej przez centralny dwustopniowego układu do uzdatniania wody, w wyniku czego czysta woda gorąca i zimna, jak również długotrwałą eksploatację sieci zostanie dostarczona.

systemy okienne

Eko Okna redukcja szumów z odpowietrznika w części 7-11-piętrowego kompleksu zapewni nieskazitelną ciszę. Ciepłe witraż z profilu aluminiowego pozwala korzystać przez cały rok balkon. Pewna liczba mieszkań są wysokie okna panoramiczne na dwóch ścianach.

System ogrzewania

PL gazowego kotła dachu zapewnienia nieprzerwanego ogrzewania i gorącej wody. Ogrzewanie odbywa się przez obwód kolektor-obwodowej z dystrybucją rur w podłodze. Liczniki znajdują się w różnorodnych szafek, które będą płacić tylko za zużytą ciepła. Urządzenia grzewcze są wyposażone w termostaty, co umożliwia regulację każdy apartament ciepła. Miły szczegół: Grzejniki łazienkowe wykonane są ze stali nierdzewnej.

komunikacja

„Dwór” na Laon jest wyposażony w sieć komputerową Internet z linii dzierżawionej, cyfrowy system telewizyjny z pakietem kanałów telewizyjnych, zintegrowanej telefonii z osobnym numerem. Dla każdego mieszkania znajduje się kabel i zainstalowane domofony domofon. Najemcy mogą być dodatkowo wyposażone w kolorowy film.

Podziemny parking i przechowywanie

Pojemny ciepły strzeżony parking przeznaczony dla 82 samochodów. W piwnicy jest dla mieszkańców 60 spiżarnie od 3,68 do 9,84 m 2 do przechowywania rowerów, preparatów domowych i innych rzeczy. Pomieszczeń magazynowych i parkingu można dojechać windą.

„Dwór” na Laon: Opinie

LCD – w budowie, zakończono budowę ścian litych. Przewidywany termin dostawy – lato 2017. Prawie połowa mieszkań są już zarezerwowane, ale osobliwości zamieszkania mówić wcześnie.

Wśród korzyści z przyszłych mieszkańców zauważyć niezwykłą lokalizację – w otoczeniu trzech parków: Lansky, specyficzne i Akademię Leśnictwa. Sytuacja ekologiczna ze względu na obfitość zieleni korzystnej że często dla miast. są malownicze jeziora i kanały w sąsiedztwie.

Wśród wad – możliwych problemów związanych z ruchem pojazdów silnikowych, Engelsa Prospect załadowanych w godzinach szczytu, korki są częste. Złagodzenia sytuacji rozwiniętą sieć transportu publicznego. Do metra „Las” – jeden i pół kilometrów, dworca „kwadrat Odwagi” – 2 km. 400 metrów jest platforma S-Bahn (który może być dodatkowym źródłem szumów).