301 Shares 3893 views

Levomitsitinovye spada w przewodniku nosa i opinie

Ze względu na aktywną pracę wytwórców produktów leczniczych i firm farmaceutycznych, dziś można kupić różne leki w leczeniu wielu chorób. Mimo to lekarze wciąż próbuje wyważać otwartych drzwi, przypisując krople do oczu do podawania do nosa. Jest to uzasadnione zalecenie? Czy takie leczenie jest skuteczne? Dziś można dowiedzieć się, w jaki sposób i dlaczego eyedrops levomitsitinovye nos.


Kilka słów o przygotowaniu: opis i skład

Kiedy i dlaczego używać levomitsitinovye krople do nosa, dowiesz się dalej. Przedtem należy zapoznać się z tym, że lek bliżej. Dostępne środki w postaci kropelek 5-10 ml w fiolce. Lek może być pipeta albo dozownik sprzedaje się w pojemnikach szklanych z szeroką szyjką. Składnik aktywny leku jest chloramfenikol. Jej wysokość wynosi 2,5 mg w każdym mililitrze.

Lek dotyczy antybiotyków o szerokim spektrum działania do chorób okulistycznych. Medycyna skutecznie leczy duże znane wirusy, bakterie Gram-dodatnie mikroorganizmy. Krople zniszczyć nawet te ziarniaków, w odniesieniu do których bezsilnych penicyliny, streptomycyny i sulfonamidów. Oznacza leczeniu wielu zmian bakteryjnych narządów wzroku.

Dlaczego lekarze przepisują stosowanie leku do nosa?

Levomitsitinovye krople do nosa lekarze przepisują dość często. Wyjaśniają, że zalecenie fakt, że rynek jest bardzo mały farmakologiczne zmniejszające przekrwienie nosa, które są bakteriobójcze. Istnieją trzy popularny antybiotyk „Izofra”, „Polydex” i „BIOPAROX”. Ten ostatni z kolei został zakazany. Od kilku lat jest to niemożliwe, aby znaleźć w sprzedaży. W celu przygotowania „Polydex” Fenylefryna jest obecny, co nie jest zawsze potrzebny do leczenia przeziębienia. Dlatego alternatywą dla drogich „Izofre” stał niskie spadki levomitsitinovye.

Aktywny lek nos podano w nieżycie nosa bakteryjnej. Uważa się, że wirus przeziębienia lub smark nie dłużej niż tydzień. Jeśli nadmierne wydzielanie śluzu utrzymuje się dłużej, lekarze sugerują infekcję bakteryjną. Zwany „chloramfenikol” dobry antyseptyczne, bakteriostatyczne. W związku z tym oczekuje się, że w przypadku podawania do nosa, że lek jest szybkie i skuteczne wyeliminowanie objawów nieżytu nosa. Zazwyczaj lek przepisany przez 1-2 krople do każdego otworu nosowego 2-4 razy dziennie. Okres użytkowania ustalany jest indywidualnie, ale to nie może być mniejsza niż 5 dni.

Przeciwwskazania do stosowania

Przed levomitsitinovye kapać krople do nosa dla dziecka lub osoby dorosłej, nie zapomnij, aby dowiedzieć się o środkach ostrożności. Instrukcje dotyczące stosowania nie wspomina o takim sposobie stosowania leku, ponieważ nie jest on przeznaczony przez producenta. Dlatego wszystkie ważne informacje należy skontaktować się z lekarzem, aby przepisać leki. Lek nie stosuje się do nosa i innych metod opisanych w następujących warunkach:

  • Jeśli pacjent ma nietolerancja na substancję czynną lub wcześniej miała alergię na „chloramfenikol”;
  • w razie potrzeby leczenia u kobiet w ciąży lub karmiących i noworodków;
  • gdy jest to choroba krwi lub zmiany skórne (grzybicze, alergiczne).

nie powinny być wpajane do nosa krople levomitsitinovye rękę. Jeśli leczenie jest lekarzem, zaleca się, aby skonsultować się z innymi ekspertami. Będziemy zrozumieć dlaczego.

Skuteczność leku w leczeniu nieżytu nosa

Levomitsitinovye spada w przewodniku nos nie jest przeznaczony do zastosowania. Fakt, że lek stosuje się w ten sposób, możliwe jest obliczenie nieskuteczne. Nie należy spodziewać się niczego wielkiego od takiego leczenia, w oparciu o aktywności przeciwbakteryjnej. Wszystko, co może sprawić, że lek stosowany w taki sposób, – aby wzmocnić działanie innych leków, lub suchej błony śluzowe.

  1. Antybiotyk „chloramfenikol” wprowadzony donosowo, przetwarza tylko część błony śluzowej. W tym samym czasie, bakterie pozostają na innych stronach nosa i kontynuować ich reprodukcję.
  2. Mikroflora oczu i nosa jest bardzo różny. W związku z tym, co jest skuteczne dla narządów wzroku, jest bezużyteczne, gdy podawany donosowo.
  3. Gdy przezroczysty dysza spowodowane przez wirusy lub alergii medycyny nie pomaga. Lek będzie tylko pogorszyć chorobę tak suchą błonę śluzową nosa.

Dlaczego jest to czasami oznacza to skuteczne?

A jednak, w niektórych przypadkach, wyznaczony spadek levomitsitinovye nos zabijają chorobotwórcze florę. Doświadczenie pokazuje, że pozytywne wyniki można oczekiwać tylko pod następującymi warunkami:

  • zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane przez bakterie wrażliwe na danej substancji czynnej (to fakt, jest utworzone za pomocą bakteriologicznych zaszczepieniu);
  • Preparat stosuje się do długotrwałego nieżyt nosa i wydzielania śluzu ma żółtawy kolor zielony;
  • lek stosuje się do powierzchni błony śluzowej przez opryskiwanie lub turundae wtryskiwania, ale nie kapie;
  • dodatkowo do podstawowego leczenia antybiotykiem jest udzielona (doustne antybiotyki, przemyto zatok).

opinie konsumentów

Czy levomitsitinovye krople do nosa? Referencje mówią o leku w pozytywnym tonie. Mówią, że koszt leków jest dostępna. Nabyć 10 ml fiolki tylko 20 rubli. Więc dlaczego jest to narzędzie nie spróbować? Być może będzie to poradzić?

Opierając się na opinii innych konsumentów, pacjentów zakup leków z własnej i rozpocząć leczenie. Mówią, że w ciągu 2-3 dni przyszedł wyraźną poprawę. Medycyna naprawdę zmniejszyć ilość śluzu wydzielanych (efekt suszenia). Kilka dni później, odzysk był kompletny. Większość konsumentów, którzy próbowali leki, byli zadowoleni.

opinia Komarovsky

Co zrobić doświadczeni specjaliści w tym zakresie? E. O. Komarovsky (znany pediatra) wspomniany levomitsitinovye (oko), krople do nosa zakopać przynajmniej głupie. Leczenie zakażeń bakteryjnych powinno się podawać za pomocą doustnego podawania leków lub do iniekcji. Jeśli uchwyt antybiotyk nosa, nie będzie niekompletny niszczenie chorobotwórczych flory. Ponadto, w kroplach zawiera bardzo mało substancji czynnej do leczenia nieżytu nosa bakterii.

W wyniku takiej terapii powstają mikroorganizmy oporu. Później odporne bakterie stają się silniejsze i być w stanie wytrzymać nawet doustne podawanie antybiotyku. Dr Komorowski silnie widziane przez miejscowe antybiotyki. Zaleca on, aby odnieść się do innego specjalisty, jeśli lekarz przepisze podobną terapię.

podsumować

Uważa się, że levomitsitinovye krople, podawanie donosowe, pomoże Ci szybko pozbyć nieżytu nosa. Lek ma pomóc niektórym konsumentów. Świadczą o tym pozytywne opinie. Jednak nie jest to konieczne, aby na nich polegać. Słuchaj najlepszych doświadczeń i opinii specjalistów.

Nie zapominaj, że lek ma skutki uboczne. Najczęściej jest alergia. Pacjenci skarżą się także uczucie pieczenia i swędzenia w nosie po zastosowaniu leku. W przewlekłej nieżyt nosa nie jest samoleczenia, aby skonsultować się z lekarzem i poprosić wszystkich ciekawych pytań. Dobre zdrowie!