90 Shares 8664 views

Biżuteria, ozdoby ze swoimi rękami. Domowe ozdoby perełki, kulki, włókna, skóra

Wszystkie kobiety marzą bycia bezkonkurencyjny. Pochodzą one z różnych części siebie, aby wyróżniać się z tłumu. Jest najlepiej do tego celu nadają biżuterii. Biżuteria własne ręce są zawsze wyjątkowe i oryginalne, ponieważ nikt inny nie będzie takie samo wyposażenie w świecie. Uczynić je bardzo łatwo.

Kilka słów o materiałach

Zanim odpowiesz na pytanie, jak zrobić broszkę, naszyjnik, bransoletka, warto zastanowić się, z której mogą uczynić. Materiały wagi. Jednak najbardziej popularne wśród nich – skóra, tkanina i koraliki. Są one plastikowe i dają wiele możliwości formie i fakturze.

Skóra jest bardzo wytrzymały i jednocześnie plastiku. Jest to lekki materiał, który utrzymuje swój kształt. Jego wadą jest to, że nie powinno być pewne umiejętności pracy, aby uzyskać bardziej wyrafinowaną formę.

ozdoby płótno stały się popularne w ostatnich latach. Mogą one być wykonane ze szmat lub starych koszulką zmieniać, w zależności od typu zastosowanej tkaniny różnych technik w celu współpracy z nim.

Koraliki – to klasyczny. Najbardziej prosty naszyjnik – kolorowe kulki z niskim zawieszeniem. Jednak nadal istnieje wiele opcji, które pozwalają bez wysiłku tworzyć ozdoby z ich rąk. Biżuteria wykonana jest krok po kroku jest dość prosta. Proces ten jest, aby zrozumieć trochę niższa. Przyjrzymy się najbardziej interesujących i prostych warsztatów.

oryginalne bransoletki

Małe i znakomity biżuteria bransoletki lub objętość tworzy skupić i pomóc, aby obraz był niezapomniany. Zrób to samo z rąk swoich akcesoriów jest bardzo prosta. Wystarczy pokazać trochę wyobraźni, a będziesz miał indywidualną biżuterię. Ozdoby z rękami w skóry lub grubej tkaniny proste. Cięcie taśmy o pożądanej długości i szerokości. Szyjemy jej zamek i kilka elementów dekoracyjnych. Może to być guziki, guziki, koraliki, cyrkonie szyć. Wszystko zależy od dostępności materiałów oraz wyobraźni.

Można również przypomnieć wnioski z pracy w liceum, kiedy uczy podstawowych węzłów frędzla. Twisted double knot – doskonałą podstawę do bransoletki. Możesz zostawić to tak jest, lub dodatkowo ozdobić, szczeka koraliki i kolorowe nici.

Śliczne broszki

A szalik lub bluzka i 10 broszki dodać do 10 różnych obrazów. Również wprowadzić te ozdoby – absolutnie żadnego problemu. Ostatnio stały się modne broszka małe zabawki. Z wyglądu są naiwne i proste. Jednocześnie, oni naprawdę dodać kolor do zwykłego obrazu.

Proponujemy, aby broszki z ich rąk. Master Class rozpocznie się od wyboru tkaniny. To powinno być szczelne. Idealne arkusz odczuwalne. Wybierz formularz. Na przykład, będzie to chmura. Wyciąć dwie identyczne części. Z przodu haftować oczami i ustami. Dodaje szczegóły i uszyć razem. Pozostawiając mały otwór i wywijany zabawka farszu lub wadding Sintepuh. Przyszyto.

Po niewłaściwej stronie uszyć pin broszka. Dolna część może być ozdobione wisiorki z kolorowych koralików, krople. Broszka gotowy.

również wykonane z filcu mogą być cięte kwiaty i ozdobić je z przyciskami i szydełkowych szczegółów. Najważniejsze to nie boi się eksperymentować.

skórzane biżuteria

Trudniejsze schludny skórzany broszkę z rękami. master class na ich produkcję w następujący sposób. Weź kawałek pożądanej wielkości i koloru i wyciąć kontur jego przyszłej dekoracji. Mamy przymocować klejem pin, do której będzie przymocowana do ubrania. Na przedniej stronie drewna farby lub cautery wyrządzić kontury, które uzupełniają obraz. Można dodać trochę łańcucha lub nitów.

Dla jeszcze bardziej wyrafinowane ozdoby wyciąć kilka kawałków i skleić je razem w kwiat. Spoiny maskować części przycisków łańcucha lub metalu.

Ze względu na stosunkowo krótki okres czasu, będziemy tworzyć dekoracje własnymi rękami. biżuteria krok po kroku jest bardzo prosta, jeśli myślisz, że z góry żądany algorytm. Nawet niewielki skrawek skóry może stać się prawdziwym arcydziełem.

Prosty naszyjnik perełek

Wiele technik kulek wymagają bezprecedensową umiejętności. Ale nie każdy wie, że materiał ten może być bardzo wygodny w użyciu. Z niezwykłą producenta zroszony naszyjniki obsłużyć każdą kobietę.

Rozpoczęcie pracy z zestawem na sznur perełek w ogóle nabyte. Ich liczba powinna być wystarczająco duża. Im więcej wątków, bardziej wspaniałe kulki. Następnie możemy określić minimalną długość. Optymalna. – 45 cm To tylko do końca obojczyka. Krotnie linkę gwint kilka razy tam i z powrotem, za każdym razem, rozszerzając na 1-1,5 cm. Gdy cała nić jest rozszerzona, zebrać i trwale połączyć końce nici. Ubierają się przyczepa-stożek, i rzuca zamek. Naszyjnik można nosić tak po prostu, lub odwracając uprząż. Zaletą tej metody jest to, że dekoracji można zrobić tak, że idealnie nadaje się do nowego dodatku.

Naszyjnik-plecionka

Oto kolejna wersja akcesorium, jeśli potrzebujesz naprawdę oryginalną biżuterię. Biżuteria własne ręce zroszony sprawę na tej samej zasadzie jak w poprzedniej wersji: wszystkie koraliki nawleczone na nitkę. Dzielimy je na 3 części i zacząć normalne splot warkocz z trzech pasm. Końce są zamknięte, jak również. Na początku tkania warto biorąc pod uwagę fakt, że tkactwo ukradnie część długości. Dlatego należy przyjmować z pewną rezerwą. Ten naszyjnik z koralików wygląda najlepiej, jeśli jest blisko przylega do podstawy szyi.

Jeśli wiesz, jak zrobić warkocze z czterech lub więcej pasm, nie bój się eksperymentować. Im bardziej skomplikowana jest tkactwo, oryginalna dekoracja. Można również grać z kolorami. Są one albo mieszany lub dokonać nici o różnych kolorach. To zależy od osobistych preferencji mistrzów.

naszyjnik tkanina

Ładnie wygląda i tkaniny biżuterię. Biżuteria własne ręce z tego materiału sprawi, że każda kobieta. Tutaj jest opcją przy minimalnym wysiłku i tkanek.

Weźmy dowolny kawałek cienkiej dzianiny. W tym celu dobrze nadają się starą koszulkę lub bluzę. Cięcie na cienkie paski w całej splocie. Określić kierunek nie jest tak trudne. Dzianina wygląd składa się z poziomych klinów. Jest to liczba tkania. Cięcie potrzebę dokładnie równolegle do tych klinów, odcinając ich wierzchołki.

Gdy pasy są gotowe, bierzemy jeden z nich na końcach i rozciągnąć. Skuliła się ładnym rury. To z tych kanalików i nadal tworzą dekorację.

Opcje dla postaci masy produktu. Można uszczelnić końce i uszyć je klamrą. Jest na to sposób, w przypadku gdy takie kanały nieznacznie komunikować się ze sobą, a ich końce są odtwarzane jako element dekoracyjny. Wygląda pięknie obniżona wskazówki, które na pewnej wysokości od szyi przechwycone małą klamrę.

obszyte perełek

Wygląda ciekawy i nieco inna biżuteria. master class jego powstania jest jasne dla każdego, kto wie, jak uszyć trochę. Przede wszystkim trzeba wziąć stosunkowo dużej perełki. Oni po prostu stać dekoracje bazowych. W zależności od ich średnicy szyć tkaniny obsady co wymagane kolory. Następnie, aby ułatwić okazać się na przedniej stronie, wszyty wewnątrz przewodu jest taka sama jak długość następnej sprawy. Gdy jest gotowy do cięgna i wywróconego warstwą dekoracyjną.

Dalsze sztyfty otrzymanego perełek produktu obrabianego. W tym momencie możemy zacząć tworzyć. Koraliki same mogą być niczym dzielić. Ale ta opcja jest odpowiednia, jeśli pokrywa siedzi mocno i wyraźnie podkreśla ulgę każdej kulki. Ale jeszcze lepiej je podzielić. Najprostszym rozwiązaniem – po każdym remis na węźle. Można to zrobić, związany z pokrywą tkaniny wątek w kilku turach. Ostatecznie, biżuteria mogą być noszone jako pojedynczej nici, aw kilka. Jest również możliwe połączenie z dzianiny rur. Najważniejszą rzeczą jest, aby zapomnieć o warstw i kontrastowe tekstury i kolory.

ozdoby szyi skórzany

Ręce mogą być wykonane nie tylko paciorki. Master-class na tworzeniu biżuterii skóry omówione poniżej.

Wziąć klapkę skórze pożądanego koloru i wycięto z niego płaskiej geometrii formy wstępnej. Może to być koła, owale, trójkąty, kwadraty. Na górnym końcu przebicie otworów do montażu produktu.

Wszystko to dzieje się na sznurku skórzanej. Może być wycięte z tego samego plastra. Czasami ma to sens, aby rozcieńczyć produkt za pomocą metalowych kulek lub wisiorki. Pięknie tu będzie wyglądać i łańcuchów, zwłaszcza sztucznie starzone.

Jak widać, aby zrobić biżuterię własnymi rękami całkiem proste. Tylko trzeba nauczyć się patrzeć na oryginalnym śmieci i nie boją się eksperymentować. Dobrze, jeśli bałagan skrawki? Nadal sądzę, aby je wyrzucić.