483 Shares 1014 views

Przewodnik dla podróżujących. atrakcje Berdsk

Dla wielu osób, w tym obywateli Rosji, słowo „Nowosybirsk” niewiele mówi. Jest gdzieś na Syberii – i to wszystko co mówią. Ale tajemnicza nazwa Berdsk zazwyczaj kosztuje granicą zrozumienia. Dziś jednak, w południowej części Syberii jest zbudowany i zaludnionych z taką prędkością, że nie jest tylko Nowosybirsk, ale również jego satelitarne miast stały się bardzo popularne w ruchu. Dziś chcemy mówić o mały Berdsk. Jest prawie społeczność sypialnia z Nowosybirska, która jest szybko rozwijającej się. Pragniemy poinformować czytelników o atrakcjach turystycznych Berdsk. Szczególnie przydatna informacja będzie dla tych, którzy planują przenieść w przyszłości w tym rejonie.


ogólny opis

Można znaleźć wiele opinii na temat tego miasta. Dla niektórych jest to małe i nudne, ale dla innych – bardzo wygodne i bardziej nadaje się do życia niż metropolii. W rzeczywistości, to rośnie i kwitnie. Zadbane ulice i place, dużo zieleni i wspaniałych kwietniki – wszystko to sprawia, że miasto bardzo ładne. Atrakcje Berdsk nie są wybitne, w każdym mieście znajdują się zabytki i miejsca szczególne. Ale niech nas wszystko w porządku.

Przez nowoczesny wygląd

Miasto zostało założone z powrotem w 1716 roku, ale dziś nie możemy znaleźć żadnego starego budynku. Jednak naturalne piękno więcej niż zrekompensować ten niedobór. Fakt, że wody zbiornika Ob pochłonęła stare miasto. Ale dzisiaj istnieje nieskończona przestrzeń najlepszego dekoracji. W lecie na brzegu zbiornika spoczywa alike wielu mieszkańców i gości. Mówiąc o atrakcjach Berdsk, nie możemy zignorować to wspaniałe widoki na wodę. Czekasz na najpiękniejszych miejsc i ochroną lasów sosnowych i ośrodków.

Berd Spit

Podczas gdy w mieście, należy wybrać czas na wycieczkę do zbiornika. Rozciąga się wzdłuż całej osady, ale jest to plecionka jest najbardziej ulubionym miejscem dla turystów. W każdej chwili masz gwarancję, wspaniałe krajobrazy i doskonałe rekreacji na świeżym powietrzu. Spit Plaża rozciąga się na długości 80 kilometrów, tutaj każdy może znaleźć miejsce do smaku. A co uzyskuje się zdjęcia – to tylko uczta dla oczu.

Historia miasta

atrakcje Berdsk może powiedzieć wiele o tym, jak miasto zostało stworzone i rosła. Jeśli edukacja kulturalna zawarte w planach, należy odwiedzić Muzeum Historii i Sztuki. Tutaj zbierane są różne artefakty i fotografie przedstawiające złożoną historię miasta. Wystawy różnych tematów pozwala nam rozważyć każdy pojedynczy epizod w historii szczegółowo. Tworzenie Berd więzieniu, podbój Syberii, rosyjskiego życia chłopów, i więcej.

Świątynie i kościoły

Berdsk atrakcje to oszałamiające, że świątynię zaczęto budować już w 1992 roku. Przemienienia Katedra białego kamienia wygląda bardzo imponujący i szlachetny. Tu relikwie św Akakiya Afonskogo. Na Dzwonnica dziewięć dzwonów. Katedra ma ikony przywiezione z klasztorów. Niektóre z nich zawierają relikwie męczenników.

Kościół Ofiarowania Pańskiego – mały drewniany kościół, przebudowany na miejscu starego kościoła. On jest bardzo uroczy. Na ikonostasu znajduje się wiele starych ikon.

święta kulturalnych

To jest Dom Kultury, w dzielnicy w rejonie centralnej – jeden o nazwie „Ojczyzna”. Istnieją różne kluby i grupy, występy zespołów i wrażeń wieczór. Cinema City „Orion”, wyposażone w nowoczesne udogodnienia, wita aby zobaczyć najciekawsze zdjęcia. Atrakcją miasta Berdsk – to nie tylko kościoły i muzea. W 2007 roku Ice Palace został otwarty tutaj. Znajduje się na ulicy Borowoj. Istnieje edukacyjne i szkoleniowe, sale do zajęć choreografią i ogromnym centrum fitness. Gdzie można dostać lekcje w łyżwiarstwie figurowym, a także doskonalić swoje umiejętności. teren rekreacyjny pozwala zrelaksować się w zdolnych rękach masażysty.

Parki

atrakcje Berdsk nie kończą. To miasto jest bardzo zielone. Ogromna liczba małych parków i terenów spacerowych pozwala spędzić wieczór po prostu jak chcesz. Miasto ma zwycięską park, gdzie ustawiony majestatyczny pomnik pamięci bohaterstwo mieszkańców w walce o wolność. Jest zachowana mogiła powstańców poległych w czasie wojny domowej.

Główne atrakcje to Berdsk również pomnik żołnierzy-Afgańczyków, pomnik marynarzy i Zoe Kosmodemyanskoy. City park kultury i wypoczynku – jest to wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z rodziną. Zatrudnia atrakcji, pawilony i kawiarnie, plac zabaw dla dzieci. Uroczystości na święta często odbywają się w tym parku. Chodź tu z dziećmi, będą go kochać.