553 Shares 3934 views

Jajecznica z pomidorami i kiełbasą – smaczne i pożywne śniadanie

Jajecznica z pomidorami i kiełbasą jest bardzo pożywne i smaczne śniadanie, z którego nie odmówi żadnego członka swojej rodziny. Jest to szczególnie godne uwagi, że to danie jest tylko kwadrans, a dosłownie nasycone przed obiadem.

Krok po kroku receptury: smażone jajka z pomidorami i kiełbasą

Niezbędne składniki:

 • Rafinowany olej roślinny – 5 dużych łyżek;
 • dojrzałe pomidory czerwone – 2 szt.;
 • papryka duże – 1 szt.;
 • kiełbasy gotowane (wędzone i mogą) – 150 g;
 • małe cebule cebula – 1 szt.;
 • Suszony koperek – 1/3 mała łyżeczka;
 • porządku soli morskiej – 2 szczypty;
 • ziela angielskiego – 1 szczypta;
 • świeża natka pietruszki do dekoracji;
 • duże jajka – 4 szt.;
 • ketchup ostry – do podawania do stołu.

Przetwarzanie składników głównych

Przed dokonaniem omlet z pomidorami, należy przygotować wszystkie podstawowe produkty. Wymaga to myjnia dojrzałych pomidorów, słodkiej papryki i cebuli, a następnie usunąć je z plew, łodyg i pokroić w krążki i pierścienie. Po tym czasie jest konieczne, aby uwolnić się od osłonki kiełbasy gotowane i pokroić go na paski. Jeśli wolisz zjeść w naczyniu śniadania bardziej aromatyczne, możliwe jest, aby wymienić produkt wędzony.

Pieczeniem kiełbasek i warzyw

Aby jajecznica z pomidorami i kiełbasą okazało się smaczne i pożywne, gdyż jego prażenie lepiej jest użyć rafinowany olej słonecznikowy. Należy wlać do garnka i podgrzać dużo. Obok potraw, które chcesz publikować pierścienie cebuli i pomidora plasterki. Mieszając od czasu do warzyw, jest niezbędne do osiągnięcia ich częściowe ofertę, a następnie wlać gotowane lub wędzone, pocięte na paski. Wszystkie składniki powinny być gotowane na małym ogniu pod przykryciem otwarte przez kilka minut.

Obróbka cieplna w wszystkich specjalnościach

Do jajecznica z pomidorami i kiełbasą okazało się nie tylko smaczne, ale także pięknie urządzone na to danie zaleca się stosowanie pieprz. Dzwoni w ilości 4 dużych kawałków należy umieścić w garnku, jak tylko wszystkie składniki są lekko rumiane. Następnie należy skręcić złamać jaja i bez uszkadzania żółtka, umieścić je bezpośrednio do słodkiej papryki pierścieni. Gdy wszystkie cztery wgłębienia wypełnione są one wymagane do soli, pieprz i kopru włoskiego wysuszono i szczelnie zamknąć pokrywę. W tym przypadku, pożądane jest, aby umieścić ogień do wartości maksymalnej. W tej pozycji, jajka, pomidory i kiełbasa musi być smażone przez około 3 minuty, po czym trzeba gasić pożar. Pod śniadaniu okap lepszego wytrzymać kilka minut, a następnie przystąpić do posiłku.

Jak wnieść na stół

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności należy mieć piękne jajka sadzone z warzywami i kiełbasą. Z góry zaleca się pokrycie świeżych liści pietruszki i zalać gorącą ketchupu. Prezentuje śniadanie członkowie rodziny powinni być na dania z karty w stanie gorącym. Ponadto, wskazane jest zastosowanie pszenny chleb i gorącą herbatę z cukrem.