615 Shares 3352 views

Leczenie depresji w domu: jak osiągnąć wymierne rezultaty?

Depresja – choroba, która zawsze wkrada się niepostrzeżenie. Pierwszy podjęcia dodatkowej pracy, a potem zaczniemy ciąć sobie marzenie, aby zrobić wszystko. W rezultacie, byliśmy zmęczeni i nie w czasie, zaczynają obwiniać wszystkich możliwych awarii. Nie mniej powszechne jest, gdy nieprzewidziane trudności piętrzyły się nad nami. A – witam, depresja ze wszystkimi typowymi objawami (bezsenność, niepokój, bóle głowy, depresja, zmęczenie).


function gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage(‘ru’, ‘pl’, function () {});} Dalej, zdając sobie sprawę, że dzieje się z nami, że coś jest nie w porządku, zwracamy się do internetu i przyjaciół w poszukiwaniu skutecznych sposobów na przeprowadzenie leczenia depresji w domu. Z reguły pierwszy zaproponował więcej niż spacer i ćwiczenia. W praktyce, to kończy się z jednym – dwa spacery w parku lub subskrypcji zakupu. Tylko ludzie o naprawdę wielkiej siły woli mogą słuchać tej rady: przeprowadzenie leczenia depresji w domu w taki sposób. Więc nie staraj się po prostu wziąć sobie maksymalne obciążenie, zacznij od 5 minut dziennie. Wybierz swoje ulubione ćwiczenia i radzić sobie z nimi. Kiedy staje się nawykiem, można stopniowo zwiększać czas zajęć i dodawać nowe.

Wielu ludzi radzić sobie z depresją i ciągnie za pomocą różnych „bajerów”, ale to przynosi tylko chwilową ulgę, a liczba ta może odzwierciedlać szereg dodatkowych kilogramów (na stałe). I to, oczywiście, z kolei, zaczyna naciskać jeszcze bardziej. Dlatego konieczne jest, aby wykluczyć z diety takich patogenów układu nerwowego, takich jak kofeina. Ale tu uwzględnić w swojej diecie dużą ilością owoców i warzyw, a wręcz przeciwnie, jest bardzo przydatne dla organizmu. Ponadto, zapewnia dużą ilość witamin i minerałów w celu utrzymania zdrowego ciała i pomaga przyspieszyć leczenie depresji w domu. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na obowiązkowe wykluczenie takich środków „walki” z depresji, alkoholu, nikotyny, narkotyków. Bez recepty nie jest konieczne stosowanie środków uspokajających w dużych ilościach.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pomóc przeprowadzić skuteczne leczenie depresji w domu, jest usprawnienie ich dzień pracy. Trzeba spać co najmniej 9 godzin, odpocząć podczas wykonywania powtarzalnych czynności, spróbuj jak najwięcej zdywersyfikować swoją zwykłą rutynę. Na przykład, zmienić swoją zwykłą trasą pracy, wolny czas spędzić bez telewizji, i w komunikowaniu się z rodziną i przyjaciółmi, nie ma nawet „Skype” może być bardzo pomocne.

Nie bój się, aby nieplanowanych działań, na przykład, aby wyjechać na wakacje w innym mieście. Wybierz hotel na miejscu po przyjeździe, kupić mapę zabytków i wokół nich dostać wszystko na piechotę. To przetasowania pomaga odciągnąć od ciężkich myśli codziennie.

Nie zapominaj, że tradycyjna medycyna zna również wiele receptur, co w leczeniu depresji. Tak, można zrobić wywar z ziół, takich jak uspokajające waleriany lub mięty. Bardzo dobry w pomagając rosyjski kąpiel z pachnącym świeżym miotły i dobry kąpiących się. Procedura ta daje ton całego ciała i podnosi na duchu.


Zwrócić większą uwagę na siebie i swój wygląd, ponieważ każda dziewczyna jest dobrze znany, że kiedyś odcień oczu, świat wokół natychmiast przekształcane. Dobry turystyka podnieść nastrój w salonie piękności i zakupy, ale tutaj jest to konieczne, aby zrozumieć możliwości budżetu i spróbuj wydostać się z depresji bez narażania finansów.

Pamiętaj, że depresja – choroba. Jeśli opisane sugestie nie pomagają, a twój stan trwa przez kilka tygodni lub nawet miesięcy, należy skonsultować się ze specjalistą i wybrać odpowiednie leki.