240 Shares 6990 views

Trampki DC – eleganckie i praktyczne buty

Trampki DC, oferowane w rosyjskich sklepach są bardziej skłonni do zakresu średnich cen towarów dla ogółu konsumentów, ponieważ cena za parę może osiągnąć 3500 rubli i więcej. Koszty te mogą być przypisane do kraju pochodzenia marki – w Stanach Zjednoczonych, a także niektórych należności celnych. Chociaż, oczywiście, bardzo produkcja firmy zasługuje na najwyższe uznanie.

Po pierwsze, uderzające konstrukcja tego buta otrzymała pozytywną ocenę wśród młodych ludzi. Na przykład, niektóre buty DC dostępne w jasnym zakresie biały i czerwony-pomarańczowy tkanek w oknie do góry. Są one uzupełniane przez śnieżnobiałą koronek i „warstwowe” podeszwach kilku kolorach. Ten but jest idealny do jeansów, lekkie spodnie, a nawet lekkim letnim spódnicy, tworząc świeży, aktywny sposób. Istnieje także próbki, które zostały wydane w mono, ale jasne palety – niebieski, zielony, żółty i inne.

Wraz z kolorowej odmiany w kolekcji można znaleźć dość surowe trampki w czarnych barwach, które są odpowiednie nie tylko dla młodych. Uniwersalny model jest eleganckie szare buty sportowe z białymi podeszwami. Są dobrze nadaje się do spodni i pozwalają dynamicznie poruszać z powodu swej niezwykłej lekkości. Na lato, można wybrać luksusowy model z białym perforowanego zamszu. To jest – Buty Mistrzów w letnich sportów.

Po drugie, firma produkuje Buty DC, nadaje się do uprawiania sportów, takich jak jazda na deskorolce. W tym celu, pod warunkiem, ze wysokie blaty buty z sznurowanie i antypoślizgową podeszwą. Niektóre modele są wykonane w całości ze skóry buta, że można je nosić na codzień z maksymalnym komfortem.

Po trzecie, trampki DC posiada konieczny margines bezpieczeństwa, który pozwala rodzicom zaoszczędzić pieniądze przy zakupie butów dla nastolatków. Jest to ułatwione przez fakt, że podeszwa jest przyklejona w sposób szczególny, a na wierzchu produktu wykorzystywane są dość wytrzymałe materiały i wiele szwy run „podwójne szwy.” Jednak mimo siły górnej części obuwia sportowego doskonale „oddycha”, który chroni stopy przed nadmiernym zawilgoceniem.

Ponadto buty DC są specjalnie zaprojektowane otwory na sznurowadła, które przedłużają żywotność buta. A skóry i zamszu próbki często specjalnie przetworzonych materiałów polimerowych w zakresie potencjalnych zmarszczek zapobiec przedwczesnemu zużyciu. Zakłada się, że te buty nie wymaga żadnej szczególnej opieki, z wyjątkiem zwykłego przetarcie wilgotną szmatką.

Firma produkuje również wyspecjalizowane modele, których liczba może być przypisane buty DC Ken Block, które zostały opracowane z udziałem kierowców samochodów. Są one wykonane ze skóry, posiada podwieszany wygodną sylwetkę nogę i optymalnie uformowane podeszwy. Rozwiązanie kolor powstaje w czarnych i zielonych kolorach. Na bootlegu można poprawić mocujący do mocowania z boku – otwory wentylacyjne do odprowadzania ciepła.

Biorąc pod uwagę, że buty mają podeszwy gumowe, są zachęcani do noszenia bawełny lub wełniane skarpety, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków dla stawów kostki.