833 Shares 4158 views

Breloki Paciorek – to nie tylko oryginalna dekoracja na telefon lub klucze, ale niezapomniany prezent.

Breloki Bead telefon jest zawsze bardzo piękna i różnorodna. Dlatego w naszych czasach stała się ten zawód, zwłaszcza tkane koralikami breloczki szczególnie popularny wśród wygodnych ludzi. Wszakże w procesie, można pokazać wszystkich swoich artystycznych talentów i zdolności twórczych, tworząc prawdziwe arcydzieło zazdrości wszystkich innych. Ale najważniejsze – jest to, że praca zostanie wykonana własnymi rękami, i zrobić to nie jest trudne, wystarczy trochę wyobraźni i trochę cierpliwości.


Aktywność ta jest odpowiednia dla początkujących igieł kobiet. Duże i złożone produkty wymagają dużo cierpliwości, umiejętności i wiedzy. Splot koralikami breloczki może być każdy, a ich systemy tkackie są tak zróżnicowane, a jednocześnie prosty, cały proces trwa zaledwie wiele pozytywnych emocji. Jest wielobarwne słonie i psy, Słodkie koty i niedźwiedzie i wiele innych przedmiotów zabawa i małe zwierzęta. Nie ma chęć do pracy w stałych fragmentach gry z internetu, można bezpiecznie połączyć swoją wyobraźnię i dostać się do pracy!

Ponieważ splot koralikami breloczki? Po pierwsze, dla rozwoju tej pięknej sztuki jest wymagane, oczywiście, koraliki, najlepiej jest wybrać czesku. On jest najbardziej równa i gładka, z bogatą paletą barw i odcieni i kolorów, które jest odporne na działanie różnych czynników środowiskowych. Po drugie, musimy żyłki, które zostaną nawleczone koraliki, ale lepiej jest zdecydować się na drutu miedzianego. Jest cienki i elastyczny. To będzie wielki pęk kluczy, aby zachować kształt. W uzupełnieniu do drutu miedzianego jest znacznie łatwiej pracować, w przeciwieństwie do żyłki, co wymagałoby specjalnej cienkiej igły. Ale to nie jest problem. W dzisiejszych czasach można łatwo znaleźć nawet bardzo cienką igłę koralik, który pozwala na pracę z najmniejszych koralików.

Najlepiej jest przygotować wszystko, co niezbędne do pracy. Produkować piękne łańcuchy kluczowych koralikami, koniecznie różnych łańcuchów i haków, a także koralikami, agrafki i nożyczek. Miejsce pracy powinno być wolne od niepotrzebnych przedmiotów i położyć białą szmatką, ponieważ praca będzie o wiele łatwiejsze, a nawet rozproszone perełki, będą łatwe do zbierania. Przed przystąpieniem do pracy należy dokładnie określić wybór kształtów i kolorów pęku kluczy. Pomoże to w różnych miejscach na robótki, gdzie profesjonalni mistrzowie powiedzieć i pokazać, jak utkać zroszony breloczki własnymi rękami.

Bardzo piękne drobiazgi z koralików na telefon, dał znak zodiaku. Ich produkcja jest dość proste, ale w tym samym czasie, taki prezent dla bliskiego przyjaciela będzie jednym z najbardziej pamiętnych, oryginalny i wzruszający. Nie ma ładniejszy niż prezent niespodzianka, wykonany własnymi rękami, które zainwestowały część duszy i miłości. Te zroszony breloczki mogą być wykonywane na istniejących systemów i można wymyślić własnego oryginalnego rysunku. Może to być cokolwiek, takich jak serce lub dowolnej figury geometrycznej. W produkcji tego projektu należy kierować się tylko jednym reguły – system musi być lekko pociągnął w linii pionowej. Tylko wtedy gotowy produkt okaże regularny kształt kwadratu.

Wszystkie te wspaniałe charms koraliki wyplatane ręcznie z wykorzystaniem technik tkackich. Mistrz ta technika jest bardzo prosta. Taka praca zawsze powinna rozpocząć się od dolnego rogu do prawego i poruszać się w górę. Jeśli ta dekoracja jest wykonana na drucie miedzianym, jest całkiem możliwe, aby zrobić w jednej warstwie, jako ramka drut pomoże mu utrzymać się w formie, ale jeśli podstawą wybieranych lesie, trzymać lepiej, aby podwójne. W tym przypadku, wszystkie ekstremalne koraliki i ostatni numer do połączenia. Na koniec może być przymocowany tylko do karabinkiem do kluczy. Dekoracja ta będzie zawsze wyglądać świeżo i oryginalne na telefon, klucz, lub w samochodzie.