81 Shares 3140 views

LCD „Irish Quarter”: opis programu, deweloperem i opinie

Jest wielu ludzi, którzy nie chcą żyć w centrum Moskwy i poza nią, chociaż w bezpośrednim sąsiedztwie. Zalety są oczywiste tutaj – czyste, nie zanieczyszczone odpady przemysłowe i gazów wylotowych powietrza, elegancki charakter wokół, spokój, mierzone życia. LCD „Irish czwarta” jest budowany, aby urzeczywistnić tych cudownych snów Moskali. W rzeczywistości, jest to drugi etap jednego projektu o nazwie „Isle Erin”, co oznacza „wyspę w starożytnej Irlandii.” Pierwszy etap został już wynajęty, ludzi tam mieszkających. Zobaczmy jak to wygląda naprawdę kuszące Ecoproject i jest porównywalne do tego, co oferujemy menedżerów sprzedaży.


lokalizacja

W roku 2012 zdecydowano się zwiększyć obszar Moskwie w wyniku fuzji administracyjnym niektórych osiedli. Tereny te są obecnie nazywa się New Moskwa. LCD „Irish Quarter” – oryginalny kompleks w budowie w pobliżu Trinity County rajów wsi. Mieszkańcy znajdzie prawdziwej samotności i całkowitej harmonii z naturą. Kilkanaście metrów od najbliższych LCD Pakhra przepływów rzecznych. Okolice w promieniu 4 km tylko małe wioski, gdzie siła wpisywanych dwóch lub trzech kilkanaście osób. Poza niebios, to Sofyino, Podosinki, Polana, Red. 4 km od kompleksu przechodzi Kaluga toru. Z widelcem do Mkad 24 km, 15 km do Podolski, TROITSK do 11 km. Dla kierowców opuszczających utwór nie spowoduje problemów, ponieważ na miejscu zatoru drogowego nie zdarza się nigdy. Kaluga autostrady jest teraz rozwija, tak że wkrótce nie będzie problemów ograniczeń.

W środkach transportu publicznego z Moskwy do kierowania LCD marshrutkami № 1015, 508 lub 882, zostaje wysłany ze stacji metra „Teply Stanem”.

Innym sposobem, aby dostać się do nieba – pociągiem do Podolski. wahadłowych one rano do 11 wieczorem. Przybywając w mieście, transfer do autobusu numer 1032 lub 1024, i śledzić na ekranie LCD.

Czas, który trzeba poświęcić na podróż środkami transportu publicznego, więcej niż godzinę.

ekologia

Magiczny charakter – to chyba najbardziej znaczący plus LCD „Irish kwartał.” Tutaj promień dwadzieścia kilometrów żadnych szkodliwych roślin. Z kompleksu w ciągu kilku dziesiątków metrów Pakhra płynąca rzeka, gdzie latem można łowić ryby, a zimą łyżwy. W pobliżu małego lasku. Wokół rozciągają się łąki i pola. Jedynym ekologicznie niekorzystne miejsce jest drogi wylotowej prowadzącej do drogi Kałudze. Ale chociaż obudowy „irlandzki kwartału” zbudowany od jej końca, wykorzystanie tej arterii transportowej jest nadal bardzo mała.

projekt

Korpus LCD „Irish kwartał” zbudowane są na indywidualnym projekcie. Nie będzie 5 budynków czteropiętrowy rozmieszczone tak, że tworzą sześciokątne patio. W każdym domu inna liczba odcinków planowane jest:

 • №1 w nich wynosi 4;
 • w №2 – 5;
 • w №3 – 7;
 • w №4 – 5;
 • w №5 – 9 części.

Każdy indywidualnie z góry przypomina liść koniczyny. Wszystkie piętra we wspólnym korytarzu, rozbieżne promienie od centrum „liśćmi”, wynosi 8-12 mieszkania. Na pierwszym piętrze planuje się wyposażyć pokój dla wózków inwalidzkich i windę.

Budynki dekoracji stać się duże panoramiczne okna, francuski balkon, kombinacja kolorowych ścian zewnętrznych. Loggie i balkony glazura deweloper nie planuje.

infrastruktura

Ponieważ wokół LCD „irlandzki kwartał” mała wioska, ale niedawno przekazał domów i jeszcze opłakany LCD „Wyspa Erin,” Budowa infrastruktury dla mieszkańców obu kompleksów jest głównym problemem. Do tej pory, z wyjątkiem budynków oraz plac zabaw dla małych dzieci, deweloper nie zbudował niczego, ale są plany na budowę przedszkola, szkoły i centrum handlowego. W jardów „Irish kwartału” powinny być tworzone place zabaw, tereny spacerowe i rekreacyjne, miejsca z karuzele, zjeżdżalnie i huśtawki dla dzieci do zabawy. Aby uruchomiono całą infrastrukturę jako całości planowane jest do 2019 r. Obecnie, w pobliżu kompleksu znajduje się sklep. Szkoła i przedszkole znajdują się 4,5 km w miejscowości Czerwony Pakhra, a TROITSK. Tu jest także najbliższa przychodnia. Parking na terenie kompleksu mieszkalnego „Irish Quarter” z konstruktora planowane ziemi. Stocznie, w zależności od firmy, będzie ogrodzony i chroniony, zamontowany z kamer. W tej chwili, ochrona bariery z PPC tylko przy wjeździe do miejscowości.

mieszkanie

osiedle „Irlandsksy kwartał” wzniesiony na technologii monolitycznej. Ściany zewnętrzne są tu trzy warstwy (panel keramzitotsementnye – Izolacja – włókno płytę cementową). Przegrody wewnętrzne sprawiają, cegły, a ściany „mokrych plam” – bloków keramzitotsementnyh.

Typy apartamentów:

 • Powierzchnia jeden pokój (S) od 35 m2 do 45 m2;
 • S = podwójne od 55 m2 do 66 m2;
 • Trzy-S = 7,3 m2 do 85 m2.

Mieszkania planują niestandardowe, znajduje się przestrzeń w kształcie trapezu. Sufity wszędzie 2,75 metrów. kuchnia od 7,5 do 12 m2. Korytarze może być z lub bez ich opatrunku.

Każdy apartament jest zainstalowany kocioł gazowy, który pozwoli mieszkańcy własnego uznania do regulacji ogrzewania. Wynajęcia mieszkania bez wykończenia zaplanowane i bez podłączania rur kanalizacyjnych i wodnych.

"Irish Quarter" LCD: ceny

Koszty mieszkań w kompleksie odpowiada deklarowanej klasy „gospodarki” i wynosi od 53 000 rubli. za metr kwadratowy.

W tym projekcie pracują banki:

 • "TCB".
 • "VTB".
 • "VTB 24".
 • "MetalinvestBank".
 • "SNGB".
 • „Jenisej”.
 • "MetalinvestBank".
 • „Odrodzenie”.
 • "Delta Kredyt".
 • "AKB rosyjski Capital".
 • "Globex".
 • "PromSotsBank".

biorący warunki kredytów hipotecznych są różne. Pożyczki są udzielane na okres od 20 do 30 lat, pierwsza rata od 0% ( "Metallinvestbank", "TCB") do 40% ( "Odrodzenie", "VTB", "VTB 24"), oprocentowanie od 9,75% ( " PromSotsBank ") do 14% (" Metallinvestbank „).

Być może hipoteki wykorzystującego kapitał macierzyński.

Firma „Sofyino-70” dla swoich klientów zadowoleni z działania okresowo. Ostatni planowane na dzień zakochanych, a zniżka wynosi do 300 tysięcy rubli.

wywoływacz

"Irish Quarter" – LCD, który deweloper – "Sofyino-70" firmy Na rynku mieszkaniowym nim w 2007 roku. Informacje o firmie jest bardzo mała. Wiemy tylko, że nie wszystkie prace siebie – od projektowania nowego obiektu przed jego wdrożeniem. W tej chwili „Sofyino-70” dwa projekty – już oddany do użytku kompleks mieszkalny „Wyspa Erin”, a obok niego podnieść LCD „irlandzki kwartał.” Jeśli chodzi o pierwszy aspekt opinie klientów pracy firmy jest mieszany. Plus ludzie są nazywane:

 • dobry projekt w ogóle;
 • dobre planowanie mieszkań;
 • profesjonalizm menedżerów.

Wady uwagi są:

 • Terminy opóźnienie prawie rok (zamiast III kwartał 2014 roku upłynął w III kwartale 2015 r.);
 • dokumenty inwentaryzacyjne długi odstęp (maj 2016-th);
 • brak infrastruktury kompleksu;
 • zbyt drogie narzędzia.

postęp budowy

Zgodnie z planem dałoby trzy skręty „irlandzki kwartał.” LCD, prawdziwi posiadacze które wykazują chęć ludzi do szybko przenieść się do tego wspaniałego miejsca, budowany jest w zadowalającym tempie.

Dom №1 należy umieścić w II kwartale. rok bieżący. Teraz budowniczych zakończeniu fundament i zaangażowany podłogi erekcji.

Domy №2 i №5 zostanie oddany do użytku w III kwartale. St 2017. W styczniu, budowniczowie zaczęli budowę pierwszym piętrze domu №2. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkania w kompleksie mieszkaniowym zaledwie cztery piętra, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że spółka nie będzie naruszać warunków.

Kiedy cały kompleks będzie jeszcze kompletne, dokładne informacje.

Akcjonariusze opinia i inwestorzy

Ma pozytywne, a nawet entuzjastyczne odpowiedzi typu LCD „Irish kwartał.” Cena i lokalizacja tego kompleksu jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo, wyświetlacz LCD zakochać się w swoim ekskluzywnym wyglądem i dobrze zaprojektowanej powierzchni układu. Wielu ludzi jak również, że budynki nie będzie dużo kondygnacji, a mieszkania będą instalować poszczególne kotły gazowe.

Ale są wady też oprócz oczywistych zalet, w tym projekcie:

 • infrastruktura nie jest planowane do drugiego etapu dostawy;
 • oddalenie od infrastruktury w tym obszarze;
 • jest planowanie mieszkań o małych kuchniach;
 • zapewnia oszklenia loggi i balkonów.