695 Shares 6588 views

MAMI University Moscow State Technical (MAMI): opinie studentów

Największa uczelnia techniczna w kraju – Moskwa Polytechnic zawiera dwa Metropolitan University, w tym University of Engineering – MAMI. Opinie absolwenci poprzednich latach nie w pełni rozumieją, jest ukończenie „alma mater”. Jednak dzisiejsi studenci uważają, że uniwersytet w wyniku połączenia nie stracić. Po pierwsze, dlatego, że Moskwa Polytechnic był bardzo dobrym następcą najlepszych tradycji Moscow State Technical University MAMI, opinie zauważyć stały rozwój działalności naukowej i edukacyjnej nowej szkoły, składający się z dwóch doskonale uzupełniających się wzajemnie i równie wspaniałych uczelni moskiewskich. Tym bardziej, że każdy z nich przeszedł ciężką drogę wiele reorganizacji i zmiany nazwy.


ścieżka

Zawsze ważny pierwszy krok, ponieważ to on wybiera kierunek dla całej długiej, długiej drogi. MAMI Politechnika Moscow State (MAMI) opinii już zaczęła się w powijakach w 1864 roku, kiedy otworzył małą szkołę rzemieślniczą dla ubogich w Moskwie. A ponieważ kierunek został wybrany poprawnie po krótkim czasie na terenie szkoły jest już zdobi Komissarovskoe szkołę techniczną – od szkół technicznych czołowych równych że w carskiej Rosji, być może, nie było.

Wiele osób uważa, że to właśnie wtedy, i rozpoczął tworzenie krajowego kształcenia zawodowego. KTU perfekcji, zdobyć doświadczenie, a większość jego tradycji utrzymywały się przez długi czas i po rewolucji. U jego podstawy były organizowane inne instytucje edukacyjne, które zostaną omówione poniżej, ale kierunek jest utrzymywany i w czasie organizacji Mami. Recenzje absolwentem tej uczelni specjaliści są pełne nostalgii i wdzięczności za jakość edukacji, a specjaliści z tych ścian są zawsze się świetnie.

KTU

Podczas gdy przemysł maszynowy nie istnieje w Rosji, a szkoły zawodowe nauczane biednych dzieci i sierot introligatorskie rzemiosła, szewstwo i krawiectwo. Meyen założył szkołę chrześcijańską, a środki przeznaczone na ten magnat kolejowy – Peter Gubonin. W 1866 roku, kiedy nikt w fantastycznym śnie nie oglądnąć tworzenie krawca opartą na Uniwersytecie Technicznym w MAMI, opinie o szkole były bardzo pozytywne.

W przeciwnym razie nie byłoby celowe w 1866 roku nazwa bohatera narodowego, który Komissarov uzdrowisk Aleksandra II w zamachu na jego życie. Ponieważ szkoła stała Komissarovskoy. A w 1869 roku ta sama Gubonin zbudowany dla budynku szkoły w samym centrum Moskwy – w Zwiastowania bocznej ulicy – i pięknego kościoła Aleksandra Newskiego, która przylega do nowej szkoły rzemieślniczej. Bardzo szybko rozwinęła Komissarovskaya szkoły. Chłopcy studiował tu na trzy lata już w pełni przewidziane, a drewno i przetwórstwo metali całkowicie zastąpione szewstwo i krawiectwo szkolenia w trzech lub czterech lat. W 1870 roku szkoła stała się szkołą.

IKTU

Teraz tu jesteśmy szkoleni przez pięć lat, a w 1886 roku pierwszych siedmiu. Przez 1892 nowych mieszkań i różnych urządzeń do najnowszych modeli czasu. W 1902 roku szkoła posiadała już dwadzieścia oddzielnych budynków, własną elektrownię i światła elektrycznego na niego. Były warsztaty odlewni mosiądzu i odlewnie żelaza, a także duży sklep drewna.

Od czasu do czasu opinii studentów Mami napisane o tych starych budynków, gdzie kiedyś był CTS, co cesarski tytuł (IKTU) został nagrodzony w 1916 roku. Kochają ich uniwersytet i jego historii. Studenci piszą, że w jego wyposażenia technicznego, w programie nauczania, metod nauczania oraz formułowanie edukacji szkolnej jest wyraźnie wyższy niż rzeczywisty poziom. Wszystko to było bardziej jak uniwersytet, a na siłowni nad nim, a uczelnie nie wstał. Inna szkoła uniwersytetu tylko w tym, że tu oddziały otrzymały praktyczne umiejętności.

Łomonosowa College

IKTU profesjonalny organ w kraju była niezwykle wysoka. Tutaj mamy przeszkolonych wielu wybitnych przemysłowców i przyszłych naukowców. V. M. Kovan – jeden z filarów inżynierii krajowej absolwentem tej uczelni. MA Saverin – wybitny pedagog i naukowiec, profesor Bauman im. Bauman też najpierw wiedza otrzymana w tej szkole. Profesorowie w czasach sowieckich stała IKTU nauczycieli, którzy pracowali tam długo przed rewolucją.

Ten akademik ZSRR VS Kulebakin i VA Aleksandrov-Roslavlov, D. K. Karelskih, IV Mushroom – MAMI Profesor (Institute), opinie o doskonałej pracy również otrzymał wiele docentów i doktora, który pracował wcześniej w IKTU. I zaraz po rewolucji, to instytucja edukacyjna został nazwany inaczej: w 1919 został przemianowany na Mechanics Pierwszy Moskwie i Elektrotechnika College. University (u ludzi – Łomonosowa College).

PmeI

W tym samym czasie otwarto nowe biura, obecnie istnieje pięć: motoryzacyjnej, parotehnicheskoe, silniki spalinowe, obróbka metali, elektryczne. Uczelnia miała własną Prezydium, przewodniczył IV Grzyb, później kierował działem silnika i ciągnika, jak również instrukcje ministerstwa. Ale to było dużo później, kiedy szkoła wezwała Moskwa Automotive Institute. Recenzje MAMI (Moskwa) był i jest w przeważającej części z wdzięczności dla nauczycieli. Ivan Grzyb cieszył się niekwestionowanym autorytetem i niezmierzoną miłość studentów.

Jednak możliwość byłego IKTU znacznie przekroczył nawet programy uczelni przygotowywane są znacznie bardziej wysoko wykwalifikowanego personelu dla młodego przemysłu radzieckiego. Dlatego już w 1920 roku Uczelnia stała się niemal mechaniczno-elektryczny Łomonosowa Institute. Natomiast praktyczny Instytut kształci specjalistów wysoce wyspecjalizowane, w określonych dziedzinach wiedzy. Zaczął kurs trzyletni studiów i został podzielony na dwie części. Osiemnaście miesięcy później, studenci otrzymują certyfikat ukończenia koncentracji, która określa kwalifikacyjne: inżynierów, techników, i tak dalej, a na kolejny rok i pół – drugi, ale zawsze w wybranej specjalności. Na objętości programów było jeszcze daleko od University of Engineering.

MAMI

Odpowiedź na jakość nauczania, jednak i wtedy były doskonałe, w przeciwnym razie praktyczne instytut nie może mieć w 1922 roku stają się wyższe techniczne, instytucje edukacyjne. Jednak, aby jego nazwa potoczna nas wszystkich Instytutu nie przyszedł od razu. Najpierw była Mechanika Moskwie i Instytutu Elektrotechniki z rektorem I. V. Gribovym. W 1924 roku został Instytut mechaniczna Moskwie. (W 1925 roku ukazał się pierwszy prawdziwy inżynierów mechaników w wysokości czterdziestu pięciu osób).

W 1930 roku Instytut Automobile i ciągników Moskwa nazwie. Dopiero w 1932 roku otrzymał swoją obecną nazwę – The Automotive Moskiewskiego Instytutu imienia Łomonosowa. Jednak ta transformacja nie została zakończona. Advancing nawet (ale nie za długo), okres, kiedy to znakomita instytucja jako taka przestała istnieć. To nie był jeszcze całkowicie martwy, ponieważ cała instytucja został skompresowany do wielkości wydziału, ale możemy powiedzieć – śpiączka. Na szczęście rząd szybko rozwiązać ten irytujący błąd.

transformacje

Następnie przez wiele lat po rozpuszczeniu MAMI poświęcenie nie miały żadnego prostą misję główną gałęzią szkół wyższych w kraju i przygotowanie do wszystkich instytutów i najbardziej wysoko wykwalifikowanej siły roboczej przemysłu motoryzacyjnego. Potem przyszedł nowy czas, czas następujących przemian. W 1992 roku Akademia stała MAMI samochodowe i inżynieria ciągnik. Nowy stan nie trwał długo. Już w 1997 roku wstąpił do zakonu Ministerstwa Edukacji, aby zmienić nazwę na Akademię w MSTU MAMI. Ponadto, połączenie obu uniwersytetów stało się w 2011 roku, czyli MSTU MAMI dostał nową jednostkę w postaci Moskiewskim Uniwersytecie Inżynierii Środowiska.

MSUEE – jest również dość stary instytucja z własnymi tradycjami. Został założony w 1931 roku na Wydziale MHTI (Moskiewski Instytut Technologii Chemicznej im. Mendelejewa) i bezpośrednio możemy powiedzieć, że dosłownie rozkwitła pod nazwą Moskiewskiego Instytutu Inżynierii Chemicznej Inżynierów. Była to najstarsza i jedna z najbardziej cenionych uczelni w kraju, wiodącą instytucją edukacyjną na szkolenie personelu naukowego i inżynierskich. Tutaj też było wielu wspaniałych nauczycieli. II Artobolevsky na przykład ZSRR Akademia Nauk, jest powszechnie znany ze swojej pracy, jak również dobrze znane i powszechnie ukochany P. L. Kapica – laureat Nobla, członek brytyjskiego Royal Society. Ale teraz nie mówimy o MSUEE i Mami. Uniwersytet opinie zbiera się w dużych ilościach. Szczególnie interesujący czytać fora studenckie.

„Automechanika” żart

MSUEE University, oczywiście, ma własną dumę i na uniwersytetach wystąpił równość fuzji było pierwsze nieco podobny do rywalizacji. Dlatego fora dyskusyjne takie wrażliwe tematy jak krajowego przemysłu motoryzacyjnego, czasem przeszedł nie tylko jednostki, ale także z zarzutem niedostatecznej instytucji szkoleniowej.

Przez zwolenników inżynierii chemicznej na stronie „mechaniki” często poleciał słowo „pieluchy” (tam to japońska firma Unicharm, który wytwarza produkty dla niemowląt przeznaczenia Mamy Poko – pieluch „Mami Poko”). Opinie, przeplatane z emotikonami, sugeruje, że „mechanika” w długu nie pozostaje.

Na problemach

Ale – żarty na bok. Omówiono faktycznie najciekawsze i najbardziej wrażliwe tematy. Choroby naszym przemyśle motoryzacyjnym wystąpiły i występują właśnie młodzi inżynierowie, projektanci i inżynierowie nie mogą komunikować swoje pomysły do wykorzystania w przemyśle.

Jest to ogromna katastrofa. Ponieważ poza granicami kraju są one prawie zawsze znaleźć takie uznanie, a realizacja ich pomysłów nie robi przybycie. Dowolna liczba przypadków, w których sylwetka zagranicznego samochodu koncepcyjnego można zobaczyć zarys obrazu, długie pylivshegosya w Rosji na półce tylko dlatego, że studenci projektowania zbyt młodzi pomysłów, które można wdrożyć.

już

A teraz MSTU MAMI Student posiada biuro projektowe, gdzie student ma okazję pokazać swoje talenty. Co więcej, może on zobaczyć wyniki pracy – gotowy samochód, naprawdę działa.

Teraz Uniwersytet sześciu wydziałów i trzech oddziałów. Liczba kierunków i specjalności rośnie z każdym rokiem, a warunkowe staje się coraz bardziej w MSTU MAMI. Opinie studentów powiedzieć, że nauka staje się bardziej trudne, ale ciekawe. Ponadto, studenci dosłownie pisać we wszystkich działach – i niepełnym wymiarze godzin i wieczorem oraz dzienne.

Bardzo niezbędne informacje

Jednocześnie dziesięć tysięcy ludzi wyszkolonych w MSTU MAMI. studenci gości wielokrotnie wspomniano gościnność Uniwersytetu na Big Semenovskaya, 38. Uczestnicy nie boli, choć i uzupełniać swoje szeregi z najwyższą dokładnością ram konkurencyjnej. Wydziały są gotowi do podjęcia utalentowanych młodych ludzi. Tak, z czego wybierać!

1. Samochody i ciągniki.

2. Powermachinebuilding i oprzyrządowanie.

3. Projektowanie i technologia.

4. Mechanika i technologii.

5. gospodarcza.

6. Automatyka i sterowanie.

Musi uwzględniać wszystkich nierezydenta studiujących na MAMI, dormitorium. Opinie powiedzieć – dobrze, we wszelkich sprawach. Wszystkie dane związane z rozpoczęciem i dalszych badań można znaleźć w otwartych dni, informacje o terminach jest dostępny na stronie internetowej uczelni. Istnieją kursy szkolenia – kształcenie na odległość i twarzą w twarz.