475 Shares 5412 views

Teksty SEO Search Engine Optimization, wewnętrzne strony łączącą,

W momencie, kiedy była szczęśliwa i nieostrożny użytkownik w sieci globalnej, słowa takie jak promowanie i SEO wydaje mi się zbędne, ale w tym momencie, kiedy stał się właścicielem portalu, mój stosunek do nich niespodziewanie zmienił. Mocno wojna konkurencja w Internecie stwarza potrzebę użycia różnych metod promocji, aby zrozumieć, że jeśli ktoś może zrobić własną poprawę należytej staranności. Oczywiście, słyszałem takie rzeczy jak tekst lub optymalizacji SEO, ale nie rozumiem, co to jest i dlaczego jest to konieczne. W rzeczywistości nie były tylko dwa sposoby: albo płacić specjalistów w celu zbadania ich wysiłki promocji strony internetowej. Jak można zrozumieć, wybrałem drugą opcję.


Jeśli stoisz na samym początku i nie podniósł domenę i hosting, polecam zwrócić uwagę tutaj na jakich momentach. Rejestracja nazwy domeny obejmuje wybór nazwy, oznacza to, że adres zasobu. Nazwa domeny musi być w zgodzie z nazwą portalu i jego specyfiki. Nazwa powinna być wybrana, wyrównując go z kluczowych statystyk. Niewątpliwie, do tego trzeba użyć słowa kluczowe, które są istotne dla kierunku przyszłej miejscu. Prawidłowa nazwa – Extra Plus zaufać wyszukiwarek, które będą chętnie do przedstawienia zasobu na godnych miejscach.

W czasie, kiedy byłem szczęśliwy i beztroski przez użytkownika w globalnej sieci, pojęcia takie jak SEO i promocji Widziałem niechciana, ale w tej samej chwili, kiedy stał się właścicielem zasobu, moja opinia o nich nagle zmieniło. Silne wojna konkurencyjna w globalnej sieci jest konieczność stosowania różnych metod promocji, aby zrozumieć, że każdy może, jeśli się osobistego rozwoju niezbędnej staranności. Oczywiście, kiedyś natknąć się określeniami takimi jak teksty SEO i promocji, ale nie rozumiem, dlaczego to jest konieczne i co to jest. W rzeczywistości, sposób okazało się tylko dwa: albo płacić specjalistów SEO, aby zrozumieć siebie. Jak można zrozumieć, wybrałem drugą opcję.

Zacząłem z małą samouczka, aby dowiedzieć się, jak dodać swoją witrynę do wyszukiwarek. Przepłukuje się sukcesem, zdałem sobie sprawę, że aby utrzymać status konkurencyjny zasobu nie jest tak trudne, tylko trzeba włożyć trochę siły w trakcie uruchamiania, a następnie kierowanie zasobu. Poprzez analizy stron konkurencji, nie zdawałem sobie sprawy jak są one w stanie zatrzymać się w top 10 w obcym niedostatek jego treści. Prawdopodobne odpowiedzi na takie pytania pojawiły się po trochu, nad tym, jak rozpoznać, co stanowi wewnętrzną łączącą strony, kupowanie linków, banerów reklamowych.

Radzę początkujących internetowej mistrza? Przede wszystkim, należy zdecydować się na promocję portalu sposobów. Aby to zrobić: liveinternet statystyki – darmowy zasób, który definiuje ruch i, oczywiście, menedżer plików, gdzie można pobrać niezbędne pliki na swojej stronie. Radziłbym filezill. I jak używać FileZilla, można przeczytać na jednej z wyspecjalizowanych portali.

Jeśli stoisz na samym początku i nie wybrać domenę i hosting, radzę zwrócić uwagę na to, co tu faktów. Rejestracja nazwy domeny obejmuje wybór jej nazwy, czyli adres strony. Nazwa powinna być wybrana, koordynując je ze statystyką słów kluczowych. Nazwa domeny musi być w zgodzie z nazwą zasobu oraz jego temat. Oczywiście, do tego należy użyć klawiszy z obietnicą do kierunku swojej stronie. Właściwa nazwa – dodatkowym plusem relacji wyszukiwarek zaufanie, że będzie gotów do promowania strony do godnej pozycji. Wskazówki na temat tego dużo, na przykład, na miejscu http://blogiseo.ru.