681 Shares 3877 views

Filmy o napadach, rosyjskich i zagranicznych: lista najlepszych

Wszyscy mamy wielką przyjemność w oglądaniu filmów. Ktoś taki jak dramatu i melodramatu, ktoś preferuje komedie, a ktoś, kto lubi dobre myśliwce. Istnieje odrębna kategoria, które są koneserów na całym świecie – są to filmy o napadach. Usiąść wygodniej, proponujemy zapoznanie się z najlepszych filmów tego gatunku.

Teraz są one kilkanaście …

Jest to, oczywiście, legendarny film „Ocean Dwunastu” w 2004 roku. Popełniania przestępstw – nie jest łatwe. Danny Ocean i dobrze sobie z tym poradzić: stary zespół z najlepszych złodziei i oszustów ponownie spotykają. Oprócz policji, którzy chcą złapać złodziei, oni ogłaszają Polowanie znanego gangstera. Ponadto, chłopcy wydają tajemniczy zawodnik z pseudonimu „Night Fox”. Denny nie stracić serce: miał już przygotowany plan gigantycznej potrójnym napadu. Czy Ocean Dwunastu uporać?

„Im bliżej jesteś, tym mniej widać”

Jest to slogan filmu „iluzji oszustwa”, nakręcony w 2013 roku. grupa kuglarze, składająca się z „czterech jeźdźców”, zwiedzania miast i państw, pozostawiając tłum zdumionych widzów. Pokazują one oparte na iluzji, że jest bardzo popularny wśród tłumu. Podczas jednego z występów w Las Vegas „jeźdźcy” obsypany widowni prawdziwe pieniądze skradzione z banku w Paryżu. Jak oni to robią, nikt nie wie. Aby zbadać łączy agent specjalny FBI Dylan Hobbs, który stara się o pomoc do byłego iluzjonisty.

Mają plan, który wszystko wziąć znienacka

"Kolekcjoner" – film w 2009 roku. Strażnik, który pracuje jako kolektora, za radą przyjaciół zdecydował się na desperacki krok. Jego plan – rabunek własnej furgonetce, która jest faszerowana gotówce. Niestety, coś poszło nie tak. Bandyci zaczynają się kłócić ze sobą, starając się znaleźć rozwiązanie, a skruchę bohaterem swoich czynów, ale nie ma odwrotu. Musimy walczyć do samego końca. „Kolekcjoner” – film dla tych, którzy lubią intensywne sceny. Czy bohaterowie znaleźć wyjście z tej sytuacji?

Grab. Uciec. pomścić

Nakręcony w 2003 roku, "The Italian Job" – jeden z najlepszych filmów tego gatunku. Charlie ma plan i wspaniały zespół oszustów. Z ich pomocą, popełnia napadu stulecia, która potrwa tylko kilka minut. Operacja jest sukces, radość triumfu zachmurzyło tylko jedno: zespół był zdrajcą. Zabił swojego towarzysza, a wraz z loot jest ukryty w ciemności. Po pewnym czasie zespół ma zamiar ponownie, mają nadzieję, że po raz kolejny trafił w dziesiątkę, jednocześnie pomścić byłego przyjaciela.

postawić

Unique "Va-Bank" – produkcja filmowa Polska, nakręcony w 1981 roku. Akcja filmu rozgrywa się w latach 30-tych 20 wieku. Wiadomo wszystkim atakującego Henrik Quinto właśnie został zwolniony z więzienia. Dowiaduje się, że jego przyjaciel, z którym grał w muzycznym orkiestry, martwy. Ten człowiek jest winny, bo to Quinto był w więzieniu. Główny bohater postanawia zemścić się na wroga. Z kilkoma przyjaciółmi, on rabuje bank, stawiając swego wroga. „Va-Bank” – film o zdradzie i co po nim następuje.

Kogo my tu mamy szczur?

Film „Chaos”, nakręcony w 2005 roku, opowiada historię gangu złodziei, zajętych bank i który podjął zakładnikiem wszystkich gości. Głównym oszust wezwać negocjatora – detektyw Conners, z którego policja wysyła kolego. Podczas negocjacji, bank łamie oddział specjalny. Rabusie udaje się uciec, ale to, co jest godne uwagi: wszystkie pieniądze z banku pozostał na swoim miejscu. Wkrótce stało się jasne, że oszuści są usuwane z rachunków miliard przez komputer. Jeśli lubisz filmy o tych napadów, należy obserwować „chaos”. Czy to ważne detektywów rozwikłać?

Zbrodnia nie jest partnerzy

„Bugbears” – produkcja filmowa w 2001 roku. Nick Wells, istnieje kilka ważnych zasad. Po pierwsze – nigdy nie rob we własnym mieście, drugi – tylko pracować samodzielnie. Ale Max przekonuje swojego przyjaciela, aby je zaniedbać i stwierdza Nick partnera. Daje to interesująca gra, której celem jest – w co było pokonać kolegi z zespołu. Będzie mieć dobrą bohaterów Rzut rabunek? „Bugbears” – film z oryginalną fabułą i nieoczekiwane finał, który jest na pewno warto zobaczyć.

Kiedy przeszłość wisi na ogonie

"Hit and Run" – thriller kryminalny 2012. Opowiada historię Charlie Złodziej w komplikacji. Postanawia zawrzeć umowę z policją, w wyniku czego jest objęty programem ochrony świadków. Teraz on ma dom i ukochaną kobietę, która nagle ma szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Pyta Charlie zabrać ją na rozmowę, ale na drodze do układu miasta nie powiedzie – Charlie odnaleźć jego byłych towarzyszy prowadzone przez Alex psychicznie niezdrowego. Wyścig zaczyna się, pełen niespodzianek i pułapek podstaw.

Miasto za miastem

„Asfaltowa dżungla” Film został nakręcony w 1950 roku. Fabuła opowiada o popularnych Bugbears tamtych lat – Dock Ridenshnaydere który wychodzi z więzienia z nowym planem. Jego cel – wiele milionów dolarów włamaniem. Doc zbiera zespół profesjonalistów, i sprzedać łup on przeznaczony pomocą nabywcą Emmerich. To rozbój staje się głównym celem drużyny: stosując za każdym planuje rozpocząć nowe życie. Wszystko idzie dobrze, ale dopóki okoliczności nie mają czasu, aby zrobić bohatera do walki o swoje życie. „Asfaltowa dżungla” – film o tym, jak przetrwać w tym skomplikowanym świecie zbrodni.

Przepisy uliczne nie są podzielone na czarno-biały

"Trzy dziewięć" – thriller, nakręcony w 2016 roku. Bohaterem Chris Allen nie różni się od reszty policji. Widział wiele, ale mimo to wciąż się chce zmienić świat na lepsze. Jego partner – Markus Belmont, z którymi nie udało nam się współpracować. Wszystko, co musisz Chris – rozwiązać przestępczości i wrócić do swojej rodziny. Niestety, nie wszystko jest takie proste – w przypadku zaangażowany nie tylko ważne „guzki” z podziemia, ale niektóre skorumpowanych gliniarzy. Jest planuje znaczny skok, którego Plan – zabić policjanta z kodem „trzech dziewiątek” na scenie cały patrol przybył, zapewniając przestępców do popełnienia rozboju.

Mówili, że nie mogą znaleźć ludzi, według tej pracy … Mieli rację

„Prawdziwą McCoy” – film w 1993 roku, w samym centrum opowieści jest młoda i piękna dziewczyna Karen Makkoy. Okazało się, że władze złapał ją natomiast udział w napadzie na bank. Po wyjściu z więzienia, postanawia rozpocząć nowe życie dla dobra swojego syna. Ale podziemia przez długi czas nie zapomnieć o jej wyjątkowej umiejętności na włamanie. Źli ludzie porwali jej dziecko i zaczyna szantażować Karen. Wszystko, co trzeba – jest to, że pomogła włączyć kolejny napad, to będą one dać dziewczynie syna. Skąd prawdziwy McCoy?

Niezniszczalni powracają w biznesie

Film 2014 "Sabotage". Słyszałeś o specjalnej grupy zadaniowej, której zadaniem – z wykorzystaniem technologii mobilnych znaleźć przestępców? To o niej i zostaną omówione w tym filmie. Zespół robi nalot na mieszkanie kartelu. Ale ich celem – nie przywrócić sprawiedliwość i złapać przestępców i są tam do kradzieży pieniędzy. Wszystko to było z góry zaplanowane. Podzielenie pieniędzy, grupa nadal pracuje i nie wie, że ktoś mógł odgadnąć wykroczenie. Miasto rozpoczyna serię nowych przestępstw jeden po drugim członkowie zespołu zaczynają zabijać.

Szybki samochód, milion znaki w bagażniku, a tylko tydzień życia

Film "Knockin„on Heaven" zostały wydane w 1997 roku. Przypadkowi znajomi Marty i Rudi. Są w szpitalu, gdzie zarówno znieść karę śmierci. Żyją tylko na tydzień, więc bohaterowie decydują się na desperacki krok. uciekają ze szpitala, kradzież samochodu pełną pieniędzy i udać się w podróż. Za nimi ściga zabójców, policja, nawet dostać się do burdelu, ale nic nie powstrzyma ich w drodze do swego celu – bo nie może umrzeć, nie widząc morze.

Oni NIE Bonnie i Clyde

Chodzi o filmie w 1976 roku pod tytułem „Zabawne przygody Dick i Jane”. Oni – prosty amerykańska rodzina. Jej mąż pracuje w dużej firmie, żona prowadzi dom i wychowanie dziecka. Po prostu, kiedy odkryli nowy dom jako Dick zwolniony, a on jest w kolejce do skorzystania. Nowa praca nie jest dla domu trzeba dać pieniądze, aby rodzice odmawiają pomocy, a następnie Dick wpada na nic lepszego niż zacząć grabieży sklepów. One nie mogą sobie poradzić, tylko w jedności z żoną zaczną coś.

Czy chcesz obrabować bank – pytają nas jak

„Nie daj się złapać – nie złodziej”, film w 2006 roku. Frezer sławy detektyw przyjeżdża na miejsce, aby zmierzyć się z gangiem złodziei niezidentyfikowanych. Jego zadanie – do negocjacji. Złodziej Dalton i jego zespół to idealny skok, który odbywa się w samym sercu miasta, w środku biały dzień. Nie ma świadków, policja nie może znaleźć wskazówki, nikt nie został ranny podczas napadu – liczy się coraz bardziej, a odpowiedzi do nich. Co ogólnie został uruchomiony ten napad, wiesz, oglądając ten film.

Legendarny zbrodnia: odtajnione po 30 latach

Kocham filmy o napadzie? Zobacz 2008 Picture Motion roku – "Bank Job" Żadnego śladu skradzionych pieniędzy została znaleziona, i nikt nie został aresztowany. Kradzież została zorganizowana przez urzędników, których celem była tylko jedna komórka należąca do właściciela znanego burdelu w Londynie. Film opowiada o prawdziwych wydarzeniach – zakaz ujawniania informacji rządu jest usuwany, a dopiero teraz wiemy tę niesamowitą historię do końca.

Witamy w stolicy zbrodni Ameryki

„złodzieje Gorov” – dramat kryminalny w 2010 roku. Około 300 Napady na banki w roku odbywa się w Bostonie. Doug bohater dorastał w dziedzinie karnej – jeden z fachowców w tej branży. Miał okazję, aby nie powtarzać błędów ojca i normalne życie, ale zamiast tego, postanawia stać się liderem grupy rabusiów bankowych. – Ci faceci to profesjonaliści, biorą co chcą i nikt nie może ich złapać. Doug nagle zakochuje się w pracownika jednego z banków, ale nie może sobie nawet wyobrazić, co faktycznie jest jej chłopakiem.

Najlepsze rosyjskie filmy o napadach

  • "Salvage", 2012. W centrum stolicy parę przestępców udało się ukraść torbę pełną pieniędzy. Za nimi prawdziwe polowanie zaczyna – worek teraz chce dostać to wszystko. Różni ludzie są zjednoczeni przez jeden cel i są gotowe do wszelkich starań, aby dostać to, czego chcesz. Jeśli lubisz filmy o tych napadów, należy zobaczyć „Odzysku”.
  • „Wszystko na raz”, 2013. Home film o znajomych z prostym miasta. Dowiedz się dokąd uciekać lenistwo, ale Dan i Tim chce się wszystkiego na raz, więc decydują się wynająć miejscowego bossa przestępczości. Ich głównym zadaniem – nie przykręcić. Dzieci trzeba okraść obojętne dealerem narkotyków. Przez przypadek, kurier dostaje Ivan – Dembele, który nic nie wie o napadzie.
  • "B / W", 2014 organ Alkhan okradanie dwa jednocześnie: drobny złodziej Nurik i oszukani Yaroslav. Zupełnie przez przypadek Nurik umrzeć podczas zbrodni, ale rzeczy tutaj nie są jeszcze zakończone – wraca jako anioł stróż Jarosława. Teraz będą musieli zaprzyjaźnić się i współpracować, aby uniknąć gniewu Alkhan i uciec od swojej kary.