808 Shares 2551 views

Jak wysłać w dół, i jak przełamać klątwę

Klątwa – tematem rozmów nie na jeden dzień. Ale postaramy się zachować w zakres tego artykułu. Więc klątwa w ogólnym tego słowa znaczeniu jest kontynuacją grzech i kara za taka osoba otrzymuje w tym życiu. Przypomnijmy, pierwszy człowiek na ziemi, zgodnie z Biblią. Za nieposłuszeństwo Adama, cała moja matka-ziemia została przeklęta. I Noe? W ogóle, przeklinał cały wyścig syna Ham, bo wykazał swoją śpiącego ojca nago.

metody transmisji heksy głównie werbalne. Jednak do tej procedury „” mogą korzystać z różnych obiektów: igieł, fotografie soli. Jednak żaden z amuletem czy magicznego kamienia od złego oka nie będzie mógł cię chronić. Jezus Syn Boży dla każdego grzesznika przelał swoją krew na krzyżu – że jest silniejsza niż zło i czary słów.

Klątwa – to jest najbardziej skutecznym sposobem zdalnego wpływem jednej osoby (przekleństwo) do drugiego (cholera). To jest bardzo trudne do wyleczenia. Powoduje to problemy w życiu człowieka (w rzadkich przypadkach, w życiu ludzi wokół niego), który będzie ostatecznie uchwycić go w całości, aw krótkim czasie człowiek może stać się nieopłacalne. Najpotężniejszym ze wszystkich przekleństwa – rodzajowy. Teraz będziemy wyjaśniać, jak wysłać w dół, i jak przełamać klątwę tego typu.

Jest to silny negatywny efekt wywołany przez pilota, który został pierwotnie przesłanym (przypadkowo lub celowo) dla jednej lub dwóch lub trzech osób, a potem sam obejmuje całość ich rasę, czy tylko na mężczyzn lub wyłącznie w linii żeńskiej. Jak ludzie wysyła go?

Przeklęty – on zesłał przekleństwo rodziny!

  1. Obcy przypadkowo w ich sercach lub zamówić przeklinając cały wyścig. Bardzo często ci ludzie są Romowie, ale może przeklinać i każda inna osoba, na przykład, w przypływie gniewu chłostać brudy do konkretnej rodziny.
  2. To może być krewny, który przeklął innego członka jego rodziny, w rzadkich przypadkach – ich własnych dzieci.
  3. Wielu sceptyków, czasami w różnych miejscach, które nałożone przekleństwo dotykać wszystkiego, co w ich mocy, a potem zastanawiać się, gdzie są „podniósł” tej „zarazy” i zmagać się z jak złamać klątwę.
  4. Najmocniejszy przekleństwo wysłany czarnych magów, czarnoksiężników i mężczyzn leżące na łożu śmierci.

Rezultat – problem jednej osoby lub całej rodziny, która stale rośnie. Przechodzenie do konfiguracji rodziny zawiodą, i różnych chorób. Sposobów, aby złamać klątwę, ogromną liczbę. To specjalne amulety, które odbyły się w pewnym momencie w pewnych okolicznościach. Zazwyczaj są one znane do tradycyjnych uzdrowicieli, czarowników dobre i tak dalej. Wszystkie działki przekleństwa mają różne siły odpowiadającej jej mocy. Im silniejsze sama klątwa, tym więcej czasu i w ciągu kilku dni od wielokrotnego czytania działki. Poniżej jest jednym z najczęściej.

Jak zdjąć klątwę

Cholernie traktuje o zachodzie słońca. klątwa jak następuje usunięcie. Nieszczęśliwy siada na krześle naprzeciwko niezbędny próg. Być dotykana nożem, półgłosem czytać jakiś spisek na trzy razy na trzy noce. Na trzeci wieczór musi przelewać do cholery święconą wodą. On musi wycierać rąbek sukienki damskie lub męska – koszula lub spódnica powinna być od najstarszego członka rodziny.

Drodzy czytelnicy! Bądź miły dla siebie, nie chcą nikomu krzywdy, inaczej tak niezauważalnie w sercach przeklinają innych. Bóg wszystko widzi i nie pochwalam takich działań! Powodzenia!