504 Shares 8669 views

Rysunek lekcji. Jak narysować krowę

Każde dziecko jest utalentowany w swój własny sposób: ktoś, kto lubi tańczyć, trochę śpiewu. I tam wśród dzieci do rysowania fanów, ze tak dobrze, że czasami ich rodzice od dzieciństwa określonym w Szkole Sztuk Pięknych. I często manifestacją młodych talentów zaczyna się pytanie, jak narysować krowę, psa lub innego zwierzęcia. Być może w przyszłości dziecko będzie znanym artystą? Jak uczyć?


Rzeczywiście, jest to bardzo proste

Musisz nauczyć się rysować trudne. I powinien zacząć proste. Na przykład, ołówkiem narysować krowę. Masz ogromną przyjemność z pracy znanych zwierząt rysunkowych. Jeśli istnieje nawet niewielkie umiejętności w zakresie rysunku, a następnie rysunek można pozostawić co najmniej 10 minut.

Jak narysować krowę? Po pierwsze, trzeba mieć dokładny krok po kroku, jeśli jesteś początkujący w tej fascynującej okupacji. I pożądane jest, aby zobaczyć gotowe rysunki z opisem każdego działania, na początku będzie to bardzo pomocne. Niech pierwszy rysunek jest krzywa, ale nadal jest Twój! W tym artykule będziemy szczegółowo wyjaśnić jak narysować krowę. Im więcej uwagi zapłacił do treningu, tym szybciej nauczysz się reprezentować coś na papierze.

Etapy rysunku

Następnie możemy szczegółowo opisać jak narysować krowę stages ołówek.

1. Zrób lekki zarys głowy i tułowia. Narysuj kwadrat ciało głowy przedstawiany jako etui.

2. Na jego twarzy nanieść linię pomocniczą. Pamiętaj, że wszystkie linie powinny być proste i gładkie, aby przejść od razu po dotknięciu gumki. Krowa rysować zabawy, kreskówki, takie jak, tak, że przyciąga uwagę. Rysunek głowy i dodać uszy.

3. Co to jest krowa bez rogów? Dodawanie rogów. Narysować oczy, pomalować je na dowolny kolor, że były piękne, a co najważniejsze, dobrze, dobrze.

I jeszcze kilka kroków

4. Czy widzisz jak proste i łatwe do narysowania? Teraz możemy wyciągnąć przednie nogi. Rysunek, należy pamiętać, że na swoje stopy będą kopyta. A jednak musimy zwrócić wymię z sutków.

5. Następnym krokiem przedstawiają karku i pleców. Nie zapomnij cofać biodro i nogę.

6. Każdy widział krowy? Zazwyczaj są one brązowe lub czarne, a prawie wszystkie mają plamy. Draw muszą w formie owalu, wybierz kolor, który lubisz.

7. końcowy etap malowania ogon. Ponadto konieczne jest, aby oczyścić gumki uzyskany przez rysowanie linii konturu. I że krowa była jeszcze piękniejsza, pomalować.

Powiedz ciekawy …

Podczas rysowania nie źle powiedzieć małe dziecko o tym zwierzęciem i korzyści, jakie przynosi. Rzeczywiście, wiele osób uważa ten pielęgniarki krowy: mleko mamy śmietanę, twaróg, ser i tak dalej. I Indianie uważają krowy święte, dla nich to jest postać matki Aditi i ziemi. Mleko jest podana do tych, którzy pracują w branżach niebezpiecznych. To doskonale pomaga naszemu zdrowiu i uspokaja nerwy.

I wreszcie,

Tak, trzeba będzie bardzo ładny krowę. Mamy nadzieję, że krok po kroku ci pomogła. Teraz już wiesz, jak narysować krowę? Dokonywanie rysunek własnymi rękami, masz dużo zabawy.