302 Shares 2671 views

Jak wyłączyć internet na MTS? Powiedzmy sobie

Obecnie wiemy, że wielu operatorów komórkowych „nałożone” ogromną liczbę abonentów płatnych usług. Oczywiście, potrzeba im w niektórych przypadkach. Jednak zdarza się, kiedy po prostu nie potrzebują. I jest, na przykład, na pytanie , jak wyłączyć internet na MTS.

I to jest prawda!

Mobilne korzystanie z Internetu prawie wszyscy abonenci

Jak pokazują statystyki, ogromna część z wyżej wymienionych operatorów mobilnych klientów regularnie zadają sobie pytanie: „Jak wyłączyć internet na MTS”?

Jednak zbyt wiele trudności z tym nie powinny występować, ponieważ istnieje cały arsenał sposobów, w jaki można ją wyłączyć bezprzewodowy dostęp do sieci World Wide Web.

Należy również zauważyć, że dziś wielu właścicieli kart SIM MTS po prostu nie są świadomi istnienia nieograniczonej taryf na korzystanie z globalnej sieci. W chwili obecnej coraz większa liczba abonentów operatorów komórkowych wybiera swobodny ruch, który można łatwo wyjaśnić: raz z telefonu rachunki jakoś odpisać pewną kwotę pieniędzy, gdy zaczniesz myśleć o tym, jak wyłączyć Internet na MTS. Tak, mobilny Internet – przydatna rzecz, ale drogie. Zwłaszcza jeśli jesteś w strefie roamingu.

Tak, zwracamy się do praktycznej strony emisji, jak wyłączyć Internet na MTS.

Sposobów, aby zablokować dostęp do sieci World Wide Web

Jednym z najczęstszych sposobów jest następująca: otworzyć oficjalnego zasobu internetowego MTS, kliknij na jego stronie głównej sekcji „Pomoc i wsparcie” i kliknij na nią. Spowoduje to otwarcie okna dialogowego, i trzeba będzie szukać w menu „samoobsługi”, który będzie potrzebny do zakładki „Internet Assistant”.

W takim przypadku należy podać hasło, aby wejść do systemu i swój numer telefonu komórkowego. Oczywiście, wiele osób wie o tym, co jest hasłem. Ta specyficzna kombinacja cyfr i liter. Hasło, które zostaną określone przez specjalistów z MTS, konieczne jest, aby wysłać za pomocą wiadomości SMS. Musi zaczynać się od liczby 25, a następnie należy umieścić spację, a następnie wprowadź samego hasła. W takim przypadku, gdy podasz trzy „Internet Assistant” niepoprawne hasło, aby wejść do menu, trzeba będzie ponownie wykonać powyższą operację.

Oferuje on z „asystent Internet”

Jednak nie każdy wie, że to „Internet Assistant”. Tymczasem jest to bardzo wygodna usługa, która pozwala na łatwe zarządzanie urządzenia mobilnego, a także pełną gamę usług, które są świadczone przez operatora sieci komórkowej. Z pomocą nich można podłączać lub odłączać, dokonać przejścia do drugiej taryfy, aby monitorować własną równowagę pieniężną, uzupełnić go i takie tam. Należy zauważyć, że usługa „Internet Assistant” jest również podlegają aktywowaniu i zamykania.

Ale wracając do pytania, w jaki sposób wyłączyć nieograniczone MTS internetowych. Po wprowadzeniu „asystent Internet”, trzeba tylko postępować zgodnie z instrukcjami systemu.

Jak wyłączyć jeszcze mobilnych MTS internetowe? To bardzo proste. Wybierz numer działu abonenckiej operatora telefonii komórkowej. Jest to dość łatwe do zapamiętania: „0890”. Po tym, po prostu trzeba czekać na połączenie do specjalisty firmy i wyjaśnić problem. On doradzi, co zrobić, aby zablokować dostęp do sieci World Wide Web w telefonie komórkowym.

Jak już podkreślił, obecnie operatorzy sieci komórkowych mogą zaoferować swoim abonentom ogromny wybór wszelkiego rodzaju usług. Na koncie nie będą pobierane środki pieniężne, zrezygnować z płatnych usług.

darmowa aplikacja może być używana w celu uniemożliwienia dostępu do sieci

Jeśli wejść do globalnej sieci używasz tylko urządzenie mobilne urządzenia lub tabletu, a następnie włączyć lub wyłączyć tę usługę może polecić, aby zainstalować bezpłatną aplikację, z którą będzie można to zrobić. W tym przypadku, link do pobrania można znaleźć na oficjalnym portalu internetowym MTS.

Jeśli nie chce niepokoić patrząc, można zamówić instalację z powyższych linków bezpośrednio do telefonu komórkowego. Czego potrzebujesz? To proste. Wystarczy wybrać * 111 * 1111 # i natychmiast zostanie wysłana wiadomość SMS z linkiem jesteś zainteresowany. Następnie będzie trzeba tylko postępować zgodnie z instrukcjami. Ta aplikacja jest wolna od MTS, płacisz tylko za ruch, który spędzi okres pracy z usługą.

Użyj USSD- zespoły

MTS oferuje użyć cały arsenał różnych usług, które można podłączać i odłączać za pomocą USSD-polecenia. W tym samym czasie w różnych regionach Rosji, mogą różnić się od siebie, więc nie są one zbyt leniwy, aby wyjaśnić potrzebę, aby zadzwonić do pomocy technicznej.

W szczególności, aby wyłączyć usługę „Internet +”, wybierz w telefonie następującą kombinację: * 111 * 22 #. Jeśli nie chcesz korzystać z usługi „Internet Assistant”, a następnie musisz zestaw cyfr i znaków: * 111 * 24 #.

Należy zauważyć, że wyłączenie usługi nie nastąpi natychmiast, w ciągu 24 godzin od momentu, gdy wniosek został wysłany. Zadowolenie wniosku zostaniesz powiadomiony za pomocą wiadomości SMS.

Oczywiście, to nie wszystkie sposoby, w których można odmówić dostępu do Internetu. Jest też niezawodny, ale nie najszybszy. Co? Możesz osobiście odwiedzić każdy urząd MTS i poprosić personel o pomoc. Nie zapomnij zabrać ze sobą dokument tożsamości, aby upewnić się, że nikt nie miał wątpliwości, że to należy do ciebie kartę SIM.

Obecnie ogromna ilość wyżej operatora użytkownikom dostęp do sieci World Wide Web cieszy taryfowego „bit” i „superboy”. Jakie środki, aby je wyłączyć dostęp do sieci? Abonenci pierwszy kurs powinien wysłać wiadomość SMS z kombinacją cyfr „9950” do „111” numer, a ci, którzy kiedyś wybrali „Superba” może wysłać „6280” z tym samym numerem.

Cechy wyłączyć dostęp do globalnej sieci poprzez modem 3G

Uciekł z usług świadczonych przez operatora telefonii komórkowej MTS, możliwe jest nie tylko do posiadaczy telefonów komórkowych, ale także do tych, którzy używają do zjazdu w modemy 3G ogólnoświatowej sieci z prędkością wyższą niż w urządzeniach mobilnych.

Z reguły są one podłączone do laptopa lub komputera PC. Oczywiście, powyższe urządzenia są przystosowane do korzystania z Internetu. Jednakże, jeżeli właściciel 3G-modem wyraża życzenie, aby wyłączyć dostęp do globalnej sieci, to będzie na tyle, aby nawiązać połączenie z help desk i poprosić o ich kart SIM zamka. Będziesz korzystać z telefonu do karty osobistej, a jeśli zajdzie taka potrzeba ponownie w Internecie, można odblokować kartę SIM w modemie 3G.

wyłączenie internetu MTS przeprowadzono za darmo

Abonenci telefonii komórkowej operatora z powyższym nie należy zapominać, że operacje, aby włączyć i wyłączyć dostęp do internetu, aby MTS bezpłatnie, a zrobić to można w każdej chwili dnia.

Powyższe zalecenia obowiązkowe będzie przydatna w przypadku, gdy zdecydują się zrezygnować z usług MTS, aby zapewnić ruch internetowy.