162 Shares 5093 views

Ernest Thompson Seton "Snap": podsumowanie

„Snap” – historia kanadyjskiej pisarki 20. wieku, Ernest Evans, Thompson. Grafika opowiada o oswajania bulldog puppy i jego pierwszy sukces na polowaniu. Fabuła jest zawarte w programie nauczania, a zaleca czytanie.

Ernest Seton "Snap": podsumowanie

Wczesnym rankiem główny bohater, zapalony myśliwy, otrzymuje telegram od szkolnego kolegi Jacka. Komunikat stwierdza, że przyjaciel wysłał mu szczeniaka, z którymi powinien być grzeczny, bo „nie lubi niegrzeczne.” Główny bohater czeka na paczki. Ona przychodzi, myśliwy widzi i widzi napis. „Niebezpieczeństwo” Jednocześnie w środku słychać dziwne odgłosy.

Zaglądając do małego otworu, zamknięte bary, bohater zobaczył terier byka, który warknął i próbował go ugryźć. Wtedy nasz łowca przyniósł instrumenty i otworzył okno. Mając wolność, szczeniak pierwszą rzeczą jest rzucił się do stóp nowego właściciela. A jeśli noga nie jest straszne zwierzę zaplątany w sieć, ledwo musiałby naszego bohatera. A on w ostatniej chwili udało się wskoczyć na stół. Puppy czujnie rozejrzał się i wziął poczekać i zobaczyć postawy. Próby bohatera go uspokoić, że nie reagują.

niespokojna noc

Bardzo wiarygodne i znawstwem opisuje zachowanie szczeniaka Ernest Thompson Seton ( „Snap”). Krótki treści może służyć ten wielki potwierdzenia. Postanawia zaczekać. Tylko pół godziny wojujący dziecko uspokoił i przestał warczeć. Ale po pierwsze, myśliwy postanowił zejść zamiast ich stopami w dół gazety, który został natychmiast zaatakowany. Godzinę później, Bulterier został przeniesiony bliżej ognia, ale oko z nowego właściciela nie wziąć.

Hero tuż za ogon pet – jeśli on drgnął raz, byłoby oznaką życzliwości. Jednak ogon bezruchu. Tak usiedli razem aż ogień zaczął zanikać. Kiedy było zimno w pokoju, mały tyran przeniósł się pod łóżko, gdzie leżał ciepłe futra dywan. Hunter zdecydował, że on też byłoby dobrze, aby się zdrzemnąć, ale w dół, aby przejść w dół, nie śmiał. Dlatego tabela przeniósł się do kredensu, a stamtąd na łóżku. Minęło kilka minut, a szczeniak leżał u jego stóp. Zatem każda próba przeniesienia lub osiedlenie się wygodnie gryźć i warczeć towarzyszy pesika. Tak spali.

szkolenie

O tym, jak wiele wysiłku musi zrobić człowiek oswoić zwierzę, mówi czytelnikowi w jego historii Thompson. Snap (podsumowanie daje wyobrażenie o jego charakterze), a mianowicie tzw szczeniak był, oczywiście, różne nieobliczalny i powagi od większości innych psów. Ale nasz bohater był w stanie dogadać się z takiego głupiego psa.

Tak zaczęła podnosząc ogromne szczeniaka. Nasz myśliwy zamknął dziecko bez jedzenia i wody w jednym pomieszczeniu. Przystawki cały czas amoku, gryzie meble, drapiąc drzwi i szeleściły. Ale bohater nie poddaje się. Wiedział, że powinien poczekać trochę dłużej – i dostaje swoją drogą. Okazało się, zgodnie z przewidywaniami przez myśliwego. Kiedy wreszcie trochę złodziej był wolny, pierwszą rzeczą, że nie rzucił się na swego pana, a do miski żywności. Po tym incydencie, szczeniak zrozumieć, kto tu rządzi. Nawet w nocy przestał gryźć nogi właściciela.

pierwsze polowanie

W tych miejscach, w których żył, nasz bohater, mężczyźni często zebrane i udał się na polowanie na wilki, jako drapieżniki zniszczone owiec i innych zwierząt gospodarskich. Właścicielem Obecnie mieszka, wziął także udział w nim, zaczął się z wami, i to bardzo mały szczeniak. To prawda, że w pierwszej chwili siedzi w siodle i tylko obserwował scenę Snap.

Fabuła pozwala tworzyć wrażenie, jak zachowywał się psa, który po raz pierwszy pojawił wśród opakowanie ścigającego drapieżnika. Kiedy Bulldog rosło i nabierało mocy, właściciel pozwolił mu wziąć udział w polowaniu. Jakoś udało mi się dostać paczkę szakali szlaku. Psy pobiegł ścigać bestię, dołączył do nich Snap. Było to jego pierwsze polowanie. Charty szybko dogonił Szakala i otoczyli go. Następnie przybył wilczarze, który szybko do czynienia z drapieżnikiem.

„Plush pies”

Opłaca wielką dbałością o szczegóły w opisie sceny przynęty bestia Seton Thompson ( „Skok”). Podsumowanie, jednak nie pozwala na przedstawienie epizod we wszystkich kolorach. Więc psy skupionych wokół szakala. Jednakże, nie można było zobaczyć coś w tym bałaganie, tym bardziej mały biały puszysty ball, zwany SNAP. Mały pies po prostu nie było widać zza dużych psów rasowych.

Następnie zebrani myśliwi wyśmiali naszego bohatera i jego „zabawka psa”, który jest bezużyteczny. Z drugiej strony, szkoda nie była od Snape'a. Dlatego wszyscy z zadowoleniem możliwość kontynuowania polować bull terrier z opakowania. Ale właściciel był zupełnie innego zdania iw żaden sposób rozczarowany. On tylko uśmiechnął się spokojnie i obiecał, że te obecne nawet zrozumieć, co to jest w stanie „pluszowym psem.”

ścigany wilk

W dalszym ciągu opowiadają historię małego psa o nazwie Snap (podsumowanie). I po raz kolejny zorganizowano polowanie. W tym czasie pies podniósł ślad wilka. Tym razem, drapieżnik był znacznie poważniejszy niż poprzedni szakala. Znowu psy złapać bestię i otoczyli go. Przyjechaliśmy i wolfhounds, ale tym razem psy były w żadnym pośpiechu, aby zmierzyć się z wrogiem. Wszystko to był fakt, że wilk nie zamierza zrezygnować i nawet ugryziony przez jednego z psów. Myśliwych, którzy obserwowali tę scenę z daleka, i zdecydował, że teraz przybiegnie królewskie psy – drapieżnikiem dobiegła końca. Ale psy wycofał. Podobnie jak wszystkie poprzedniego psa, po prostu otoczony zdobycz.

Scramble

Ale wtedy interweniował Snap. Streszczenie jest okazją, aby zrozumieć, co postać była w tym dziecko. Trochę Bulldog, zatrzymał się stanąć w środowisku i na korze drapieżnika. Biegł przez opakowanie i cicho rzucili się do wroga. Wilk natychmiast odpowiedzieli na atak i dotkliwie pogryziony przez psa. siła uderzenia był taki, że chowany do prokusannym bok poleciał bok.

Jednak Snap nie jest łatwo zrezygnować. Zerwał się i pobiegł tak cicho ponownie, celów do nosa. Wilk na czymś przez chwilę wahał się. I to wystarczyło do Snap zdołał chwycić nos przeciwnika. Predator próbują stracić trochę psa. Ale nie mógł. Kiedy bitwa się skończyła, myśliwi na ziemi zobaczyła martwego wilka i Snape, trzymając się za nos.

wynik

Zbliża się koniec historii „Snap”, której streszczenie zostało opisane w artykule. Właściciel woła psa, ale pies nie porusza. Hero pochyla się ku niemu i przekonuje go puścić swojego drapieżnika nosa. Pies warknął i otworzył mu zęby. Na pożegnanie, on lizał rękę mistrza, a nawet teraz milczy na zawsze. Jeden z pasterzy uczestniczących w polowaniu, powiedział, że byłoby lepiej, gdyby stracił 20 byków niż zabił psa. Pies pogrzebany gospodarstwo na wzgórzu.

Tutaj jesteśmy, i opowiedział historię „Snap”. Synopsis do pamiętnika czytelnika jest również możliwe, aby dodać swoje wrażenia na temat odczytu i że lubi notowań produktów.