669 Shares 3894 views

Pan aktorów Pierścieni: Dwie Wieże „: opis najlepszych ról

Pan aktorów pierścieni: Dwie wieże „otrzymał światową sławę po wydaniu zdjęciach. Wielomilionowych Film został wydany w 2003 roku pobił wszelkie rekordy wynajem. W tym samym roku otrzymał „Oskara” dwóch nagród i był nominowany do czterech. przyszedł armię fanów „Władcy Pierścieni” w każdym kraju na świecie. Aktorzy grający głównych bohaterów zostały na zdjęciu na plakatach, odznak i innych atrybutów wentylatora. Po ponad dziesięciu latach, uczestnicy i widzowie rozpoznawalny wzór jest związany z bohaterów epopei.


Bohaterami: Hobbici

Jednym z najbardziej pamiętnych są aktorzy „Władca Pierścieni: Dwie Wieże”, który odegrał hobbit. Według fabuły jest małe, niewymiarowe ludzie. Problem polegał na tym, że postacie na ekranie musiało wyglądać w połowie normalnego wzrostu człowieka. Dlatego krytycy były wysoko cenione przez pracę kamery i aktorstwa.

Dominic Monaghan zagrał postać Maryi. Aby dodać do „odmłodzenia” aktor nosił perukę z mopem z kręcone włosy. Na początku filmu jest scena, w której Maryja prowadzi na ramionach orków. Minęło sporo deblu, ponieważ strzał było widać mały hobbit wzrostu. zaangażowany jest również podstawienia. Ze względu na ich grę w filmie „Władca Pierścieni Dominika dostała rolę w kultowym serialu” Lost”, wydany rok później.

Shon Estin

Innym hobbit grany przez Shon Estin. Inni aktorzy „Władca Pierścieni: Dwie Wieże” to nazwano „tłuszczu” na planie, ponieważ tzw golum jego postać Sam. Sean był dość łatwo przyzwyczaić się do tej roli. Wcześniej grał głównie postacie komediowe. Sam był również dość ponura i surowa. Przed każdym etapie aktor ponownie przeczytać książek rozdziału, należy strzelać. W historii hobbitów chodził boso. Raz podczas kręcenia Sean wkroczył na ostrym przedmiotem, a także znacznie zranić stopę. Filmowanie scen z jego udziałem musiały zostać przeniesione.

protagonista

Główny bohater Frodo Baggins stał się najbardziej rozpoznawalnych postaci w filmie „Władca Pierścieni. Dwie Wieże” Elaydzha Vud grał młody hobbit we wszystkich trzech częściach. Wcześniej otrzymał on w kilku filmach tylko części bitowych. Ale udział w „Władcy Pierścieni” przyniósł młodych aktorów obecną międzynarodową sławę.

Obraz był bardzo trudny. Między innymi, publiczność było zobaczyć jak postać Eliasza zmienia się wraz z rozwojem fabuły. Niegrzeczny chłopiec na początku surowym męża, którego akcja miała misję uratować świat, w końcu. Aktor poradzić sobie z zadaniem, które doskonale odnotowano przez wielu krytyków. Ale popularność ma wadę. Po wydaniu wszystkich części „Władcy Pierścieni” Elijah jest związany z hobbit Frodo widza, ze względu na to, co aktor nie została zaproszona w poważnych filmach. Ale wszystko się zmieniło, kiedy grał dziennikarz w „Hooligans”. W wywiadach mówi ciepło o cały zespół, który uczestniczył w tworzeniu trylogii.

zvedy Hollywood

Oprócz mało znanych aktorów w filmie grali i prawdziwe gwiazdy Hollywood, takie jak Orlando Bloom. „Władca Pierścieni” aktor może wspiąć się na szczyt show biznesu. Został zaproszony do różnych talk show i transferu. W „Dwóch Wieżach” Orlando gra wiecznie młody elf Legolas. Aby lepiej dopasować książkową postać zagrał w peruce z długimi siwymi włosami i spiczaste uszy z plastra. Tak że wielu widzów nie będzie natychmiast rozpoznaje ukochaną aktora.

Podczas bitwy o Helmowy Legolas zaangażowany w wiele scen batalistycznych. Wraz z Viggo Mortensen i John Rhys-David aktor musiał się pocić. Orlando następnie przypomnieć, że często strzelanie dzień skończył posiniaczone i wyczerpany. Niemniej jednak, wszystkie podmioty, „Władca Pierścieni: Dwie wieże” z przyjemnością powspominać doświadczeń zdobytych.