705 Shares 7070 views

Nokia 700: charakterystyka, instrukcje, zdjęcia i opinie

Elegancki wygląd i różnorodność kolorowych obudów Nokia 700 jasny wskazywać na fakt, że model należy do kategorii gadżetów modowych, uwięziony, głównie na wyglądzie. Urządzenie pracuje na bardziej zaawansowanym systemem operacyjnym Symbian Belle, który, choć nie jest w stanie konkurować z Androidem i iOS, wciąż działa znacznie lepiej i bardziej skuteczne niż starsze wersje platform marki.

wygląd

Ten aspekt jest jednym z najważniejszych zalet, które szczyci telefonów Nokia 700. Użytkownicy mogą wybrać jedną z kilku opcji do malowania ciała, takie jak turkus, biały, czarny, fioletowy i czerwony. Konstrukcja model wykonany jest dobry, ale prześledzić małą szczelinę. Urządzenie jest przyjemny w dotyku i łatwe do przechowywania w małych kieszeniach.

Na przednim panelu urządzenia jest ekran z Nokia 700 (instrukcja opisuje szczegółowo jego), trzy przyciski, głośnik do rozmów i świateł ostrzegawczych. Warto zauważyć, że głośnik muzyka jest również umieszczony na przednim panelu tuż pod przyciskami. Więc teraz, nawet jeśli telefon jest na stole lub innej powierzchni, nigdy nie przegapisz ważnego połączenia lub wiadomości. Mówiąc o wady: jeśli głośnik pokrycie ręcznie, muzyka jest prawie niesłyszalny. Nawiasem mówiąc, podczas gdy w gęstej kieszeni, Nokia 700 daje stłumiony dźwięk i niejasne.

Z tyłu urządzenia znajduje się kamera, jeden z dwóch mikrofonów i lampą błyskową LED. Lewa strona jest pusta, a po prawej stronie jest rocker głośności, przycisk blokady telefonu i przycisk aparatu. Powyższe złącza przystosowane: gniazda słuchawkowego 3,5 mm standardowy otwór na ładowarce korporacyjnej oraz złącze micro-USB. Dolna część urządzenia był ograniczony do drugiego mikrofonu. Gabaryty devaysa – 50x110x9.7 mm, Waga -. '96

pokaz

Urządzenie wyświetlacza ma wielkość 3,2 cala. Przy jej tworzeniu, deweloperzy wybrały ClearBlack AMOLED, który wygląda dużo bardziej korzystne z konwencjonalną matrycą TFT stosowanych w poprzednim modelu. Wyświetlacz jest chroniony przez szkła Gorilla Glass. Rozdzielczość ekranu 640×360 pikseli – wystarczy na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości obraz wygląda bardzo reprezentacyjny.

16780000 kolory pozwalają na wyświetlaczu pokazać doskonałą jakość obrazu: kolory są jasne i żywe, warto również zauważyć, dobre kąty widzenia. Oprócz bujnej palecie kolorów, oko przyciąga niesamowitą głębię koloru czarnego, która jest szczególnie imponujące w aplikacjach z białego ciała barwienia.

Multitouch działa wadliwie, ale niewiele ma wady: Mapy i zdjęcia są skalowane bez żadnych problemów.

parametry techniczne

Nokia 700 jest zainstalowany procesor jednordzeniowym taktowaniu 1300 MHz. Obsługi informacji jest odpowiedzialny również 512 MB pamięci RAM. Do przechowywania dostępnych danych do użytkownika 2 GB dodatkowo zapewnia złącze dla kart pamięci Flash odbioru formatu microSD do 32 GB. Jeśli chodzi o interfejs, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Wi-Fi, Bluetooth 3.0, USB oraz NFS.

Charakterystyka raczej skromne, a teraz są niczym nowym, ale z problemami oni radzą sobie całkiem dobrze. Przejście pomiędzy menu gładkich, uważa, że urządzenie dość szybko. Gadżet jest w stanie uruchomić wiele poważnych zabawek i aplikacji, a więc tych, którzy planują wykorzystać ten model jako smartphone, jest co robić.

kamera

Kamera, wprowadzony w smartfonie Nokia 700, jednocześnie imponujący i rozczarowujące. Rozdzielczości 5 megapikseli tworzy plan średni i lampą błyskową LED radzi sobie z urządzeń oświetleniowych. Dostępny zestaw niezbędnych funkcji, które pomogą ustawić tryb fotografowania. Ale zamiast zwykłego autofokusa jest ustawiony pełny Fokus, który nie nadaje się do wysokiej jakości fotografii makro. Jasne kolory, ale często obraz widziany przez obiektyw, migocze, a kolory są zniekształcone.

Kamera Nokia 700, charakterystyka, która jest nieco lepiej, strzela z rozdzielczością 1280×720 pikseli. klipów jakości wyglądają lepiej niż zdjęcia. nagrywanie wideo o wysokiej jakości jest również ze względu na dobrą szybkość przetwarzania – 30 klatek / sek. Włączone lampy błyskowej pozwala na fotografowanie w ciemnych obszarach lub późno w nocy.

dźwięk

Głośnik do odtwarzania muzyki ma objętość nieco powyżej średniej. W kieszeni dźwięk można usłyszeć w hałaśliwym ulicy jest słaby, więc muszę używać wibracje. Urządzenie działa również jako skromny mp3-player, ale wiele z nich nie ma potrzeby czekać z różnorodności funkcjonalnej i jakości odtwarzania.

bateria

Nokia 700 zawiera akumulator litowo-jonowy 1080 mAh. W urządzeniu tryb odtwarzacza muzyki bez ładowania będzie trwał około 47 godzin, w trybie rozmowy telefonicznej -7 godzin, a czas czuwania dochodzi do poziomu 465 godzin.

wniosek

Urządzenie napełniające okazało słaby, a zdezorientowany wątpliwej systemu operacyjnego. Ale nie możemy zapominać, że smartfon został wykonany z nastawienia w kierunku konstrukcji: prosty wygląd, niewielkie rozmiary, dużo jasnych gniazd itp – i w związku z tym, urządzenie nie udało się jak najlepiej i być bardzo stylowy i atrakcyjny. Zakład na właściwości technicznych sprawiają, model bardzo inny plan. Aparat rozczarowujący brak pełnej autofokusem, dlatego w celu osiągnięcia prawdziwie wysokiej jakości obrazy nie będą działać. Wideo z wypadła nieco lepiej. Ekran w lewo tylko przyjemne wrażenia: kolor bogate, soczyste i atrakcyjne. Uderzająca jest głębokie odcienie czerni. Akumulator posiada niezależne wskaźniki średnich funkcjonowania. W ogóle, jak smartphone posiada znaczne wady i zalety. Ponieważ głównym zadaniem on poradził sobie, ale wszystko zależy od preferencji użytkownika.

opinie klientów

Komentarze użytkowników na temat tego urządzenia, które różnią się znacznie. Na przykład, niektórzy uważają kamery najsłabszą częścią gadżetu, w szczególności ze względu na brak autofokusa inni uważają, że produkt jest dobrze dopasowany do telefonu.

Projektowanie i jasny obudowa Nokia 700 zdjęć, które można zobaczyć w artykule, wszystko mi się podobało. Opinie mówią, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe, wygodne i stylowe. Obserwowany niewielki projekt luz.

Krytykowane cichy głośnik, ponieważ niekiedy niesłyszalny rozmowy. W odniesieniu do korzystania z odtwarzacza muzyki ze słuchawek, większość opinie są pozytywne. Niektórzy nawet porównać telefon z pełną mp3-player.

Jasny ekran pojawił się w większości do gustu publiczności. Nie mają jasne kolory i technologii ClearBlack. Niezawodny Szkło Gorilla Szkło chroni smartfon w razie upadku.

Jeśli mówimy o systemie Nokia 700 operacyjnego, charakterystyka jego dwuznacznych użytkowników: niektórzy uważają, że jest w pełni zdolny do zaspokojenia potrzeb właścicieli smartfonów, inni uważają, że awaria platformy, która jest niekonkurencyjny przeciwnikiem dla Androida i iOS.