843 Shares 2567 views

Szyjka: przetwarzanie produktów cięcia. Przetwarzanie dzianiny szyi

Łapanie produkty krawiectwo w domu, należy zwrócić uwagę na punkcie takich jak szyi, gdzie leczenie jest często trudne dla początkujących. Spójrzmy na istniejących metod przetwarzania odcina szatę, a niezbędne operacje technologiczne.

Jednym z klasycznym wykonaniu takiego leczenia, – cięcia vytachivanie pachy i szyi za pomocą wkładki ukośnym lub przetwarzania rurowej szyjki, która jest wycięta z tego samego materiału, z wiążącej się na niej tak, że części gwintów i okładziny kapitałowych niej identyczne. Wyjątek – haftowane cekinów względu, że traktuje się wykładziny tkaniny.

Kiedy ścinanie okładziny na obwodzie zasiłku wymagane. Aby zapobiec rozszerzaniu odcinki rurociągów potrzeba każdy szczegół wzmocnienie kojarzenia. Rurociąg uszczelki wraz z dodatku szwu muszą być priutyuzhena na złej części tkaniny z rurowej pętli transferu.

Jak leczyć okrągły dekolt

Przetwarzanie rozpoczyna się produkty gardła zszycie elementów rurowych i obrzucania zasiłek razutyuzhivaniya szew. Następnie wyciąć krajowe muszą również neaten. Następnie rozszczepiają orurowanie do szyi, prawej strony do środka i pritachivaem. Świadczenia wynikające szew jest odcięta jak najbardziej zbliżone do linii, w miejscach zaokrągleń zrobić nacięcie, nie osiągając linię szwu do 2 mm.

Proszę pamiętać – jeśli nie ma potrzeby przez otstrachivanii szyi, zasiłek dla rurociągów należy go nacisnąć. W tym samym czasie, upewnij się, że nie okazało się drobne zmarszczki. Korzystny przebieg operacji prasowania na krawędzi deski do prasowania lub specjalnego wkładu.

Następny krok: pritachivaem orurowanie do pritachivaniya naddatku pobliżu szwu, odwracają się po niewłaściwej stronie. Konieczne jest wymiata krawędzi tak, że szew znajduje się w pobliżu zakola od wewnątrz i od przodu nie będzie widział. Możliwe jest odroczenie i szyi – na życzenie.

dalsze działania

Przewody są dołączone do dodatku szew ramię każdego poprzez parę szwów. Jeśli projekt ma zamek błyskawiczny, zszyć je zanim zaczniesz szlifować na czysto szyję.

Głośniki w przydziałów krawędzi uciąć jego sekcje należy odkręcić i uszyć zamek plecionki tkaniny. W przypadku produktów, na płycie (lub mający jeden cięcia podbort) ostatni pierwszy zagięty na przedniej części wyrobu, a następnie odciąć jej szyjkę z przewodów rurowych. Następnie podcięcie przewodów do podejściu skrót do podbort 1 cm i pritachivayut.

Następnie dodatek podobnie szew cięcia blisko linii, podbort (lub części rurowej) wraz z szyjką rurowej jest składana wewnątrz na zewnątrz i przyczepność, a następnie prasowane i naszyte na siebie.

Kołnierz w postaci kwadratowy lub w kształcie litery V cięcia potraktowano podobnie okrągły. Aby zwolnić rurociąg po niewłaściwej stronie uprawnień do stawów w rogach i na górze nadsech bardzo blisko szwu.

armholes przetwarzania

Jednak należy zwrócić uwagę nie tylko na szyi. przetwarzanie armholes jest nie mniej ważne. Oni także czyścić maszynowo rurociągów, jak okrągły dekolt. Dogodnie jednocześnie spełniają boczne szwy. Pozwoli to produkt, aby dostosować szerokość rurociągów bez otparyvaniya – w dodatku na koszt każdy szew boczny. Ważne jest tutaj, aby zwolnień okładzinami i szwów bocznych produktu odpowiada szerokości.

Jak to osiągnąć? należy najpierw dokonać leczenie stawów barkowych i na produkcie i na każdym tokarskie z uprawnień buttonhole i razutyuzhivaniem. Potem – neaten orurowanie dla wewnętrznego cięcia. W produkcie (z obydwu stron) rurowej odszczepiać armhole odpowiednich bokach i miele.

dodatki szew wycina się bardzo blisko linii z nacinania w zaokrąglenia i wyciśnięcia rurowych. Potem pritachivayut naddatek szwu blisko szwu. Jedna linia składa się z krawędzi bocznych przewodów rurowych szwy produktu. Wyprostować dodatki Pochmurnie i szwów. Okładziny wywrócić się po niewłaściwej stronie, krawędź zrodził. Następnie jest przyszyta do dodatku stawów (po stronie barku).

Jak wykonać jeden armholes rurociągów i szyi

Taka operacja jest wykonywana dla modeli bez rękawów iz wąskimi ramionami – w tym przypadku pach rurowych i szyi tworzy jeden kawałek. Ponieważ w wyniku połączenia wszystkich krążkami zwrotnymi przewodów nie jest możliwe, szwy ramiona są otwarte czasowo. Szlifować je później.

Początkowo produkowane szycie jest dolnych odcinków okładziny. Powinny one być złożone z odcinków szyi i pach nawzajem prawej stronie. Następnie odciąć sekcje pachy i szyi łączenia ściegów linie. Ściegu, pozostawiając nezastrochennym około 3 cm poniżej zaznaczonej linii szwu ramię. Wzdłuż brzegów halsie wykonywania spoiny.

Odpisy szwy cięcia blisko linii. Rurociągi z przodu zwojów na lewą stronę z przodu z tyłu i orurowaniem składany jego przód. Przed przypięte do pleców zaznaczonej linii ramion pritachivaetsya. Następnie rozszczepia oraz mielenia okładzin linii barków.

W szwach barkowych wyprostować uprawnień. Ścinanie i szlifować skaleczeń pachy i szyi. Przed pobrano od każdej z krawędzi łopatki z tyłu, z tyłu rur, który włącza się automatycznie od strony odwrócone na lewą stronę. Krawędzie i szyi armholes prasować okładziny ubocznych. Okładziny i krawędzie boczne wyrobu są utworzone twarzą w twarz i przycięcia, a następnie mielenia na jednej linii.

Jeśli sekcje barkowe są bardzo wąskie

Gdy szerokość odcinków ramieniowych 3 cm i mniej Rurociągi przypięte do nich twarzą w twarz i pritachivayutsya dokładnie do punktu stawach ramieniowych, których koniec jest lepkość. Przydziały są cięte jest również bardzo blisko do linii z nacinania na odcinkach zaokrąglona.

Okładziny odwrócił się na stronie odwrotnej stronie, prasować. Sekcje ramię mielenia prawy bok bez sklejaniu rurowych. Odpisy szwy rozplanowany i poluzować krawędzie są szyte tyłek kilka szwów.

Netto wiążące bias vytachivanie

Innym rodzajem obróbki armhole cięcia lub wycięcie produkty – przetwarzanie ukośny szyję beika jako wykończone i cięcia tkaniny. Gotowy inlay (wykonane z bawełny lub innych materiałów) można kupić w każdym sklepie odzieżowym. Pochodzą one w matowym lub błyszczącym, ich zakres jest dość szeroki. Zalecana szerokość gotowej wkładki, składa się na pół – 4 cm.

Wkładka szyi Leczenie rozpoczyna się od jego składania i prasowania na. Jeśli jednak postanowił wyrzeźbić go z podstawowym lub tkaniny podszewki, inlay wykrój jest składany w połowie wewnątrz spodniej prasować z podaniem formularze inlay okrągły dekolt (ta operacja jest nazywana „ciągnięcie krawędzi”), otwarte odcinki priposazhivayutsya.

Beyka i szyi ścinanie przypięte do siebie prawej strony w takim położeniu, że zagięcia wkładki była o jeden i pół cala od proponowanego linii zgrzewu oraz otwarty skrawki dodatek. Beyka pritachivaetsya z oparciem spodu i zanim dokładnie do szyjki zaznaczonej linii. dodatki szwów wyciąć.

Odchylenie wiązania odwraca się do niewłaściwej stronie, krawędzie jej halsie i wyprasowane. Uruchomiony drugi szew ramię, mielenia sekcje boczne. Należy zwrócić uwagę lokalizacji gładkie odcinki szyjkowe względem siebie. W powstałej spoiny wyprostować, są zszyte i ręcznie zszyte wzdłuż dodatków szyi szew. Szwy na szyi – na życzenie.

Jak poradzić sobie z narożników

Jeżeli narożniki wewnętrzne nastawienie wiązania pritachivaetsya rogu. Okazuje bok krotnie nieruchomy sworzeń wkładkę pritachivaetsya kąt duplikujące i prasowania. W rogu układa i zszywane plisy. Na przedniej krawędzi bocznej otstrachivaetsya.

Przetwarzanie zewnętrzne narożniki ukosa na pritachivayut wkładkę, nacięte swoją wkładkę uprawnieniami obok ostatniego ściegu, a następnie beika pritachivayut z wycięciem. W rogu ukośnie nacięte zasiłku. Zametyvaetsya inlay po niewłaściwej stronie, w kącie utworzonym i zszywane plisy. Krawędzie wyprasowane i otstrachivayutsya.

Dodatkowe wskazówki

Aby zapobiec zakrzywione sekcje szyi i pachy w vytachivaniya wiążące powinny priutyuzhit runo na wylot błędu.

Przez zszycie sekcje boczne powinny rozpocząć się po czystym vytachivaniya armhole.

Jeśli produkt nie wygina się w szyję, należy zacząć szyciu sekcjach ramieniu. Nie zapomnij wcisnąć je od siebie i neaten dodatki szwach.

Przetwarzanie dzianiny szyi

Dzianina – stała liderem w tkance, z których szyte ubrania modelu kobiet. Produkuje najbardziej stylowy i elegancki model. Są praktyczne i wygodne, można je nosić przez cały rok.

Przetwarzanie szyję w produktach z dzianiny odgrywa ważną rolę. Istnieje wiele opcji – dokończyć różne dziąseł, Rulik od przedniej powierzchni (w odniesieniu do powiązanych artykułów ręcznie, co sprawiło obsługi szprychy szyi), cienkiej krawędzi, i tak dalej ..

Rozważmy przetwarzania produktów technologicznych szyję uszyty z elastycznej dzianiny. Na przykład, niech to będzie leczenie sukni szyi. Załóżmy, że nasze usta w kształcie łodzi, będziemy obsługiwać go orurowania. Leczenie Zasada przechowywane przez zagłębienia o dowolnym kształcie – owalne, kwadratowe, itp …

Od czego zacząć?

Przede wszystkim figura dopracować formę, która jest nasza szyja. Przetwarzanie go rozpoczyna się składanie całego produktu na pół i przeszywający szpilki. Okładziny wycięto z podwójnie złożonego kawałka tkaniny i dołączyć go do dekoltu i wyciągnąć ostatni kredę.

Jak wiadomo, tkaniny dziane szyi rozciągnięta łatwiejsze, tak że rurociągi podlega rozmiaru dziania Dublerin. Kiedy dzianina wystarczająco gęsta, można uzyskać konwencjonalną wkładem.

Okładziny zużyte przez szwy na ramionach, i jest przypięty lub przyczepność do szyjki artykułu. Prowadzimy linię w odległości około 7 mm od krawędzi. dodatki szew są przycinane do 3-4 mm, do wkręcania im wertykulacji. Ustalić rurociągów ukończeniu szwu wzdłuż niej w odległości równej około 1 mm od spoiny.

opcją leczenia skosy nadaje się tylko do ust o owalnym kształcie.

Oto gotowy do naszej szyi. Przetwarzania go, jak widać, nie jest tak trudne. Powodzenia dla wszystkich, aby poznać tajemnice umiejętności szycia!