181 Shares 1210 views

W co się ubrać do parku, aby wyglądać stylowo?

Ten sezon jest bardzo istotne parki. Są to luźne wydłużone kurtka. Ale co się ubrać do parku, czasami niejasna. Ta kurtka wydaje wiele dziewcząt zbyt specyficzne w swoim stylu. W pewnym sensie mają rację, park – dość jasny obiekt o bardzo konkretnych kierunków stylistycznych. Jednak to nie znaczy, że będziemy w stanie go nosić tylko ze sportowej lub wojskowych.

Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie, w co się ubrać do parku. Tak, jak gustowny zrobić zestawy, które wyglądają ważne? Jak być jak inni?

Opcje do wyboru stylu

Wszystkie sposoby noszą parku można podzielić na kilka głównych grup:

  1. Zgodność.
  2. Kontrast.
  3. Nazwijmy to „eklektyczny”. Chociaż to się nazywa Bizarre moda lub, mówiąc po prostu, szalony.

spełnienie

W pierwszej postaci, rzeczy w zestawie musi być możliwe, aby dopasować do siebie w stylu i ostrości. Tylko tutaj będą odpowiednie pozycje sportowe ubrania lub ubrania wojskowe. Najbardziej prawdopodobne dopasować dżinsy, obcisłe spodnie, legginsy, bluzki i swetry, motorówki, buty, buty, buty na małej platformie podeszwy. „A w co się ubrać do parku, oprócz stylu wojskowym?” – pytasz. Na tym – na.

kontrast

Formowanie takiego obrazu, należy wybrać zaparkować kilka innych rzeczy. Dżinsy zmieniamy na maxi spódnice, swetry i koszulki zamiast zrobić bardziej wyrafinowanych blaty, a nawet bardziej żywe kolory. Jaki rodzaj butów nosić do parku, aby pozostać kontrast? Wybór w tym przypadku staje się szerszy. Wielkie parki kombinowane i botki z obcasami lub z futrzany. W tym celu musimy długie spódnice, bluzki, swetry i topy. Buty powinny być futrem lub na piętach.

Głównym celem tych zestawów – stworzenie bardzo kobiecy, niezwykły sposób łącząc dość szorstkie i dość delikatne rzeczy. Nie bój się eksperymentować w tym przypadku, z koronką i aksamitem, należy spróbować, aby rozcieńczyć kompletne przetargowych jasne kolory zdobień metalowych. Z torbą do przenoszenia parku? Tutaj wszystko jest proste. To może być bardzo kobiece i jak worek marynarski.

Inna opcja – Bizarre

I wreszcie ostatni sposób – Bizarre. To będzie bardzo jasny, wybuchowe, ekscytujące kit! można bezpiecznie łączyć park i gruboziarnisty materiał z cekinami, niezwykłych grafik i plisami szyfonu. Szalik można zastąpić boa z piór, zamiast legginsy, nosić spódnica-pack, ale zamiast sweter lub kurtkę, wybierz top z nadrukiem koronki lub działki. Będzie to wymagało topy, spodnie, kurtki, dżinsy, i wiele innych akcesoriów, najważniejsze, że są silniejsze i świeciły widoczny. Sukienki z szyfonu bardzo delikatnej spódnicy z strusich piór lub kolorowe hafty, buty, wybrać najbardziej interesujące i niezwykłe formy. Jedynym wymogiem dla niego – tak będzie pasować do zestawu kolorów i tekstur.

Kilka słów na zakończenie

Mamy nadzieję, że teraz już rozumiem, że ma na sobie kurtkę. Bądź w tendencji, ale nie zapomnij o smaku, ponieważ jest zbyt ważne. Życzę wszystkim modę!