303 Shares 910 views

Niemieckie rozmiary odzież łatwo przetłumaczyć rosyjsku

Odzież z Niemiec ma obecnie ogromną popularnością w Rosji, ponieważ większość konsumentów są dość tanich chińskich towarów. Współczesny konsument chce produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

menu shopaholic

Wybór ten zależy od następujących czynników: tradycyjna niemiecka jakość, sprawdzone, oryginalny wzór, ładny kolor, trendy w modzie, a także szeroki zakres rozmiarów. Nie jest tajemnicą, że katalogi są przeznaczone przede wszystkim do kobiet. Obecna sytuacja jest taka, że wielu rosyjskich nabywców do trzydziestu lat są niestandardowy kształt, dlatego istnieje potrzeba, aby podkreślić atuty i ukryć swoje wady.

Dystrybucja odzieży niemieckiej w Rosji jest głównie wersja katalogu i za pośrednictwem handlu internetowego, który sam w sobie jest bardzo wygodne. Decyzji o zakupie podejmowana jest w komfortowych warunkach, na kanapie lub na komputerze. Ale może trochę mylić, bo niemieckie rozmiarów Ubrania w rosyjskim nie zawsze tłumaczyć.

Tak więc, zakup odzieży damskiej od niemieckiego producenta za pośrednictwem sklepu internetowego i katalogu, kobiety klientów jest praktycznie nie ma ryzyka, ponieważ płatność jest dokonywana po otrzymaniu przesyłki. Ponadto, istnieje możliwość wymiany towarów, zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony konsumentów z. Jednak nie można wykluczyć, prawidłowo wybrać rozmiar ubrań. Fakt ten może popsuć radość z zakupów.

Aby uniknąć tego problemu, każdy katalog, zazwyczaj znajduje się stół, który mapuje niemieckich rozmiarów Ubrania w rosyjskiej na ostatniej stronie. To informacje są prezentowane w wersji czytelnej dla człowieka, zgodnie z kategoriami, aby wybrać ubrania. Rozmiary niemiecką odzież pozwala jasno określić rozmiar zgodnie ze wzrostem kobiet i głównych ustawień głośności. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem – to montaż, ponieważ, oprócz wielkości niedopasowania, produkt może nie być odpowiedni w kolorze i fakturze tkaniny, styl i innych powodów.

Dlatego istnieje system dopasowywania, który umożliwia prawidłową translację niemieckich rozmiarów odzieży rosyjskich. Łatwo się zgubić, więc uzbroić się w cierpliwość i taśmy pomiarowej. Miejmy zrozumieć te subtelności i pomoże w tej tabeli jest wielkość niemieckiej odzieży.

drobne elementy

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że rozmiary odzież Niemki są bezpośrednio zależne od wzrostu. I najpewniejszym formuła, która pozwala tłumaczyć z niemieckiego na rosyjski rozmiarów odzieży jest proste odejmowanie 8 od Twojego zwykłego rozmiaru ubrań. Prosty przykład: jesteś właścicielem rosyjskiej 48., a następnie w niemieckim katalogu swój rozmiar – 40. Ale to tylko ogólne zalecenia. Jeśli zdecydujemy koszulki, swetry, bluzki, dominującym na tłumaczeniu na język rosyjski wielkości staje się obwód w klatce piersiowej. Gorsety definiowania wielkości talii. Po wybraniu kategorii odzieży, takie jak dżinsy, spodnie, spódnice, szorty, brizhdi, szczególną uwagę zwraca się na biodrach, talii i wysokości.

Oczywiście, figura każda kobieta jest wyjątkowa. W celu określenia idealnej wielkości niemieckim, należy pamiętać, że główne kryteria wymiarowe dzięki której niemieckie rozmiarów Ubrania są tłumaczone na język rosyjski, są wysokości, biustu, talii i bioder.