396 Shares 7318 views

przyjęcie noworoczne „Visiting cesarzową”

Najbardziej długo oczekiwana i radosne święto dla wszystkich i zawsze uważany za Nowy Rok. Choć z każdym rokiem, jego charyzma i urok jest stracone. Być może to dlatego, że w coraz większym stopniu zredukowane do elementarnej obchodów stole i przed telewizorem. A jeśli korzystają z Internetu lub encyklopedia wrócić do odległej przeszłości, możemy dowiedzieć się o tego święta bardzo ciekawy.

Na przykład, interesujący jest fakt, że Nowy Rok to w zimie zaczęły świętować tylko na rozkaz Piotra Wielkiego. A wcześniej, dekret, w którym partia noworoczny przełożone od 1 września do dnia 1 stycznia ferii zimowych to właśnie Wigilia i Boże Narodzenie. A jeszcze wcześniej, przed upadkiem na Nowy Rok, święto padł na 1 marca. A przede wszystkim podczas obchodów były uważane za nie nawet różnorodność i obfitość jedzenia i picia oraz ogólne uroczystości.

Z Moskwy z Piotra Wielkiego, stolica została przeniesiona do Petersburga, do przeniesienie i głównego festiwalu. Na dużym obszarze w pobliżu twierdzy ponownie prawa podpisany przez króla, imponujące uroczystości. Nie stawił się bez powodu jest surowo karane.

A od 1 cesarzowej Elżbiety, córki Piotra 1, strona noworoczny stopniowo przekształcił się w maskaradę, ponieważ to ona zainicjowała przebrania tej nocy. Ona sama była sala balowa w kolorze mężczyzny. Katarzyna kontynuuje tradycję oferowanych przez swojego poprzednika. Ona się nie zmieniło w 1756 roku 7 mężczyzn w ubraniach damskich i zaprosił ich na świątecznym stole. Ona sama była na wakacjach noworocznym, ukrywając twarz pod maską.

To jest, gdy obecny w śmiesznych przebraniach przyszedł i najbardziej niesamowitych kostiumach. A dziś ma mumia nie wyśle swoje dziecko na choinkę w zwykłych ubraniach, nie grupowanie na jej specjalną biżuterię bez narażania go przynajmniej niektórzy przypisują maskarada: bunny uszy, maskę lub punkty maskaradę noworocznych.

A co jeśli planowaną imprezę sylwestrową w domu, staram się przenieść wraz z gośćmi w odległej przeszłości? Bal w stylu 18 i początku 19 wieku! Jest super! Panie w krynolinach, mężczyźni w stroju wieczorowym. Albo odwrotnie: ludzie w krynolinach, a panie w krótkich spodenkach i kapelusze!

Przy okazji, aby zbudować kulowy suknię łatwo możliwa od mojej babci. Oczywiście, to nie jest trudne, pod warunkiem babulechka ma duże formy. W przeciwnym wypadku, gdy uzyskać szeroki długa suknia nie jest to możliwe, należy używać zwykłych arkuszy, rzucając jeden na jednym ramieniu, a drugi – w innym. I wtedy następuje ten sam algorytm konwersji tych „fantazyjne wzory sukienka” w stroje prom prawdziwy damskich.

Umieszczając go na łono materiału poniżej talii i w klatce piersiowej, wiązana w pasie o szerokim pasem, obniżone ramionami, odwróciła się do szyi, człowiek łatwo przekształcić się w pani. A kosmetyki zakończy swój plan. Dopuszczalne jest użycie lub modniarstwo peruki, beretok, chustek. Taka transformacja natychmiast konfiguruje wszystkich tych, dla których świąteczne przyjęcie zostało zorganizowane na nieokiełznanej radości!

Przedstawicieli płci pięknej, aby spełnić trzeba krótkie spodnie – „jazda na rowerze” lub spodnie, rajstopy i szerokie koszule z wstążkami lub ozdobione falbankami improwizowanych uszytych na koszulkach taśm. To miejsce, gdzie spodnie koniec, stoi przewiązane wstążką, a osoba nosić maskę – gogle. Hat przygotowane na zamówienie.

Nawiasem mówiąc, jeśli przygotowujesz przyjęcie noworoczne dla nastolatków, może zaoferować kostiumy do prawa w momencie, kiedy wszystko będzie już zmontowane. Zazwyczaj faceci w wieku lat nastu nie szczególnie lubię gotować w strojach z wyprzedzeniem, ale chętnie biorą udział w zaimprowizowanym przebraniu.

A jeśli oferujemy im grać „Nowy Rok w Empress”, używając starożytnych etykietę, stary rozrywki, bez którego żaden z festiwalu odbyła się ta noc będzie niezapomniana. Teatralne szarady, obrazach, nawet teraz dobrze znany i kochany „krokodyl” – że takie mogą być w zawodach noworocznych vecherinike ułożonych „antyki”.