524 Shares 9960 views

Przechodząc stopień na uniwersytecie, co to jest obliczone

Studenci, którzy ukończyli 11 klas i postanowił pójść na studia, mają do czynienia z wielu dziwnych warunkach. Jeden z nich – jest „zaliczenia”. Co oznacza to zdanie? Jak to przechodzące wyniki w Instytucie na ciekawych zawodów? Spójrzmy na tych wszystkich problemów.

Jaki jest wynik mijania?

Każdy Państwowy Instytut zaprasza studentów nie tylko wynagrodzenia, ale również niskie miejsca. Bezpłatne szkolenie jest finansowane przez państwo. Każdego roku w szkołach jest określana przez liczbę miejsc, w których uczniowie będą uczyć się formularz budżetu.

Do bezpłatnej edukacji może twierdzić przychodzących. To jest absolutnie niemożliwe, aby pozyskać wszystkich, ponieważ liczba miejsc w budżecie są ograniczone. Aby wybrać kandydatów i stworzył koncepcję „przekazując wyniki na studia.” Termin ten oznacza liczbę punktów, które pozwala na badanie za darmo.

Obliczanie punktacji mijania

Indeks obliczany jest zawsze po zakończeniu kampanii wstępu. Odbywa się to w bardzo prosty sposób:

  • listę kandydatów i jest obliczany dla każdego indywidualnego całkowity wynik testów egzaminu lub wejście;
  • Lista są wg malejącej wyników;
  • od początku listy, liczy się liczbę pozycji, które odpowiadają liczbie wolnych miejsc;
  • Ostatnia pozycja zawiera ocenę pozytywną.

Z powyższego można wywnioskować, że takie wyniki przechodzącą w college'u. Jest to wynik badań wstępnych osoby, która zablokowanej listy uczestników o najlepszej wydajności.

Przechodząc stopnia w instytutach

W szkołach wyższych corocznie otrzymaniu pytania od studentów o wynik mijania. Zwiększone zainteresowanie tymi wskaźnikami powodu niewłaściwego rozumienia tego terminu. Wiele wierzę, że wynik mijania – jest wartością niezależnie ustala Institute. W rzeczywistości, szkoły nie mają wpływu na indeksie. Obliczył członków komisji selekcyjnej po otrzymaniu dokumentów i testach wstępnych.

Dlatego nadchodzi, stawiając pytanie o to, co ocenę pozytywną na studia, to w odpowiedzi na wartości z przeszłości. Pracownicy University wyjaśnienie, że dane te nie powinny być traktowane poważnie, bo co roku sytuacja się zmienia. Wysokie tempo podał w danej specjalności może być spowodowane przez pojawienie się dużej liczby zgłoszeń w ubiegłym roku. W bieżącym roku na wybranym kierunku przygotowania mogą być złożone mniej formalności.

Przechodząc do klasy wnioskodawców uczelni są jedynie w celach informacyjnych. Często są one dość wysokie. Informacja ta jest przydatna dla niektórych studentów. Tworzą one w wysokich punktach istnieje pragnienie, aby osiągnąć te wartości wskazują na dobry wynik i idź do końca w budżecie. E. W takich przypadkach wyniki przechodzące są zachętą do szkolenia jakości. W rezultacie, czasami kandydatów z biednych klas w szkole, nie są w stanie działać w dziale budżetu.