205 Shares 9351 views

Seria "Wszystko się dopiero zaczyna." Aktorzy, którzy odgrywali główne role i ich biografie

Następna seria rosyjska dla fanów melodramów wyszła w 2015 roku. Dyrektor Dmitrij Kuzmin wziął za podstawę projekt Hispanics. Obsada jest zróżnicowana. Są dobrze sprawdzeni wykonawcy i młodzi ludzie. Aktorzy: M. Esipenko, A. Rudenko (Alexander), D. Pchela (Alexey), L. Bakhankov (Maria) i inni grający w "Everything Begins". Wielostronicowy film o godnej pozazdroszczenia regularności jest nadawany na kanale telewizyjnym "Ukraina".


Działka

Czynność zaczyna się w małym miasteczku północnym. Masha i Lesha – główni bohaterowie obrazu "Wszystko się dopiero zaczyna." Aktorzy L. Bakhankov i D. Pchela przyzwyczaili się do obrazu i odgrywają jak najbardziej naturalną rolę.

Maria po śmierci swoich rodziców mieszka z bratem, który jest młodszy od niej od kilku lat. Ale nagle siwowłosy mężczyzna o imieniu Alexei wybucha w szare tygodnie, odwracając głowę do głównego bohatera za chwilę.

Po ulotnej, ale bardzo namiętnej powieści, młodzi ludzie planują wesele. W dniu małżeństwa, nowo narodzony mąż pilnie leci do Petersburga na chorą matkę. Ale helikopter Aleksiej się zawiesza, a wszyscy uważają go za martwego.

Maria podejmuje jedyną decyzję – udać się do jej nowych krewnych z bratem. Okazuje się, że nawet nie wiedzieli o jego istnieniu. Rodzina odmawia przyjęcia tej dziedziny miliardowego państwa zmarłego Aleksieja.

Wszystko staje się znacznie bardziej skomplikowane, gdy młoda wdowa pozna brata męża, Aleksandra, który rozpoczął bardzo skomplikowane oszustwo. Przecież to właśnie on doprowadził Marię na ołtarz pod imieniem Alexei, a on sam ułożył tak, że jego brat zginął. Główny bohater grozi wydaniem oszusta. Groził jej i znalazł dodatkową dźwignię nacisku – ukochanego brata Olega, którego współbraci Aleksandra porwał i trzymał. Aktorzy z "Everything Just Begins" przypominają, że po ciężkim dniu fotografowania przyzwyczaili się do ich roli, a nawet tragedii głównych bohaterów dla siebie. Niemniej jednak każdy z artystów przypomina kręcenie w tym projekcie szczególnym ciepłem.

Lyubov Bakhankova

Aktorka urodziła się w Mińsku w czerwcu 1989 roku. Z powodzeniem ukończyła studia z A. Mikhailowa w All-Russian State Institute of Cinematography. S. A. Gerasimov, który nie poszedł natychmiast. W tej chwili jest żonaty i ma córkę, Varya.

Bakhankova Lyubov ma bliźniaczkę, Vera, z którą studiowali w instytucie i zagrały główne postacie w projekcie kanału telewizyjnego STS "Nanolyubov". Aktorka jest na żądanie w kinie domowym. Lyuba została zastrzelona w projektach filmowych "Doktor Tyrsa", "Penelope", "Ninkin Love", "Brązowe Więzi" i "Nie w ludziach szczęścia". W 2015 roku została zaproszona do dramatu detektywistycznego "Wszystko się dopiero zaczyna."

Dmitrij Pchela

Aktor urodził się w maju 1984 roku w głównym mieście Estonii. Po studiach w gimnazjum wstąpił do Moskiewskiego Teatru Artystycznego, gdzie otrzymał udane wykształcenie. Wtedy Dmitry wrócił do ojczyzny i służył w teatrze lokalnym. Od 2008 roku znowu zaczął żyć w stolicy Rosji i studiował w reżyserii w szkole w Szczucinie. Obecnie przynosi jej córkę Sofia wraz z aktorką Ekaterina Ryabova.

Kariera Dmitry Pchela w krajowej serii jest dosyć udana. Ciągle angażuje się w strzelaninę, która jest bardzo szczęśliwa. Dmitri woli ptak w dłoni, bo zdaje sobie sprawę, że możesz poczekać długo w dużym kinie. W swoim spektaklu brał udział w takich serialach telewizyjnych jak "Przywróć mi miłość", "Wszystko się dopiero zaczyna", "Provocateur", "Departament" itd.

Anatolij Rudenko

Młody człowiek urodził się w stolicy Federacji Rosyjskiej w październiku 1982 roku w rodzinie utalentowanych aktorów teatralnych i filmowych. Rodzice matki należały również do środowiska kreatywnego. Anatolij otrzymał wykształcenie zawodowe w "Pike", choć w dzieciństwie grał zepsute chuligany w rosyjskich filmach. Aktor jest żonaty z Eleną Dudiną. Przywołują córkę Milenę.

Anatolij Rudenko bardzo potrzebuje różnych ról w serialach rosyjskich. Na ramionach kręcących ponad 27 zdjęć, wśród których są "prosta prawda", "czerwona", "dwa losy", "wszystko się dopiero zaczyna" i inne projekty zasługujące na jednomyślne uznanie publiczności. Aktorzy z "Everything Just Begins" stale komunikują się ze sobą nawzajem, czasami przecinają się w innych projektach.