763 Shares 2634 views

Sinekod (syrop)

Kaszel jest odruch reakcji podrażnienie dróg oddechowych. Kaszel stanie (na podstawie obecności plwociny) wydajne i nieproduktywnych (na mokro i na sucho). Ze względu na występowanie – zakaźny i zakaźne. Ze względu na charakter przepływu – ostre (mniej niż trzy tygodnie) i przewlekłe (ponad trzy tygodnie).

Suchy kaszel może być zarówno zakaźne i niezakaźne charakter. Jej przyczyny mogą stać mechaniczne i non-mechaniczne podrażnienie, kurz, zimne napoje, podniecenie, dostania się do dróg oddechowych ciała obce, palenie, alergie, efekty zabiegu, skutki uboczne niektórych leków. Preparat „syrop Sinekod” są często przepisywane do leczenia kaszlu.

Ten środek przeciwkaszlowy ma bezpośredni wpływ na środku kaszel ma wykrztuśne, lek rozszerzający oskrzela i przeciwzapalne, korzystny wpływ na natlenienie krwi, poprawia spirometrię.

Lek „Sinekod syrop” jest przeznaczony do leczenia chorób układu oddechowego. Eliminuje objawy kaszlu i przeziębienia. Przeznaczony dla dzieci i dorosłych.

Produkt posiada wysoką absorpcję. Po syropu doustnego szybko i całkowicie absorbowane, a maksymalne stężenie po pół godziny tam w organizmie. substancja czynna 95% jest zdolna do wiązania się z białkami osocza. Powtarzane dawki wszystkie cechy liniowe są przechowywane, nie ma łączny efekt. Wyświetlane leków przez układ moczowy.

Preparat „syrop Sinekod” dostępna w Szwajcarii w ciemnych szklanych butelkach o pojemności 200 ml, z pokrywą, przy czym zmierzone nasadki.

Przewidziana suchej kaszel dowolnego rodzaju (łącznie z tymi, w okresach przed, podczas i po operacji, bronchoskopii, krztusiec, zapalenie gardła, zapalenie krtani). Jest to skuteczny lek pomaga poradzić sobie z bardzo niską wydajnością obsesyjno suchym kaszlem. Gdy jest to konieczne, aby zatrzymać ataków, działając na kaszel centrum znajduje się w rdzeniu przedłużonym. Medycyna „Sinekod” jest całkiem bezpieczny lek, niezawierające kodeina, nie związanych z narkotykami efekty narkotyczne.

Lek jest podawany doustnie, a dawkowanie będzie zależeć od wieku. Dzieci w wieku od jednego do trzech lat, zaleca się, aby 5 ml syropu trzy razy na dobę przez trzy do sześć – po 10 ml trzy razy / dzień; od sześciu do dziewięciu – trzy razy do 15 ml / dzień; na dziewięć – 15 ml cztery razy / dzień.

Dzienna norma dla dorosłych – 30 ml trzy razy / dzień.

Jeśli to możliwe, nie pić syrop jest konieczne przed posiłkiem, to zwiększa efektywność jego działania.

Na przypisany lek „Sinekod syropu” jako nadwrażliwości na jego składniki.

Możliwe działania niepożądane (występują rzadko) są nudności, wysypka, senność, biegunka, wymioty, zawroty głowy, reakcje alergiczne. W przypadku przedawkowania, co może mieć atrybuty wymioty, biegunka, zawroty głowy, spadek ciśnienia, konieczne jest przyjęcie węgiel, przeczyszczające soli, pod wskazania ewentualnego leczenia docelowego.

Lek „Sinekod syrop” szybko zneutralizować pobudliwości środka kaszel, łagodzi podrażnienia oskrzeli i ciszej.

Jeden mililitr syropu zawiera 0,8 mg substancji czynnej – butamirata diwodoroortofosforanową 5. Składniki pomocnicze – zarobki, sorbitol, wanilina, sacharyna, konserwant E210.

Lek został przetestowany na zwierzętach i ochotnikach. Skuteczne od syropu na kaszel „Sinekod” nie tylko pomaga pozbyć się go, ale ma również korzystny wpływ na płuca, aw niektórych przypadkach prowadzi do poprawy parametrów oddechowych. Wpływ leku obserwuje się po upływie pół godziny po jego przyjęciu, trwa sześć godzin. Ma przyjemny smak. Kiedy właściwa dawka jest dobrze tolerowana przez dzieci. Ten lek jest wysoki profil bezpieczeństwa.

Trwałość syropu leczniczego wynosi pięć lat. Przechowywanie tego leku w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze od 15 do 25 stopni.