779 Shares 2290 views

Jak zainstalować „FIFA 15” na komputerze prawidłowo?

Każdy gracz chciałby każdy gra zainstalowany na swoim komputerze w ogóle bez żadnych problemów i działa bez problemu, bez błędów, trzasków i odlotów. Ale, niestety, nie zawsze działa, więc gracze muszą ponieść konsekwencje. mający wiele problemów, które są rozwiązywane jest daleko od pierwszej chwili z nim ogromna liczba graczy – na przykład, można pobrać najnowszą wersję najbardziej znanym w świecie symulator piłki nożnej „FIFA 15”. Wydawać by się mogło, że taki głośny tytuł – nie powinno być problemem, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. W większości przypadków, problem jest tylko w niewłaściwym ustawieniu, więc lepiej wcześniej zapoznać się jak zainstalować „FIFA 15” na komputerze, więc nie spotkać się z wieloma problemami. W ten sposób znacznie ułatwić życie i będzie mógł w niedalekiej przyszłości cieszyć realizm symulatora.

sprawdzić system Windows

Ten artykuł nie będą brane pod uwagę rozwiązanie istniejących problemów – do tego istnieją oddzielne instrukcje. Tutaj można dowiedzieć się, jak zainstalować „FIFA 15” na komputerze tak, że jest uruchamiane po raz pierwszy i nie powoduje żadnych kłopotów w ogóle. Aby to zrobić, trzeba analizować bardzo dobrze stan komputera, jak również poważne przygotowania. Aby osiągnąć maksymalny sukces, lepiej wykonać wszystkie przedmioty w tej instrukcji – wtedy gra zaczyna masz prawie sto procent prawdopodobieństwa.

Więc najpierw trzeba sprawdzić wersję systemu operacyjnego. Fakt, że „FIFA 15” – to świeże gry, wydany pod koniec 2014 roku. Większość dużych projektów, które zostały wydane w ubiegłym roku, nie obsługuje 32-bitową wersję systemu, więc lepiej od razu sprawdzić bit systemu operacyjnego. Jeśli jest to tylko 32 bity – niestety, trzeba ponownie zainstalować system Windows, jeśli masz zamiar grać w symulatorze. Jest to jednak dopiero pierwszy krok na drodze do zrozumienia, jak zainstalować „FIFA 15” na komputerze.

Folder „Moje dokumenty”

Głównym problemem „FIFA 15” podczas instalacji i uruchamiania wynikają z faktu, że użytkownicy są rosyjskie wersje systemu operacyjnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć „FIFA 15” na komputerze, nie trzeba zmienić język lub dokonać innych manipulacji. Trzeba tylko sprawdzić kilka rzeczy i zrobić kilka drobnych zmian. Po pierwsze, należy pamiętać, że niektóre informacje na temat gry są przechowywane w folderze „Moje dokumenty” – jak nazywa się w systemie operacyjnym w języku rosyjskim. Naturalnie, nie podoba – trzeba uzyskać zarówno sam folder i całą drogę do to było w języku angielskim. W związku z powyższym, należy zmienić nazwę „Moje dokumenty w” Moje dokumenty”i zastąpić wszystkie znaki rosyjskie w drodze do tego folderu w języku angielskim.

Ta pozycja jest wszystko, co trzeba zrobić, i tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak ustawić piratów „FIFA 15”, a właściciele licencjonowanych kopii.

konto

Kolejny problem – nazwa w języku rosyjskim konta w systemie Windows. Często użytkownicy nazywają swoje konto rosyjskie litery, ale jest ona niezgodna z premierą „FIFA” – po prostu nie można wyłączyć. I nie ma znaczenia, czy starają się radzić sobie z tym, jak ustawić piratów „FIFA 15”, czy występują problemy z instalacją wersji licencjonowanej.

Jak w punkcie do folderu „Moje dokumenty”, trzeba będzie zmienić nazwę konta, ale w tym przypadku sprawiają, że nie jest tak łatwo. Trzeba będzie iść do „Panel sterowania” i znaleźć tam swoje konto, zmienić jej nazwę, a następnie ponownie uruchom komputer. Dopiero wtedy będzie można uruchomić grę poprawnie, ale nie spiesz się, aby go zainstalować – trzeba jeszcze sprawdzić i ewentualnie zmienić, aby prawidłowo ustawić „FIFA 15” na komputerze.

Folder z grą

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, folder gra powinna mieć nazwę w języku angielskim, ale w taki sposób, że nie powinno być rosyjski charakter. Jednak w tym przypadku trzeba będzie wziąć pod uwagę kolejny ważny punkt. Faktem jest, że aby uruchomić „FIFA 15”, będziesz potrzebował specjalnej platformy Origin, który jest odpowiedzialny za klienta testowego online. Nawet jeśli masz pirackich wersji, trzeba będzie ten program – będziesz wystarczy uruchomić go w trybie offline. Dlatego trzeba najpierw zainstalować „oryginałów” w „FIFA 15”, a następnie do czynienia z samej gry. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że trzeba zainstalować grę w tym samym dysku, na którym zainstalowano program – wtedy wydajność będzie maksymalny, a prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest znacznie ograniczone. Także ostrożnie używać pęknięcia „FIFA 15”. Jak zainstalować go, jeśli masz pirackich wersji? Ten problem został rozwiązany w prywatnym dla każdego Repack – instrukcje instalacji należy dołączyć twórców Repack.

Alternatywnym rozwiązaniem

Jeśli nie chcą zadzierać z zmieniając nazwę folderu „My Documents”, a także nazwę konta, a następnie jest dużo prostsza metoda, która wymaga tylko kilku gigabajtów wolnego miejsca na dysku systemowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować grę „FIFA 15” poprawnie, ale chcesz uniknąć wszelkich kłopotów zmiany nazwy, można po prostu utworzyć nowy profil, w którym wszystko będzie w języku angielskim. Następnie można użyć go do gry „FIFA 15”, bez żadnych problemów. Oczywiście, wielu może nie podoba stałej przełączanie pomiędzy profilami, ale jeśli to Ci odpowiada, to opcja ta pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Cóż, teraz wiesz, jak ustawić „pochodzenie” do „FIFA 15”, jak zrobić instalację gry, ale to nie wszystko.

Windows Media Player

Gra „FIFA 15” to raczej dziwne, ale nieunikniony związek z odtwarzacza Media Player. Dlatego, jeśli chcesz, aby gra działa bez żadnych problemów, przed instalacją należy uaktualnić do najnowszej wersji. Wtedy znacznie zwiększyć szanse, że problemy nie pojawiają się w ogóle. Jednakże, jeśli występują, to lepiej spróbować raz proste i skuteczne metody – przed rozpoczęciem tury na odtwarzaczu. Niekoniecznie zawierać dowolny film – wystarczy już, że program jest aktywny. Tutaj połączenie gry, a gracz po raz kolejny objawia się i można naprawić kilka trzasków przy użyciu tej metody.

kierowca

Jeśli chodzi o każdej grze komputerowej dla „FIFA 15” jest kluczowa karta. Jednakże, nawet jeśli są bardzo drogie i wysokiej jakości, nadal można mieć problemy. Fakt, że najważniejszą rzeczą w karcie graficznej – jest jego kierowca, o którym wielu użytkowników zapomnieć bezpiecznie. Można pracować na komputerze, a czasem nawet wykonywać pewne czynności z plikami multimedialnymi, gdy masz zainstalowane sterowniki lub brak jest stara wersja. Jednak, jeśli chodzi o coś poważnego – Na przykład uruchomienie gry – komputer po prostu nie będzie w stanie przeprowadzić takiej czynności. Dlatego trzeba zaktualizować sterowniki karty graficznej, jeśli masz zamiar grać w „FIFA 15”. Jeśli zainstalowano specjalne oprogramowanie od twórcy karty, można dokonać sprawdzenia i pobrania aktualizacji w ciągu zaledwie kilku kliknięć. Jeśli nie – będzie musiał zrobić wszystko ręcznie. Idź na stronie producenta karty, poszukaj modelu, pobrać najnowsze sterowniki, zainstalować je – i cieszyć się z faktu, że komputer został znacznie zwiększony, a teraz można uruchomić gry, w tym „FIFA 15”.

dystrybucja

Współczesne gry komputerowe są również niezwykle ważne dystrybucja, bez których po prostu nie chce się uruchomić. W przypadku „FIFA 15” należy zainstalować Microsoft .NET Framework i Direct X – jest głównym dystrybucja, bez którego gra nie będzie działać. Po tym, należy sprawdzić dostępność aktualizacji programów i zainstalować je, jeśli w ogóle. Oto czym jest mało prawdopodobne, aby napotkać żadnych problemów z uruchomieniem i podczas gry. Jeśli po wykonaniu wszystkich tych czynności powinien teraz być w stanie uruchomić „FIFA 15” i grać bez żadnych problemów, bez wyjazdów i okresowych komunikatów o błędach.