757 Shares 9174 views

akwarium trzypoziomowy w Petersburgu

W kwietniu 2006 roku, trzy-warstwowych akwarium w Petersburgu został otwarty. Ta unikalna konstrukcja jest jednym z największych w kraju, o powierzchni około 5000 m.kw.

Prezentowane eksponaty w akwarium zachwycają swoją różnorodność: w przytulnych szklanych domów świata morskiego znalazły schronienie pięć tysięcy ryb. Całkowita ilość ryb, która obejmuje akwarium w Petersburgu, jest 120 gatunków. Spośród tych dwudziestu gatunków reprezentowanych tylko niektóre rekiny. Później na terytorium akwarium Petersburg planowane jest otwarcie pierwszego w Rosji pingvinary. Będzie ona stanowić wyjątkową okazję obserwować pingwiny, które zostaną przywiezione tutaj z różnych stref klimatycznych i regionalnych.

Oceanarium w Petersburgu można zadowolić ich użytkowników mieszkańców siedmiu strefach klimatycznych – raf koralowych, wodach Amazonki, obszarów wodnych północno-zachodniej Rosji, strefy pływów, wilgotny tropikalny dżungli. To akwarium zawiera 32 akwarium, których łączna pojemność 1000 ton wody. Mniejsze mieszkańcy morze dolne mają małą pojemność akwarium 300 litrów, a duże zwierzęta umieszcza się w dużych basenach i akwariach. Najbardziej ambitny z nich – 750 tysięcy litrów. Nowoczesna technologia wiernie odtwarza życie dna morskiego, a goście mogą zanurzyć się w fascynujący świat życia morskiego.

Jednak główną atrakcją, która obejmuje Oceanarium w Petersburgu – 35-metrowy przezroczystego tunelu wody zawierającej poruszający utwór że czujesz się częścią oceanu świata, jest nie tylko obserwatorem, ale jeśli uczestniczyć w życiu podwodnym. Ponadto prezentacja rekin odbywa się co roku w Petersburgu. Oceanarium tutaj obala tezę, że rekiny są prymitywne istoty niższego szczebla. Każdego dnia z ściśniętym sercem, zwiedzający mogą obserwować jak trenerzy sprawnie zarządzany z tych niebezpiecznych drapieżników, które są czasami określane jako maszyny do zabijania.

Oceanarium w Petersburgu ma miejsca na sali, która jest dobrze wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia w celu zbadania mieszkańców podwodnego świata na morze, ich życiu i zachowaniu. Jak wiecie, rekiny nie rozmnażają się w niewoli. Dlatego pracownicy akwarium, ten problem za pomocą importowane z Indonezji jaja rekinów został rozwiązany, które są umieszczone w specjalnym inkubatorze, gdzie w przyszłości są małe akulyata.

Oceanarium Service – nie jest łatwe. Goście nie zdaje sobie sprawy, nakład pracy, który stoi w takich instytucjach wystarczającą prostoty zewnątrz. Dla uczniów mogli oglądać dziesiątki profesjonalnych biologów, sprawdzić ich jakość wody na codzień, monitorowania żywności, poziom tlenu w akwarium. Basenach i zbiorniki wodne o różnym składzie i poddane różnym filtracji i obróbki. Parametry wody różnią się temperatura, gęstość, sztywność, ilości tlenu i stężenia pierwiastków. Aquarium of the Pacific jest uważana za integralną część kompleksu rozrywkowego «Neptun».