480 Shares 3742 views

ATM Adresy „Gazprombank” w Jekaterynburgu. pełna lista

Potrzeby mieszkańców i gości Jekaterynburgu w prowadzeniu gotówkowych i bezgotówkowych płatności zaspokoi miejską sieć bankomatów „Gazprombank”. Pełna lista obejmuje 128 pikseli, z których 61 urządzenie działa przez całą dobę. Pięć obszary miasta są wyposażone w bankomatach depozytowych – terminale.


Adresy wszystkich „Gazprombank” bankomatów w Jekaterynburgu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej banku. Artykuł mówił o bankomatach, wykonać maksymalną liczbę funkcji.

otrzymania środków pieniężnych

Terminale, które akceptują gotówki, są uniwersalne. Urządzenia wykonywania operacji na wejściu i wyjściu banknotów. Wszystkich Jekaterynburg sześć terminali, dwa zainstalowane w siedzibie siedzibie banku. Trzy terminale 24 godziny. Jak wymieniono poniżej. W tym samym czasie powiedział orientacji obiektu, znaleźć bankomat nie jest trudne:

 1. Str. Lunacharskogo, dom 134-B, biuro banku, przez całą dobę. W centrum miasta, budynek pięciopiętrowy. Dojechać metrem, ale potem jeszcze pieczęć i pół km od stacji „obszar 1905”. Przystanek autobusowy „Dom Kino” czterysta metrów. Siedem parkingi są gotowi zaakceptować samochodu klienta. Najbliższe studio, "City Center", Teatr Opery i Baletu.
 2. Str. Radiszczew, d. 55, siedziba banku, przez całą dobę. Górna rejon Iset, sześciopiętrowy budynek. Od stacji „geologiczne” metro, aby przejść 1,4 km. Od stacji "Dinamo" Walk 2,5 km. Przystanek tramwajowy przy sześciuset metrów. W pobliżu dwóch parkingów. Punkty orientacyjne – galeria ceramiki i sklepy kuchnia wnętrza.
 3. Str. Sierow, 47; przez całą dobę. Położony w dzielnicy Chkalovsky na pierwszym piętrze budynku dziesięciu historia. Od stacji metra „Chkalov” pass dziewięć metrów. Jest parking dla samochodów.
 4. Str. Mama Sibiryaka, 140; Poniedziałek – czwartek: 08:00 do 17 pm; Piątek czynna do 16:00. Śródmieście, Oktyabrsky District, osiem-piętrowy budynek z napisem na dachu IDGC. W pobliżu parking dla pięćdziesięciu samochodów. Od „Geologicznego” metra jechać 1,2 km.
 5. Str. Stakhanovskaya, 3; Siedziba banku; To otwiera się o 9:00; czynna w dni powszednie w godz 19 w sobotę – w ciągu 17 godzin. dzielnica Ordżonikidze, mieszkaniowej pięciopiętrowy budynek z biurami administracyjnymi. Od „Geologicznego” metra iść pół kilometra. Są miejsca parkingowe.
 6. Str. Cherkasskaya, 25; rozpoczęcie służby w dni powszednie 09:00, niedziela – 10 pm; zamknięte poniedziałek – sobota o godzinie 20:00; Niedzielę o godzinie 19:00. Górna rejon Iset, sześciopiętrowy biurowiec, w pobliżu sklepu „SuperStroy” na parterze. Bus stop „Czerkasy” – trzystu metrów. Dostępny jest parking.

Wyjaśniliśmy, jak uzyskać adresy bankomatów „Gazprombank” w Jekaterynburgu. Ponadto, czytelnicy poznają niuanse bankomatu.

walutowych

Bankomaty „Gazprombank” są ustawione tylko akceptuje rosyjskich rubli. Brak terminale walutowe nie akceptują. Brak dolarach lub euro lub funtach lub Holownik – tylko rubli papierowych. Gdy jest to absolutnie konieczne skontaktować się z biurem banku do wymiany walut i transakcji pieniężnych.

sieć firmowa

Lista banków uczestniczących w sieci korporacyjnej „Gazprombank” obejmuje 37 nazwisk osób prawnych. GPB na oficjalnej stronie listę 22 instytucji pracujących w specjalnych cenach dla klientów, którzy mają „wiza” systemów płatności kartą GPB „Pokój”, „MasterCard”. Systemy kart płatniczych „Dzhiesbi” i „Unia Pai” stosowane stawki dla klientów banku.

Technologia ma możliwość stać się dostępne w najbardziej nieodpowiednim momencie. Jeśli nie można wykonać operacji za pośrednictwem bankomatu „Gazprombank”, a następnie wybrać się na próbę, aby dodać lub wypłacić pieniądze za pośrednictwem sieci firmowej. W Jekaterynburgu, nie będzie trudno znaleźć urządzenie następujące banki: VTB 24, VTB Bank, «Alfa-Bank».

Adresy bankomatów i terminali „Gazprombank” w Jekaterynburgu, a także adresy urządzeń sieciowych dla przedsiębiorstw powinny być sprawdzane na oficjalnych stronach internetowych banków.

Memo klientom za współpracę z terminali i bankomatów

 1. Odkryj ATM procedura operacyjna, odbiór gotówki.
 2. Odłożyć zużytych i uszkodzonych banknotów. Paczek banknotów darmowych klipów opakowań i papieru.
 3. Wydrukować czek na końcu procedury zarabiania pieniędzy, nawet jeśli usługi powiadamiania podłączonego telefonu.
 4. Przed zainwestowaniem pieniędzy w oknie ATM, sprawdź szczegóły płatności.
 5. ATM nie wymienia maksymalną liczbę banknotów. Bądź rozsądny, nie próbują wpakować się zwitek banknotów, które nie odnoszą się do szerokości okna odbiorczego.

Dodaj do notesu i adresy z książki telefonicznej „Gazprombank” bankomatów w Jekaterynburgu, to pomoże szybko znaleźć odpowiednie miejsce do przeprowadzenia transakcji finansowych.

ATM szans

Terminal wykonuje odbiór gotówki pomoże klienta do przeprowadzenia operacji:

 • dokonać gotówką na własnej mapie;
 • wypłaty gotówki z własnych kart;
 • zarabiać na własny rachunek lub depozytu;
 • uzupełnienia innych zastrzeżonych kartę lub inną kartę klienta;
 • dokonać płatności na kredyt;
 • spłatę bieżących płatności za internet, telefon i inne media;
 • przytrzymaj płatności za towary i innych usług;
 • przeniesienia ubezpieczenia;
 • Instrukcja print transakcji konta i poznać salda kart i rachunków;
 • podłączyć do bankowości mobilnej;
 • zmienić kod PIN karty.

Adresy bankomatach „Gazprombank” w Jekaterynburgu, dokonana w terminie do pamięci telefonu komórkowego i czytelnie napisane w notatniku pracy, doda ufności właściciela karty GPB aby pozbyć się gorączkowym dążeniu do obliczania punktów w pilnych przypadkach.

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Zadbaj o bezpieczeństwo osobiste podczas korzystania z bankomatu.

Wybierz ATM zainstalowanej w wygodny i dobrze oświetlonym miejscu. Nawet przy użyciu znanych urządzeń, rozejrzyj się dookoła, nie ma w pobliżu podejrzanych znaków. Nie ryzykuj, jeśli coś podejrzanego, przejdź do innego bankomatu.

Dokładnie sprawdzić urządzenie obliczania wygląd. Wszelkie zmiany w projekcie – wystające druty, narzędzia – sygnał dla klienta, aby zastąpić ATM.

Przygotuj kartę z góry, nie pokazuje zawartość torebki z zewnątrz i toreb. Włóż kartę do bankomatu, bez użycia siły fizycznej.

Zachować kod PIN jak źrenicy oka. o odpowiedzialności transakcji PIN spoczywa na kliencie.

Nie podawaj nikomu kodu – nie ma rodziny, nie ma przyjaciół, pracowników banku lub pracowników organów ścigania. Nie zapisuj – zapamiętać zbiór kod jest zredukowana do zera prawdopodobieństwo przechwytywania kodu.

Po wpisaniu kodu, upewnij się, że sąsiedzi nie widzieli jeden po drugim połączeniu. Nie reagują na oferty pomocy obcych. Rozproszony przez nieproszony odpowiedzi pomocnika, klient zwiększa ryzyko odstawienia karty i pieniądze.

Wprowadź PIN – przypadek, kiedy należy użyć środkowy palec. Naciskając środkowy palec klucze, klient otwiera dłoń i tworzy przeszkodę dla potencjalnych oszustów przyciski recenzji.

Jeśli uważasz, że posiadanie PIN obcych, blokadę karty i skontaktować się z bankiem o ponownym wydaniu karty.

W celu rozwiązania problemu z karty kredytowej Zapisuj numeru karty i słowo kod i numer telefonu do banku.

Sprawdzać i zapisywać dokumenty: wpływy ATM, wypowiedzi konta dla transakcji kart kredytowych, kart bankowych.

Korzystania z systemu SMS-ów w celu zapewnienia aktualnych informacji na temat operacji z karty, w tym niepowołanym dostępem.