510 Shares 7598 views

Oxford University: warunki przyjęcia, wydziałów, czesne, opinie i zdjęcia

Oxford University jest najstarszą instytucją szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii i drugi co do wielkości w Europie wieku. Nauczanie prowadzone jest na koniec XI wieku. Pójść do tej szkoły jest trudne, nawet trudniejsze do nauki, ale mają stopień z Oxford University niezwykle prestiżowym. Dla absolwentów z wykształceniem otwartych drzwiach najbardziej szanowanej firmy ziemi. Istnienie tej instytucji nie tylko zna absolutnie niewykształconego człowieka. Idź do Oxford marzenie milionów studentów, ale tylko spełnić marzenie jednostek zawiedzie.


Historia i rozwój instytucji

University of Oxford w Wielkiej Brytanii, w mieście Oxford (Oxfordshire). Dokładna data otwarcia uniwersytetu nie jest znana, ale, jak wspomniano powyżej, naukowcy byli w stanie ustalić, że szkolenie odbywa się tu od 11 wieku. Uniwersytet zaczął rozwijać się dość szybko. Na szczególną popularność zyskał od 1167: w tym czasie Henry II wydał rozkaz zabraniający studia na Sorbonie studentów z Anglii.

W rezultacie, większość uczniów i nauczycieli zostały wydalone z Sorbony i musieli przenieść się do Wielkiej Brytanii, a mianowicie w Oksfordzie. Po jakimś czasie dołączył do nich kolegów z innych krajów. Od 1201 szef instytucji jest uważany za Kanclerz. Oxford University różni się znacznie w okresie renesansu: zmiany zostały wprowadzone, a zawartość instytucji i systemów nauczania w nim.

W 1636 roku biskup Canterbury, William Laud został zatwierdzony przez Kartę Uczelni, która istniała niezmienione aż do połowy XIX wieku. W tym czasie, zrobił kilka zmian, na przykład, zamiast ustnych egzaminów wstępnych administrowanych napisany i otwiera cztery kolegia dla kobiet.

Co robić w Oxford?

Oxford University budzi złożone wymagania dla swoich kandydatów. Czy to równie trudne, jak absolwentów szkół europejskich i amerykańskich oraz studentów studiujących na lokalnych instytucji edukacyjnych. wykształcenie średnie rosyjski o dopuszczenie do poziomu niewystarczającego instytucji. Aby zapisać się na Uniwersytecie Oksfordzkim, trzeba uczyć się w programie Wielkiej Brytanii, A-levels lub International Baccalaureate (IB) co najmniej dwa lata. W tym przypadku konieczne jest, aby zakończyć trening z najwyższymi wynikami.

Ponieważ proces uczenia się odbywa się w Oksfordzie w języku angielskim, wnioskodawcy zagranicznych są wymagane w celu potwierdzenia poziomu znajomości języka. Aby to zrobić, wykonaj jedną z badań międzynarodowych. Na przykład, IELTS całkowity wynik, który może być 7,0 lub TOEFL średni wynik nie powinna być mniejsza niż 600 punktów. Ponadto liczba niektórych zawodów wymaga przyszłych studentów kładąc szczególny testów pisemnych. Takie testy są o dopuszczenie do zawodu, specjalności biomedycznych prawa, literatury angielskiej i innych.

Po pomyślnym zakończeniu testów i egzaminów, uczniowie otrzymują zaproszenie na osobistą rozmowę, która odbywa się w połowie grudnia. Zgodnie z wynikami egzaminów, testów i rozmów i decyzji nad tym, czy wnioskodawca będzie studiować w Oksfordzie czy nie.

Ile jest czesne?

Ale wiedza nie wystarczy, aby zrobić w Oxford (Uniwersytet). Czesne są dość wysokie. Tak więc, przed rozpoczęciem przygotowuje się do wejścia, trzeba dokładnie zastanowić się, czy można lub twoi rodzice płacą czesne. Dla studentów zagranicznych (nie od kompetencji Unii Europejskiej), cena emisyjna wynosi od 15 do 30 tysięcy funtów rocznie. Kwota zależy od specjalizacji i dodatkową opłatą College, które planowane jest szkolenie (w kilku uczelniach obejmuje część Oxford University). Dodatek ten jest sumą siedmiu tysięcy funtów rocznie. Wszystko inne, trzeba mieć pieniądze, aby żyć (około 12 tysięcy funtów na jednego roku akademickiego).

Co studiuje?

W wielu specjalności daje wiedzę Oxford (University). Wydziały, którzy często wybierają studentów – humanitarnej, medycznej, Matematyki, Fizyki i Wydział Nauk Przyrodniczych i Społecznych. W tych działach przygotowanie absolwentów w różnych dziedzinach. W ramach uczelni posiada 38 uczelni, które uczą większość przedmiotów podstawowych. To działa system mentoringu, przy czym nie ma wyraźnego podziału uczniów w tej dziedzinie. Akademia prowadzi szkolenia dla prawie wszystkich istniejących gałęziach przemysłu oraz na studiach. W programie Mistrza zawiera wszystko oprócz księgowości.

Instytucje państwowe ma 8,5 tysięcy pracowników, z czego trzy tysiące są nauczyciele. Tu studiował Rodzher Bekon i Margaret Thatcher.

Jednym z najbardziej popularnych szkół

Innym popularnym uniwersytet w Oxfordzie – Oksford Bruks jest. Uniwersytet został otwarty w 1865 roku. Potem zadzwonił Oxford School of Art. Od 1970 do 1992 roku, instytucja nazwano Oxford Politechnicznego. status uczelni uniwersyteckiej otrzymał w 1992 roku sam.

Twoja nazwa uczelni nazwano John Genri Bruksa – jej pierwszym rektorem. Modułowa forma edukacji po raz pierwszy wprowadzono go do Oksford Bruks. Uczelnia posiada ponad 130 różnych programów szkoleniowych dla licencjat i ponad stu programów dla Masters.

Każdy budynek Oksford Uniwersytet Bruks warunkiem bezpłatnego korzystania z Internetu. Wszystkie kampusy mają sale komputerowe, które mogą korzystać przez całą dobę. Jest dostępna dla studentów i bibliotek wydziałowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych, obiektów sportowych i domów studenckich jest również.

Szkolenie w oczy absolwentów Oksfordu

Turyści będą również przyjemność odwiedzić Oxford – uczelni, która jest sercem i duszą współczesnej nauki. Instytucja dała światu 40 noblistów, pięćdziesiąt szefów rządów i nieskończoną liczbę najsłynniejszych naukowców, filozofów, polityków i pisarzy. Wszyscy ci, którzy są absolwentami tej uczelni, powiedział, że badanie to jest nieporównywalny z jakimkolwiek innym systemie edukacji. Absolwenci mówią uczą tutaj jest niezwykle trudne. Twierdzą oni, że nauczyciele uczą w Oksfordzie, samodzielnej pracy i zadać dużo czytania.

Tak więc, według tych, którzy ukończył Oxford University, można stwierdzić, że studenci muszą przeczytać co tydzień jeden tysięcy stron tekstu i 45 stron, aby napisać swoje własne kompozycje. W Oksfordzie, nauczyć się wyrażać swoje myśli, więc studenci są ciągle pisząc różne eseje.

Ale żaden z uczniów nie żałował lata spędzone w tej uczelni. Większość z nich obecnie zajmują stanowiska honoru i prestiżu, biegle w języku angielskim, a może utrzymać rozmowę na prawie każdy temat.