184 Shares 1109 views

Kilka wskazówek, jak pozbyć się zapachu moczu kota w domu lub mieszkania

Jak pozbyć się zapachu moczu kota? Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej palących problemów dzisiejszej troski wszystkich, bez wyjątku, krajowych miłośników kotów. Jak nauczyć kota do specjalnego zasobnika, aby usunąć ten zły nawyk gówna gdziekolwiek, a także w jaki sposób pozbyć się zapachu moczu kota – dość trudne zadanie! W tym artykule będziemy mówić o ostatnim. Zacznijmy! Przyczyny kociego zapachu

Niestety, nasze futrzane zwierzaki wraz z nieograniczonego dostępu do pozytywnej energii i przynieść swoje „śmierdzących” niespodzianek. Dlatego ludzie, którzy twierdzą, że z kotem w domu znajduje się zapach kota, oczywiście, mają rację, i wyzwanie ich opinii nie warto! Powodem, dla którego w mieszkaniu lub domu kot zaczyna śmierdzieć mówiąc, dużo. To może być winny sam ulubionym, a jego kochanką. Po tym wszystkim, nawet całkiem współczesnych ludzi żyjących w mieszkaniach i komfortu, nie uważają za stosowne, aby zapewnić ich zwierzęta z należytą starannością. Stąd, smród … Oto kilka powodów:

  • dość niedbały stosunek do leczenia kota łóżek, a także do czyszczenia całego domu;
  • złe czyszczenie wszystkich śladów odchodów zwierzęcych, wywołując wzrost i rozmnażanie bakterii wskutek – zwiększona zapach;
  • Awaria przyzwyczaić kota do jego tacy.

Jak pozbyć się zapachu moczu kota?

Należy zauważyć, że skuteczność wyników walki z odorem kota zależy od struktury powierzchni, gdzie jest, ściśle mówiąc, i zostawia swoje ślady i plamy! Start środków nie zawsze skutecznie rozwiązać problem walki z kocich zapachów, ale większość ludzi przyciąga możliwość zaoszczędzenia! Teraz dowiesz się dwa z najbardziej popularnych sposobów, aby pozbyć się zapachu kota w domu, a jeden – w zdrowiu.

  1. Chloru. Uważa się, że najbardziej pożądane środki, aby rozwiązać ten trudny problem jest stosowanie tylko takich substancji. Po chloru – jest to dość silny utleniacz, zdolny do „wesoła” aby zniszczyć nawet najbardziej opornych drobnoustrojów. Jednak nie należy zapominać, wysoką toksyczność! Może to wpływać na swoje zwierzę, bo kot ma wiele razy mocniejszy węch niż ludzie!
  2. Ozonator. Mocne utleniacze, takie jak ozon – to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się zapachu moczu kota w moim domu! Ozon nie ma obcych zapachów, nie pozostawia plam barwnych i zawiera różne substancje chemiczne, które są szkodliwe dla właściciela i jego pupila. Ale sama, oczywiście, zastosowanie ozonu jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Powinno to być zrobione ze specjalnego ozonatorem krajowym. Jak to działa? To bardzo proste! Trzeba umyć plamy z moczu wynikające ozonowanej wody, która zniszczy wszystkie szkodliwe bakterie i utleniania i rozdzielić wszystkich „aromatyczne” związków w moczu u zwierzęcia.
  3. Chirurgia. Aby pozbyć się zapachu moczu kota może być radykalne i bardziej ekonomiczny sposób niż chemikaliów. Tylko zwierzę wykastrowane. Jeśli masz kota – sterylizować. Ważne! Musimy zrobić tę operację przed pierwszym doświadczeniem seksualnym swojego zwierzaka! Inaczej przyzwyczajenie znak terytorium śmierdzący moczem, jest mało prawdopodobne, aby wykorzenić ten sposób.