336 Shares 7401 views

Kompatybilność: Wodnik samica, samiec Libra. Perspektywy stosunków.

Chcesz dowiedzieć się trochę o zgodności astrologicznych? Kobieta Wodnik, Waga człowiekiem – doskonałym przykładem doskonałej jedności. Ale spójrzmy na każdego z partnerów. kto jest ta kobieta Wodnik? Jest to dziwne, to będzie dostępne dla ciebie znaczenie słowa „niezgodne”. Tak, ona jest osobą, kochający i wierny, ale w tym samym czasie, daleko stąd i pozornie odrębne. Ona ma marzenia, ale większość z nich zwykły człowiek nie może ani pojąć ani zrozumieć. Często budować związek z tą kobietą jest problematyczne: nigdy nie będziesz wiedzieć, że to jest ważne w życiu. Możesz myśleć, że jesteś jej najlepszym przyjacielem, tylko przyjacielem, podczas gdy faktycznie jest coś wielkiego.


Libra Libra człowiek … – znak Wenus, doskonale wyważone znak, bardzo kochający znak. Kompatybilność-wodnik kobieta – Libra człowiek może być bardzo skuteczne, ponieważ waga – ten sam symbol wolny w dowolnej formie i wyrażać swoje poglądy. Ponadto, równowaga – jest zawsze dobrym wyborem dla Wodnika, więcej kobiet, w tym w warunkach intymnych. Waga wabik luksusowy, muzyka, atmosfera, działają one z chłopięcy zalotny. A jeśli chodzi o miłość, mieć pewność, że wiedzą o nim wszystko, tak kochający wyrazili horoskop. Waga i Wodnik – w Para czeka na niezwykłe, całkowicie nie nudny związek. Zarówno dostać się do obrony swojego „ja” w małżeństwie bez ranienia uczuć innych. Są prawdziwe romans, ale ktoś zawsze będzie argumentować w tej pary, tworząc przeciwwagę. Waga i Wodnik należą do aktywnych społecznie znaki. Zarówno jak „Google Hangouts”, imprezy, spędzać czas z przyjaciółmi. Ich prawdziwe marzenie – aby włączyć życie w jeden wielki tłum, pełen przyjaciół, krewnych, ludzi, zwierząt i innych atrybutów szczęśliwym życiu przyjemności.

czy są one zgodne wysokie? Kobieta mężczyzna Wodnik Waga doskonale rozumieją się nawzajem, a nawet w ogóle bez słów. Są one w stanie wspierać się wzajemnie w żadnej koleje losu, ich trudności tylko zebrać, dzięki unii jeszcze silniejszy. Co więcej można powiedzieć o kobiecie Wodnik Compatibility – mężczyzna Libra? Jest to naprawdę świetny z punktu widzenia astrologii Unii, taka ocena pcha je się zanurzyć, w tym małżeństwie. Są to dwie osoby, które mają być razem. nie wypłyną siebie kłopoty w żadnych okolicznościach. Są przyjazne w każdym związku: żonaty, biznes. To dlatego, że każdy z partnerów w związkach – są równe, są wspólne wysiłki związku wyjściowego w najbardziej komfortowym poziomie dla obu znajduje kompromisu i pracować razem, aby pokonać przeszkody.

„Dlaczego tak się dzieje?” – pytasz. Fakt, że Wodnik i Waga doskonale nadają się tylko na poziomie fizycznym i duchowym. One wzajemnie się uzupełniają, jak dwie połówki jednej całości. A nawet w komunikacji biznesowej będzie to łatwe, bo są jak żaden inny, natychmiast określić kierunek myślenia partnera, który pozwala zmaksymalizować czas i skupić się na drodze do osiągnięcia celu. Są one całkowicie obce drobne zgorszenie w związku, nikt nie będzie stawiać przeszkód, dlatego zgodność znaków zodiaku Wodnika i Libra – zgranym unii gospodarczej, określające cele i wybiera jedną ścieżkę, aby je osiągnąć.