436 Shares 5391 views

Warkocze w szkole: piękny i łatwy tkania

Jeśli spróbujesz, to każda szkoła włosy mogą być piękne i niezwykłe. To może być wiele sposobów warkocz warkocze, nawet w szkole. Fantazyjne tkane wyglądać elegancki i schludny. Takie fryzury nie koliduje z dziewczynami podczas studiów dziennych i gier. Ponadto, splecione włosy pozwoli włosy doskonale ustanowione przez cały dzień.

Uczenie się zrobić ładne i zadbane włosy, codziennie, zbieranie moją córkę do szkoły, można zaoszczędzić dużo energii. Wszystko co jest potrzebne – jest przygotowanie grzebień, kilka taśm gumowych, niewidoczne, a najważniejsze – chęć i trochę wolnego czasu.

Cechy fryzury dla uczennic

fryzury szkolne są podzielone na osobne grupy w oparciu o cechy takie jak wiek dziewczyny, długość jego pasm i ich objętości.

Główne cechy charakterystyczne fryzury szkoły:

 • Główne zasady, które powinny być prowadzone – jest szybkość wykonania. To daje możliwość wykonywania w szkole fryzury: cornrows, kucyków, plecionki i więcej – na własną rękę, nie wydając zbyt wiele czasu, co rano i nie mają wystarczająco dużo.
 • Konieczne jest, aby przeprowadzać takie fryzury, włosy nie przeszkadzają i nie wygląda w nieładzie.
 • Wybór odpowiedniego tkania, trzeba zacząć od kształtu twarzy, ciała i włosów struktury.

Niepożądane opcje i zakazy

Wykonywanie fryzury dla dziewczyn, należy pamiętać, że włosy dzieci słabe i cienkie. Szorstki ich przenoszenia bardzo łatwy do uszkodzenia. Oplatania szkoły wymaga szczególnej uwagi: potrzeba monitorowania naprężenie nici, jeśli jest zbyt silny, dziecko będzie niewygodne, a włosy będą wypadać.

Nie mniej ważne są akcesoria, które są wykorzystywane w pracach. Słabe polerowanego niewidzialny, spinki do włosów, spinki do włosów może przynieść ogromne szkody dla włosów i stosowanie silnie ciasnych gumek może powodować wypadanie włosów.

Chociaż panuje przekonanie, że chłopcy są łatwiejsze, ponieważ tylko fryzura, fryzura i gotowe, ale istnieje również wiele opcji, które wykonują bardzo proste dla dziewcząt.

Jak wybrać fryzurę dla uczennic?

nie istnieją dwie identyczne osoby, tak samo jest z fryzury. Można zrobić żadnego opakowania, ale zatrzymać się w ten wyjątkowy i niepowtarzalny. Tkanie piękne warkocze do szkoły, trzeba wybrać te, które zostaną całkowicie usunięte z powierzchni włosa i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Przy wyborze odpowiedniego splotu należy rozważyć szereg cech:

 1. Wybór głównie wpływa na wydajność fizyczną. Z wysokości, wagi, kształtu twarzy, i tak dalej. D. Wiele zależy. Pełne dziewczyny nie pójdzie bujne i obszernych fryzury i wysoki uczennice w niektórych przypadkach lepiej jest zrezygnować z wysokiego włosy.
 2. Wybierając fryzurę do szkoły jest bardzo ważne, aby rozważyć komfort. Jeśli warkocze są słabo udokumentowane, w końcu będą rozpadać i będzie kolidować. Słabo udokumentowane spinki, niewidoczne i pozostałe szpilki, które mogą popchnąć również podrażniać dziecka.
 3. Dekorowanie włosy, trzeba pokazać poczucie proporcji. Nadmierny połysk może rozpraszać inne dzieci ze szkoły. Popiersie z ozdobami patrzeć bez smaku i brzydkie.
 4. Plecionki do szkoły musi być dobrze ustalona. Że będzie to zaoszczędzić uczennica estetyczny wygląd przez cały dzień.

francuski warkocz

Ten splot jest również nazywany „kolec”. Francuski oplatania – najlżejszy z plecionki, które można bardzo szybko zrobić. Ta fryzura jest idealna zarówno dla długich loków i włosy średniej długości.

Na podstawie francuski warkocz uzyskano bardzo piękne fryzury dla dziewczyn. Do tej pory francuskie warkocze (do szkoły) istnieje duże zapotrzebowanie wśród młodych dziewcząt i nastolatków.

grecki plwocina

Piękne włosy od greckich warkocze zrobić uczennica jasne i niepowtarzalny. Nadaje się nie tylko do codziennego życia. Jest to świetny wybór na imprezę w szkole, a jeśli kwiaty splot włosów lub wstążek, masz miękkie i romantyczne fryzury na bal.

Grecki tkania jest podobny do francuskiego, jego Różnica polega na tym, że jego wirowania w przeciwnym kierunku. Takie plecionki dla dziewcząt do szkoły codziennie – wielki opcja ponieważ tkanie jest bardzo modne w tym sezonie.

Najczęściej grecki splot warkocz wokół głowy lub z boku. Na jego realizacja będzie musiała guma loki kolor, kilka małych krabów lub kołków. Przede wszystkim należy dokładnie włosy czesane i oddzielić trzy małe zamki na koronie. Po tym, splot warkocz wokół, chwytając włosy na zewnątrz. Plecione okrągły oplot, elastyczną wiązane końcówkę i ukryte pod splocie. Początek i koniec musi być zabezpieczona kraby czy spinki do włosów.

Pluć do góry nogami – to ogromne pole dla kreatywności. Ale splot wyszło piękne, trzeba wiedzieć tajemnicę: włosy bardziej głośności zostanie zwolniony, jeśli węzły dokręcania nie są zbyt ciasne. Powinny one być pozostawiona wolna i dodatkowo pociągnąć zamki boczne.

„Ryb ogonem”

Wybór odpowiedniej fryzury dla dziewczynek w wieku szkolnym, można zatrzymać się w tym tkania jako „Fishtail”. Ta fryzura jest modna, a jej miłość wielu dziewcząt.

„Rybi ogon” jest idealny do codziennego życia i świetnie wygląda na każdej włosów: kręcone i proste, cienkie i grube. Ta fryzura jest warto przyjrzeć się bliżej i starsze dziewczęta, którzy już farbowane włosy. Takie tkania opłacalne podkreślić pasemkami, które stworzą efekt błyszczących nici.

Aby warkocz warkocz powinni śledzić pewien algorytm:

 • przed siatki potrzebę grzebień loki i nawilżają;
 • a następnie podjąć dwie żyły na skroniach, w celu dostosowania ich do tylnej części głowy i krzyża;
 • następnie przyjąć następną nić z jednej strony, trzymając się siatki, to krzyż na górnej nici i uchwycić nową blokadę z drugiej strony;
 • więc musimy kontynuować tkania;
 • na koniec warkocz być bezpieczne gumki lub piękne spinki do włosów.

Tkania z wstążkami

Aby uczynić piękną fryzurę, można użyć tego akcesorium jako wstęga. Można je nabyć w szwalni, gdzie można odebrać taśmę o dowolnej szerokości i koloru oryginału. Takie pomocnicze powinien być długi (osiągnąć końcówki włosów), optymalna szerokość – do piętnastu centymetrów.

Korzyści tangles wstążkami:

 • Wstążka dobrze oddaje fryzurę warkocz i długo zachowa swój pierwotny wygląd;
 • istnieje wiele wariantów splotów z taśmy;
 • w zimie warkocze do szkoły codziennie z wykorzystaniem odpowiedniej wstążki (nawet pod czapką włosy zachowa swój kształt);
 • warkocze atutem wstążkami – oryginalność, jak są dzisiaj, nie zbyt często.

Spit wątku

Wici, oczywiście, nie jest tak trudne do wdrożenia, jak rożnie, ale wyglądają całkiem oryginalne i imponujące. Jego popularność zyskały one nie tak dawno temu, ale szybko złapał gustu dziewcząt i młodych kobiet w każdym wieku.

Istnieje wiele splotów: fryzura „opaski”, składa się z jednego lub dwóch pasm, drobne wici, że zrobić, aby włosy luźne itp dużą przewagę wiązki jest to, że ich powstanie nie wymaga żadnych narzędzi do montażu i proces tworzenia .. to nie trwa dłużej niż dziesięć minut.

Dokonaj tkania „opaski” sama w sobie nie jest zbyt trudne: trzeba zacisnąć ogon z tyłu i dokładnie przeczesać ją. Ponadto, wszystkie włosy jest podzielona na dwie części i jednocześnie przekręcić go wokół własnej osi. Raz przyszedł dwa ciasno nawinięte nici powinny skręcać razem. Końcówka stałym zespołem. Tworząc warkocze światła do wiązek szkolnych.

Do wakacji szkolnych fryzury wiązek mogą być ozdobione kwiatami tekstylnych i piękne spinki do włosów. Przy takiej fryzurze będzie ona z pewnością błyszczeć na balu.

Fryzury, łączące różne tkania

Obecnie istnieje wiele rodzajów tkania, cornrows do szkoły, z których zdjęcia są prezentowane powyżej wyraźnie pokazują to. Nawet jeśli dziewczyna nie jest zbyt długie włosy, dzięki różnorodności warkocze, to może być zupełnie inna każdego dnia.

Zrobić włosy bardziej niż oryginał umożliwić połączenie różnych typów urządzeń. W fryzura będzie wyglądać świetnie ze zwykłymi francuski warkocz w połączeniu z plecionki Turvy. W tym przypadku głównym celem będzie „reverse” warkocz.

Aby łączyć także tkania, która ma kwiaty włosów. Bujne warkocze mogą być ozdobione cienką plecionki, określone w formie „węża”. Poprzez połączenie różnych rodzajów tkania, najważniejsze – nie przesadzaj. Najlepiej jest łączyć techniki nie więcej niż 2-3, w przeciwnym razie instalacja będzie wyglądać niechlujny.

Oplatania warkocze do szkoły, można symulować różne fryzury: start plecione z różnych części głowy, aby wykorzystać wszystkie włosy lub tylko niektóre z nich. Piękne fryzury dla dziewczynek w domu nie tak trudne, najważniejsze – należy pamiętać, że w tym wieku, trzeba wybrać wygodne i piękne tkania.