777 Shares 1055 views

Nowy „Kia Sorento”: specyfikacje techniczne i nie tylko

Wiosną ubiegłego roku, koreański koncern „KIA” została zaprezentowana publicznie swojego nowego crossovera o nazwie „Kia Sorento”. Dane techniczne i konstrukcja samochodu trochę zaktualizowane, a od 2013 roku można go kupić od wszelkich salonach Rosja za bardzo rozsądną cenę za importowanego SUV. Ale nie spieszyć rzeczy, i to jest lepsze Przeanalizujmy wszystko w porządku.


powierzchowność

Aby odróżnić nowy „kia sorento” od swojego poprzednika, dodano 3 lata temu, nie jest tak łatwo. Zewnętrznie, nowością jest bardzo podobna do poprzedniej generacji, ale wciąż pojawiają się nowe elementy. Koreańscy projektanci zasadniczo zmienione oświetlenie zewnętrzne, w wyniku nowego światła przeciwmgłowe przednie formę pionowej, jak również aktualizowane stoplights. Struktura ciała jest prawie nic się nie zmieniło, tylko tylne drzwi tyłu nadwozia nieco zmienionej formie. Stronie nowości nie ma żadnych znaczących szczegółów.

"Kia Sorento": wnętrze

Jeśli chodzi o wnętrze, koreańscy developerzy również nie zrobić tutaj wiele wysiłku. Aby przyciąć po prostu używany nowy, przyjemny w dotyku materiał, który przechodząc trochę modernizacji samochodu. I, być może, najbardziej istotna zmiana wykonana przez inżynierów – wzrost ten w przestrzeni wnętrza: teraz pasażerowie drugiego rzędu siedzeń wzrosła do trzech centymetrów wolnego miejsca w okolicy kolana.

Nowy „Kia Sorento”: specyfikacje techniczne

Nowa generacja rozjazdy inżynierów zostały zaktualizowane gamę silników, a teraz rynek rosyjski samochód będzie dostępny w dwóch wariantach. Charakterystyka każdego silnika możemy teraz rozważyć.

Pierwszy silnik benzynowy o pojemności 175 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.4 litra. Ten uaktualniony silnik może być wyposażony w dwa do wyboru przekładni – sześć-speed „mechanika” lub „automatyczny” do tej samej liczbie etapów.

jednostka wysokoprężna ma już moc 197 KM przy pojemności roboczej 2,4 litra. To działa w tandemie z dwoma sześciobiegową skrzynią biegów, takich jak „automatyczne” i „mechanika”.

"kia sorento": specyfikacje gospodarka

Nowością jest całkiem do przyjęcia wydajność pod względem zużycia paliwa. Na 100 kilometrów samochód spędza tylko 5,9 (6,7 do benzyn silnikowych) litrów.

„Kia Sorento”: specyfikacje techniczne napędu

Benzyna zupełną nowością może mieć zarówno przód i napęd na wszystkie koła. Wersja wysokoprężna o tych samych klientów może kupić tylko napęd na cztery koła samochodu.

Koszt po restyling

Cena wywoławcza dla nowej konfiguracji koreański crossover „Classic” rozpoczyna się od znaku 170 tysięcy rubli. Za tę cenę nabywca może kupić SUV z przodu napędu z silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. „Kia Sorento” wyposażenie 2013 „Prestige”, będzie kosztować nabywców w 1,659 mln rubli. Obejmuje ona automatyczna skrzynia biegów, silnik wysokoprężny i dużo komfortu systemów elektronicznych.