345 Shares 7742 views

Kaczka czernica

Mała kaczka z „fryzury” na głowie zwany „czernica”. U ludzi, to jest czasami nazywane czarny kminek lub biały jednostronny, te nazwy również w pewnym stopniu opisać jego wygląd. Do komfortowego pobytu, musi staw, bogate w roślinność. Karmić się, nurkowania ptaka głębokość wynosi często 10 metrów. W związku z tym, bo to jest lepiej, jeśli woda jest głęboka. Produkuje pluszowa kaczka żywności więcej poraznoobrazney. Podwodny ptak dostaje mięczaki, które są jego głównym pożywieniem. Ponadto zjada małe ryby, skorupiaki, larwy owadów. W czasach głodu nie gardzą stosowania roślin jako uzupełnienie podstawowej diety. Odnosi się do nurkowania kaczki, zanurza go szybko, a to jest trudne do startu, a dopiero po biegu na wodzie.

gdzie mieszka

Czernica mieszka w Karelii i na Półwyspie Kolskim i na Dalekim Wschodzie. Jego miejsce gniazdowania w Baszkirii, Trans-Ural, północnej Syberii, północnej Kazachstanu, Bliskiego Zavolzhe. Ona mieszka w Londynie, gdzie chętnie osiedlić się w stawach miejskich. Często te ptaki kabina znajduje się w północnej części Francji, Niemiec, Belgii, Holandii. Większość ludzi woli spędzać zimnych porach roku na morzu. Można je znaleźć w Maroku, Egipcie, w pobliżu brzegów Czarnego i Azowskiego Seas. Nawet w Wietnamie, Indiach, Iraku, Japonii, są zaznajomieni z tych przedstawicieli fauny.

Wygląda na to,

Myśliwi dobrze zobaczyć ten kaczki na wodzie, dzięki jasnym upierzeniu samca, i różni się od innych rodzajów grzebieniem na głowie. Samica wygląda nijakie jego „żona”. Zamiast czarnego upierzenia ma brązowawy zardzewiały, i dekoracji na głowę w jej mniej. Samiec, wręcz przeciwnie, ma kontrastujące białe i czarne upierzenie i duży grzebień. Żółte oczy, dziób niebieski, szary nogi. Prey na tego ptaka niechętnie, ponieważ jego mięso jest gorsze w smaku mięsa innego predstavitelyaey gatunków ptaków – to daje najwięcej ryb albo posmak tłuszczowej. Ale czy możemy go dostać, a następnie można użyć puch i pióra. Są to regiony, w których jest produkowane w dużych ilościach. Na polowanie jest najczęściej używany pluszaki i specjalne gwizdki, z którymi naśladować wołanie kaczki.

gniazdowania

Czernica zawsze tworzy silną parę, w której kaczki są wierni do siebie przez całe życie. W celu „zapoznania się” z panią jego serca, mężczyzna wykonuje taniec godowy, podczas którego skrzydła bić i rzuca głowę do tyłu. Sikora garnitur Duck gniazdo w pobliżu wody. W tym celu są odpowiednie kaczki pływające wyspy lub stos z trzciny lub gałęzi, czasem oni osiedlić się w dziuplach drzew. Czernica, zdjęcia, które są przedstawione w tym artykule, za zorganizowanie gniazdo za pomocą suchej trawy lub świeże liście i łodygi. To miejsce, do domu może być mokra. W tym przypadku, gniazdo, kaczka świtą, będzie przypominać miskę z deski w wysokości 9-10 cm. Jeżeli miejsce jest suche, ptak wykopuje dziurę do ukrycia murze i obejmuje go z góry na dół. To gniazdo i potomstwo pojawia się szczęśliwa para. Jaja czernica oliwkowy, około 5 cm średnicy w sprzęgło 9 do 13 sztuk.

zwinne dzieci

W trosce o przyszłość i już wyklutych piskląt samicę. Samiec nie pomaga jej opiekować się potomstwem. Inkubacja trwa 25-26 dni. Kaczki, podobnie jak inni przedstawiciele tego gatunku ptaków, najpierw pokryte puchem. Ale jak długo utrzymywał się w jednym miejscu, oni nie mają. Już jeden dzień po urodzeniu, są prowadzone przez matki-kaczki w dół do wody, a nawet spróbować nurkowania. Zazwyczaj czubaty kaczka gniazdowania rozpoczyna się w maju, a potomstwo pojawi się w czerwcu i lipcu. Dzieci, choć kilka dni, już wiedzą, jak ukryć wśród roślin wodnych, zarośli nadbrzeżnych i korzeni, aby uciec przed niebezpieczeństwem. A poza tym, matka chroni je przed nagłym atakiem odwrócenia uwagi wroga do siebie, unosząc się w powietrzu i pęknięć. Rodzina będzie razem aż kaczki sierpnia zaczynają być objęte tymi piórami. Dorośli w tym czasie będą zanikać. Oni pozbyć się starych piór i nabędzie nowe. Po tym, paczka przygotowanie do lotów długodystansowych, który trwa od września do listopada, w zależności od miejsc lęgowych.

Nie jest konieczne, aby zabić średniej wielkości ptaka. Szczególnie, co dobre, jest trochę górniczego. Niewielka waga i mdły garnitur czernica raczej do hodowli w obszarach miejskich w celu poprawy wyglądu estetycznego wód, poza tym, że nie boi się okolicy z osobą.