528 Shares 6694 views

„Niewydolność Edvansed” (dla kotów): Wskazania, aplikacji prawdziwi właściciele

Choroba jest zwierzę przynosi nie cierpi tylko dla zwierzęcia, ale również powoduje wiele problemów do właściciela, który chce pomóc czworonożnego przyjaciela. Jeśli twój kot z rozpoznaniem „przewlekłą niewydolnością nerek” (CRF), weterynarz na pewno polecam karmić dodatek „Niewydolność Edvansed” (dla kotów).


uwalnianiu i składu

Niewydolność zaawansowane dodatek paszowy przez włoskich przedstawicieli – jest proszkiem, który poprawia przemianę materii, normalizuje czynności nerek, w tym niewydolność nerek, gdy zdiagnozowano. Struktura składa się z następujących substancji czynnych:

  • bioflawonoidy pomarańczowy;
  • frukto-oligosacharydy;
  • witamina B6;
  • witamina C;
  • Witamina B12;
  • kwas foliowy;
  • Kultury bakterii (Lactobacillus acidophillius, Enterococcus faecium);
  • maltodekstryny (wypełniacz).

Lek jest pakowany w plastikowych słoikach po 40 gramów.

Właściwości farmakologiczne i wskazania do stosowania

RSS dodatek „Niewydolność Edvansed” Cat poprawia funkcjonowanie układu trawiennego, obniża hyperasotemia i stres oksydacyjny normalizuje niedokrwistość nieodnawialnych.

Zalecany jest do stosowania w:

  • przewlekła niewydolność nerek;
  • Kontrolowania zaburzeń metabolicznych spowodowanych niewydolnością nerek (w późniejszych stadiach).

wstęp Kurs trzydzieści dni, ale może być zwiększona o powołaniu weterynarza.

„Niewydolność Edvansed” (dla kotów): Dawkowanie i sposób podawania

Dodatek paszowy jest zmieszany z paszy w ilości od 1 porcji (miarka) zwierząt, o wadze 2,5 kg, kot pięciu kilogramów – 2 łyżek 3 porcje – zwierzęta o wadze ponad pięciu kilogramów. Zalecana dawka „nerek Edvansed” (dla kotów) można podzielić maksymalnie 2-3 razy, w zależności od liczby karmień. Dodatek może być używany jako pojedynczy produkt, jak i jako dodatek do terapii konwencjonalnej w leczeniu przewlekłej niewydolności nerek. Ponadto, „nerek Edvansed” (CAT) łączy się za pomocą specjalnych diet z niewydolnością nerek.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Podczas korzystania z podręcznika i zgodność ze skutków ubocznych dawkowania nie zaobserwowano. Przeciwwskazania obejmują idividualno czułość i nietolerancji poszczególnych składników preparatu.

Porady lekarzy weterynarii

Weterynarzy zaleca się mieszać leku z konserw. W sprawie powołania diety, który jest oparty na suchej karmy, należy lekko zwilżyć, aby lepiej zmieszać z proszkiem.

warunki przechowywania

„Niewydolność Edvansed” (dla kotów) należy chronić przed słońcem i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. temperatura przechowywania: od 0 do 25 ° C Lek nie jest przechowywana przez okres dłuższy niż 24 miesięcy.

„Niewydolność Edvansed” do kotów: analogi. "Ipakitine"

Biały proszek, zapakowane w plastikowe słoik z łyżką pomiaru (Francja). Przypisywanie dorosłych kotów z przewlekłą niewydolnością nerek nieinfekcyjnego etiologii, w celu osiągnięcia długotrwałego remisji, poprawa stanu zwierzęcia, w profilaktyce powikłań choroby.

dozowanie

Lek przepisywany zwierząt dwa razy dziennie, miesza się z wilgotnym żywności. Czas trwania leczenia – od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od stanu zwierzęcia, jego wieku i indywidualnych cech organizmu. Kot musi uzyskać dużo wody.

opinie

Weterynarze często przepisują „Renal Edvansed” (dla kotów). Właściciele większości pozytywne opinie. Stan zwierzęcia ulega poprawie dość szybko. Jednak większość właścicieli zwierząt domowych zauważyli, że większa efektywność osiąga się w połączeniu z suplementami diety i terapii.