416 Shares 7402 views

Brutalny mężczyzna – to kto jest?

Mężczyźni są różne: czarny, czerwony, świętować … A jeśli o tych mniej lub bardziej klarownego, brutalnego człowieka – kto to jest? Co wyróżnia się i jest inny od reszty?


Mówiąc o człowieku, który był „brutalny”, co oznacza każdą osobę określa z racji swojego wykształcenia i wychowania. Załóżmy otkalibruem „pojęcie oznaczają granicę oddzielającą wewnętrzną prawdziwą odwagę podobieństwa reklamowej.

Brutalny mężczyzna – to przede wszystkim specjalny rodzaj męskiej atrakcyjności. I pamiętać, a nie zewnętrzny, ostentacyjny i wewnątrz.

Tłumaczenie z języka francuskiego „brutalności” – szorstki sztuki, nieoszlifowany diament. Ale to nie jest arogancki palant. Tak, to z pewnością mają coś bestialskiego, prymitywny instynkt. Brutalny mężczyzna – to przede wszystkim wojownik, myśliwy, gotowy w każdej chwili do obsługi prostego brutalnej siły. Ale jest także przyjacielem, któremu można naprawdę polegać. Człowiek, dla którego honor – nie tylko słowem, ale sposób życia. Jest to prosty człowiek, który mówi tylko to, co myśli. Jednak nie marnować miele językiem. Szanując uczucia innych, nie będą narzucać swoje opinie, kiedy nie został poproszony o tym. To nie jest dla krwiożerczego okrucieństwa.

Brutalny człowiek nie przywiązuje większej wagi do emocji, które wywołuje u innych jego obecnością, on po prostu zna swoją wartość. Jest to wiara tak atrakcyjny w oczach kobiet. On jest jak dobrze odżywionych lwa, który poluje na myszy. I, oczywiście, taki człowiek nie jest do udowodnienia kobietę, która jest „master”. Podczas gdy on jest silny, a to jest o takich przedstawicieli powiedzieć – męski.

Prawdziwe brutalen mogą nie posiadać sztukę uwodzenia kobiet, słabe połowa sobie gotowe do oczarowany ich dyskretny urok. A wszystko dlatego, że w dobie feminizacji mężczyzn nadal chcę być słaby i zobaczyć obok człowiek mógł stać się dla siebie i swojej dziewczyny, który nie będzie musiał dbać i być zabezpieczone od kłopotów. Ten mężczyzna kobieta nie może odmówić wzajemności.

Twierdził, że brutalny człowiek – spojrzenie przeszywające, trzy-dniowych zarost i agresywne zachowanie. Kiedy młody człowiek idzie do plotek na temat tworzonego obrazu, on ryzykuje są oznaczone jako zaniedbany chama, ale na pewno nie brutalne przedstawiciela silniejszej płci.

Psevdosilny człowiek wykonane specjalne badania na temat: brutalny – to co? Służył jako wzór bohaterów filmów, reklam, tych z okładek męskich czasopism. Produkcja wpływ na innych wiele znaczy dla psevdobrutala. On musi dostać się szacunek za wszelką cenę: moc perswazji zewnętrznego lub ucisku tych, którzy są słabsze niż on. Obraza i upokorzenie – ulubionym zajęciem nierealny człowiek. Jeśli równowaga sił nie jest na jego korzyść, ostentacyjnym zachowaniem zmian w grzeczność i giętkości. Zły facet, grany przez grania mężczyzna, nagle przekształca się w żałosną słabeusza. Więc otwiera prawdziwe oblicze słabej woli człowieka z charakterem arogancki.