606 Shares 4882 views

Kardynał ryby: akwarium zawartość

Kardynał ryb akwariowych – jeden z najzdolniejszych, przyciąga wzrok i piękne. Wbrew oczekiwaniom, nie jest fioletowy, a szaty kardynałów obecnych. Artykuł mówi o tym, o tym, jak go zatrzymać, jak karmić, co robić w czasie tarła.


wygląd

Cardinal ryby importowane były z Chin do Europy w 1938 roku. W przyrodzie, to przedstawiciel karpia woli żyć w strumieniach górskich. Jednocześnie kardynał ryba dość szybko przyzwyczaił się do utrzymania akwarium.

Ma bardzo jasny kolor ciała, piękne płetwy. Mężczyźni są nieco odmienne od samic, jak wyglądają cieńsze i jaśniejsze. Apogonowate zwykle ma nieco wydłużony korpus z jasnych wzdłużnymi paskami. Zabarwienie niektórych gatunków akwariowych mieszkańców ma efekt migotania.

Ryby akwariowe Kardynał był tak zadowolony z europejskimi akwarystów, które zostały szybko wycofane wszystkie rodzaje. Na przykład, apogon kardynał coś mgliście przypomina skalara i kardynał (tanichthys albonubes Lin Shuyen) jest podobieństwo welonek.

Zawartość akwarium

Te przedstawiciele karpia nie wymagają specjalnych warunków, więc nie będzie zbyt trudne, aby je zachować. Ale warto pamiętać, że kiedyś żyć w opakowaniu, ponieważ w akwarium, aby zachować co najmniej cztery okazy. W tym przypadku można podłączyć Cardinals w akwarium z innymi rybami.

Kardynałowie zachowywać się spokojnie i przyjazny, nie kolidują z innymi rybami. Mimo to, łatwiej będzie się dogadać z sąsiadami też spokojny temperament.

Kardynał wolą mieć więcej miejsca. Zazwyczaj ryby są trzymane w środkowych i górnych warstwach wody. Podgrzania wody w zbiorniku nie jest wymagane kardynałem, ale należy uważać, aby temperatura wody nie spada poniżej 10 stopni.

Cardinal – ryby, których treść nie powoduje żadnych kłopotów swemu panu nawet podczas sezonu lęgowego. Ona nie była wybredna o żywności i odporność na choroby. Chociaż świadomość pewnych cech dbałością podanych do niej akwarysta nadal zobowiązany.

reprodukcji Cardinals

Podczas godów, mężczyźni stają się jaśniejsze i zacząć walczyć o uwagę kobiety. Ale nie martw się, jak ta walka jest nieszkodliwa i nie przynosi wiele szkody dla ryb.

Dla osoby z doświadczeniem, nie będzie trudnym zadaniem hodowli kardynałów. Będzie to wymagało dużych tarła sadzone rośliny, które muszą być umieszczone i zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych. W celu przyspieszenia procesu, to można zmniejszyć zwykłą temperatury wody o kilka stopni. Zwykle, temperatura w zaszczepianiu powinna osiągnąć 22 stopni.

Przed tarłem powinny być dobrze karmione samców i samic. Na mocy do wyboru naturalną paszę. Aby ryby czują się bardziej komfortowo, konieczne jest zainstalowanie filtra.

Kobiety zwykle tarło około 300 jaj na liściach roślin wodnych. Po kilku dniach od ich larwy pojawiają. Karmić młodych kardynałów powinien wrotek i orzęsków. W tym przypadku rodzice nie będą dotykać frytki, ponieważ nie można spieszyć przesiedlić ich od tarła.

Cardinals – wspaniałym ryb akwariowych, które przyniosą trochę kłopotów, ale będzie zadowolić ich właścicieli.