559 Shares 3240 views

Michel Stern – idealny mąż i ojciec

Jego miłość, wiele osób spotkać w pracy. Gwiazdy nie są wyjątkiem, choć częste separacje i różne stosunki graficzne nie skorzystają iść. Ponieważ niektóre z gwiazd i wybierać swoich towarzyszy w życiu ludzi, którzy nie są bezpośrednio związane z show-biznesu, a przynajmniej z tym związanych tylko częściowo. Lisa Kudrow – jeden z przykładów. Mąż bohaterki „Przyjaciele” był Michel Stern, z którym zaczęła spotykać się na planie. Człowiek wtedy nie mógł sobie wyobrazić, że to piękne, ale zbyt skromna dama będzie jego los.


Michel Stern. Głównymi wybory w życiu

Wiele różnych rzeczy musiał przejść przez tego człowieka. Ale tu Lisa Michelle Stern uważa najważniejsze, najważniejsze i najlepsze, co się z nim stało. I mimo kompleksów i pewnego sztywności aktorki, wybrał ją. Jako dziecko, Lisa myśli się brzydka dziewczyna. Ze względu na 16 lat i ja zdecydowaliśmy się na operację plastyczną. Michelle Stern Kobieta zauważył natychmiast. Aby dowiedzieć się, jak rozwijać swój związek, wciąż wspomina z uśmiechem.

Jak to wszystko się zaczęło?

Michelle Stern całe przyszłe życie planuje od najmłodszych lat. Chciał angażować się w branży reklamowej. Przy tym celu przybył do Ameryki. Potencjalny specjalista reklama nawet nie myśleć o życiu rodzinnym. Jednak, jak prawdziwy Francuz, nie udało mu się oprzeć uroki uroczej młodej aktorki. Lisa Kudrow Michel Stern i budować swoje stosunki na zasadzie „non-klasycznym trójkącie”. Dokładniej, zbudowano siebie. Spotkał się z dziewczyną. Że – przyjaźnił się z jego współlokatora.

Roman Michel ostatecznie spełzły na niczym. I zamiast zwrócić uwagę na wiele lokalnych piękności, przeszedł do sąsiedniego byłą dziewczyną, cieszących się bardzo poważna dziewczyna. Jedna z którymi przekazywane tak często. Na jednym, którego nazwa była łagodna – Lisa. Ten, który stał się jego żona …

Para wzajemnie

Myślą i rozmawiać o własnej relacji Michel Stern i Lisa Kudrow? Zdjęcie szczęśliwej pary – mieszka sielanki rodzinnej indeksu. Valentine zapoznał się z powrotem w 1987 roku. Według Lisa, podczas gdy ona sama poczuła się trochę dziwne i nie jest gotowy, aby zamknąć relacje z mężczyznami. Michel nawet nie próbując się uśmiechnąć. Komunikować się z nim, musiała tylko dlatego, że jego dziewczyna, pasja Stern.

Sześć lat minęło. Między Michel i Lisa skręconej romansu. Chociaż stał się sprawdzianem dla tej pary. W pobliżu Michel został kategorycznie zaprzeczył przed noc poślubną.

Pobrali się w 1995 roku, w dniu 27 maja. Pani Stern żartował na ten temat: „Więc ja pobraliśmy się na odbiciu.”

Pierwszy człowiek w życiu aktorki

Być może, w opinii innych, dzisiaj ten rozwój jest postrzegany jako coś dziwnego, nawet dziki. Ale w końcu Michelle był pierwszym człowiekiem, który Lisa w każdym znaczeniu tego słowa. Kobiety go kocha, ich małżeństwo jest uważana za jedną z najsilniejszych spośród znanych par. W 1998 roku, 7 maja Michelle został ojcem. Lisa urodziła syna – Dzhuliana Myurrey. Para razem od ponad 20 lat i nadal jest szanowana i czule odnoszą się do siebie nawzajem. Że szczęśliwa para, wątpliwości, nawet nie jest to konieczne. Trzeba tylko spojrzeć na to, co zawsze wyglądały szczęśliwi jak Lisa Kudrow i Michel Stern. Zdjęcia pary tylko miłe dla oka!

Nawiasem mówiąc, trzydziestu pięciu ciąży aktorka została również pobity w serialu „Przyjaciele”. Bohaterka Lisa działał jako matki zastępczej dla brata Franka, który nie działa na skrypcie z żoną do poczęcia dziecka.

Dzięki Michel aktorka stała się pierwszą z „przyjaciół” związanych małżeństwem. Jej wybrańcem docenia ich relacje rodzinne. Michelle jest bardzo lubi swojego syna i uważa, że narodziny dziecka jeszcze bardziej zjednoczył ich w końcu jeden. On, jak każdy dobry ojciec, wskoczył do dziecka w nocy, zmieniając swoją żonę. Po raz pierwszy para zaplanował, a drugie dziecko. Ale jak tylko Julian mógł chodzić (upadek, powalić na kolana i tak dalej. D.), para zdecydowała się odroczyć sprawę.

Główną rzeczą dzisiaj Michelle szczęśliwie żonaty. Szczęśliwy i jego żona. I jego syn. Jednym słowem, Michel Stern – benchmark idealnego męża i ojca. Delikatny, rodzaj, lojalny, szczery, uważaj – jeśli twoja żona mówi do ciebie tak po 20 latach małżeństwa, to zasługujesz na to!