509 Shares 7699 views

Jak oddzielić od męża „trochę krwi”?

Dla niektórych przerwa – to jest tragedia na całe życie. Dla innych – to trudna impreza, ale nie jest to katastrofa. Jak się rozwieść z mężem, tak aby nie pogrążyć się w depresji i zacząć życie z czystym kontem? Rozwiązanie stosunku rzadko jest proste i jednoznaczne. Rzadko, para może zgodzić się na wszystko spokojnie i pokojowo. Poradnictwo psychologa lub specjalisty w konfliktach rodzinnych To pomoże Ci zrozumieć, jak oddzielić od męża, pozostając z nim w dobrych stosunkach. Przede wszystkim musi to być sama kobieta i jej mąż. I, oczywiście, dzieci. Uniwersalny sposób na rozwiązanie wszystkich problemów tam, jednak możliwe jest, aby zaoferować kilka prostych rad, jak opuścić męża „trochę krwi” i bez tragedii Szekspira.

Przede wszystkim przeanalizować swoje oczekiwania i plany odnoszące się do życia rodzinnego. Co nie udało się w tym małżeństwie, który Ci odpowiada, a co nie spełnia, co nigdy nie da się pogodzić? Taka analiza jest „punktem wyjścia”, aby pomóc ustalić priorytety. Na przykład, w swoim postrzeganiu powodem rozwodu jest jego uwaga do innych kobiet lub nawet zdradę. chcesz go zobaczyć, to były przedmiotem podziwu. Pomyśl o tym, czy można coś zrobić, aby zmienić sytuację. Jeśli nie, w jaki sposób należy go traktować? Co zmienić w sobie, aby wykorzystać doświadczenia z korzyścią? Może nadszedł czas, aby zadbać o siebie – jej wygląd, jego wewnętrzny świat, a nie starać się za wszelką cenę przyciągnąć uwagę odchodzącego partnera?

Po drugie, jeżeli decyzja jest dojrzały, rozpoczęcie gruntownego przygotowania do samodzielnego życia. Jak oddzielić od męża, jeśli jeden z was jest całkowicie zależny od innych, lub mają małe dzieci? Wszyscy musimy myśleć, a potem mówić o tym, kto będzie gdzie mieszkać, jak można zorganizować małe dzieci szkoleniowych. Jeśli małżonek odmawia pełni wspierać finansowo, to może być kilka przyczyn. Może w ten sposób stara się zachować dominację finansową władzę nad wami, aby kontrolować swoje zachowanie. Albo ma już „alternatywną rodzinę”, a on jest przekonany, że można to zrobić ze wszystkimi własną rękę, znaleźć się wsparcie. Pamiętaj, zamiast obelg i wyjaśnienia relacji, krzycząc i płacząc, w każdym razie znacznie lepiej konstruktywne podejście. On nie chce wsparcia? Można ubiegać się o alimenty w sądzie. Jednak przede wszystkim staramy się stanąć na własnych nogach. Mobilizować rodziny, ale nie płynąć z prądem. Pamiętaj, że Twoje życie jest w twoich rękach i trzeba przede wszystkim zadbać o siebie. Znajdź pracę, która zapewni Ci minimum stabilności. Czuje się pewnie w innych dziedzinach życia, będzie lepiej przygotowany do pękania.

Na pytanie, kiedy należy opuścić męża, wyraźnie nawet nie psychologa odpowiedzieć. Szanse są, gdy oboje jesteście gotowi. Oznacza to, że oboje mają gdzie mieszkać, nie ma środków do życia, a są perspektywy na przyszłość. Zamiast dramatyzować i cierpieć, zastanowić się, jak zmienić sytuację na lepsze. Często rodzice są same dzieci doświadczają ze względu na fakt, że jej córka jest rozwód z mężem. Mimo wszystko, wydaje się, że wstrząsa podstawami życia. Szczególnie silne są przekonania starszego pokolenia, pewnie w tym, że „dla dobra rodziny” może zaniedbać swoje własne interesy i dokonywać żadnych ofiar. A w rzeczywistości, wszystko może być inaczej. I że rozwód będzie dać szansę, by w końcu znaleźć swoje szczęście, aby zrozumieć siebie, zdobyć zaufanie w siebie. Dlatego głównym rada: poszukaj i podkreślają zalety nieciągłości i samodzielnego życia. Bardzo często są one znacznie więcej niż minusów.