849 Shares 1873 views

Blokowanie aktualizacji w systemie Windows 10: instrukcje krok po kroku, z opisem i zaleceniami

Tak, dziś postaramy się dowiedzieć, w jaki sposób aktualizacje trip w Windows 10. Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników, ponieważ system operacyjny każdego dnia staje się coraz bardziej powszechne. I musimy być w stanie zarządzać. Tak, i aktualizacje też. Może nie chcesz coś ściągnąć i zainstalować na komputerze użytkownika bez jego zgody. To jest zupełnie normalne, chyba że uchwyt nie jest takie proste zadanie. Musimy próbować rzetelnie, inaczej nie rozwiąże problemu.


Czy to łatwe?

Jak wyłączyć Windows 10 Upgrade? W systemie Windows 7 i 8, wszystko jest proste i oczywiste – nie chce nic do rozruchu? Trochę „poshamanit” na „Upgrade Center”, istnieje kilka opcji, aby wyłączyć (lub zmienić je według własnego uznania), a następnie zapisz ustawienia. A więc uzyskać pożądany rezultat.

Ale tu jest system Windows 10 – to jest zupełnie inna sprawa. problemem jest to, że system operacyjny pozbawia użytkowników tzw wolności wyboru. Co to jest? Wyłączanie funkcji Aktualizacje automatyczne w systemie Windows 10 – to nie jest takie proste zadanie. Corporation „Microsoft” zabrał możliwość łatwego zarządzania ich produktu. A teraz musimy „przygotować się do bitwy” poważnie, więc aktualizacja nie dzieje. Wyłączenie to nie jest tak łatwo. Co dzieje się z systemem operacyjnym?

jak to się dzieje

Mamy już wyjaśnione – „windose 10” nie zrobić szybkie i łatwe aktualizacje podróży. Co się dzieje? I czy to jest rozwiązanie problemu dzisiaj potrzebie?

Odpowiedź brzmi: tak. Zaangażować się w ten proces powinien przynajmniej, aby zapobiec pojawieniu się nowych błędów i problemów z komputerem. To nie jest najbardziej rzadkie. Następnie „Odśwież” występują bardzo często. I to pomimo faktu, że sama „windose 10” nie jest znana stabilność.

Jak wygląda proces uaktualniania? Potajemnie. Sam system ma wszystko, użytkownik może nie być świadomy tego, co się dzieje. Oznacza to, że warto iść do aktualizacji – to jest od razu pobrać i umieścić na komputerze. Brak komunikacji, brak powiadomienia, ostrzeżenia lub okna. Komputer może po prostu restart i nagle wszystko. Jest to sygnał, że „upgrade” został pobrany i zainstalowany. To wszystko, co trudne. Ale w ogóle, wyłączenie aktualizacji w systemie Windows 10 jest możliwe. Jak to zrobić?

centrum

Oczywiście, ponieważ mamy do czynienia z „windose”, który jest „Centrum Update”, trzeba z niej skorzystać. Tak, to jest proste przełożyć nasze idee w praktyce nie działa, ale warto spróbować. Chcesz zarządzać aktualizacjami w Windows 10? Zmęczony tym komputerze pobierze nowe dokumenty i umieszcza je bez wiedzy użytkownika, a następnie są usterki i awarie? Następnie nadszedł czas, aby popracować z ustawieniem „Centrum”.

Przejdź do aplikacji i zlokalizuj zakładkę do nas. Będzie musiał otworzyć „Opcje zaawansowane”. W nowym oknie, trzeba będzie ustawić kilka ustawień, aby pomóc uporać się z naszym obecnym zadaniem.

Wyłącz automatyczne aktualizacje dla systemu Windows 10 odbywa się w kilku etapach. Na początek będzie wystawiać „Powiadom mnie, gdy komputer zostanie ponownie uruchomiony.” Teraz system automatycznie cię ostrzec, że jest gotowy, aby zakończyć aktualizację. Następny schowane konfigurację „Po uaktualnieniu systemu do zaoferowania obnvleniya dla Microsoftu i innych produktów”, postawić znak wyboru obok „odłożyć aktualizację.” Gotowy? Następnie kliknij na linii najniższego w oknie – „Jak i kiedy brać”. Tutaj pojawia się przełącznik. Należy zwrócić uwagę na „Od kilku miejscach.” Trzeba wyłączyć tę funkcję i zapisać zmiany. To jest to, możemy przejść dalej.

sterowniki

Kolejnym pytaniem jest – to jak schodzili w aktualizacji sterownika Windows 10. Często ta opcja również oczyścić. Na szczęście, nowy system operacyjny pozwala na zarządzanie jeszcze pobierania i instalowania sterowników dla komponentów komputerowych. Nie tak ciężko, aby wyłączyć tę opcję, aby wiedzieć, wystarczy odwołać się do nadbudowy.

Aby rozpocząć, należy nacisnąć skrót klawiaturowy pojawi się wiersz polecenia Win + R. przed nami. Konieczne jest, aby wpisać "newdev.dll rundll32, DeviceInternetSettingUi", a następnie naciśnij klawisz Enter (lub "run"). Na ekranie pokaże się okno ustawień. Ustawia parametry „Nie podano do wyboru”, a następnie „Nigdy.” Zapisz zmiany – można znaleźć, aby zamknąć usługę.

Właściwie, to co dzieje się wyłączyć automatyczne aktualizacje w Windows 10. Teraz komputer będzie zawsze szukać sterowników na komputerze i zainstalować je, ale do „centrum” do zajęcia tylko w przypadku jego nieobecności. I, oczywiście, masz możliwość zarządzania pobieraniem.

program

Proces nie kończy. Jeśli pozostawić wszystko tak jak jest to w tym momencie, każdy wynik nie dostaniesz. Dokładniej, to będzie, ale nieskuteczne. Aby poradzić sobie z tym zadaniem jak najdokładniej, wymagają specjalnego narzędzia, aby wyłączyć aktualizację systemu Windows 10.

Jest to oficjalna aplikacja. Nazywa się pokazać lub ukryć aktualizacje. Pobrać i zainstalować go na komputerze. Następnie należy uruchomić i przeskanować komputer. Program działa jak skaner, aby wyłączyć aktualizację systemu Windows 10. Ona szuka możliwych plików, a następnie oferuje je ukryć. Skanowanie zakończone? Klikamy ukryć, a następnie w kolejnym oknie dialogowym wybierz żądane dokumenty. można ukryć wszystko, może tylko częściowo. Zapisać zmiany. To wszystko. Teraz wybrane pliki nie pojawi się w „Centrum”.

połączenie granica

Do tej pory wszystko było proste i łatwe. aktualizacje kolejną podróż w systemie Windows 10 Home (i nie tylko) jest trochę jak taniec z bębnami. Po zakończeniu procesu nie został jeszcze zakończony, pozostawiając jedynie najtrudniejsze kroki, które muszą być podjęte w celu rozwiązania problemu przed nami. Na przykład, można ustawić limit do połączenia internetowego. Wtedy „Centrum” nie będzie automatycznie wyszukiwać plików i późniejsze ich instalacji.

Jak to zrobić? Aby rozpocząć, należy przejść do „Ustawienia” – „Sieć i Internet”. Następnie należy zapoznać się z „Sieci bezprzewodowe” i znajdź „Zaawansowane”. Zasadniczo, jeśli przyjrzeć się bliżej do otwarcia okna, można szybko znaleźć odpowiedź na zadanie przed nami. Trzeba zaznaczyć pole wyboru obok „Ustaw jako ograniczenie.” I wszystkie mogą być zapisane. Po zastosowaniu tej sztuczki „dziesięć” nie będzie już w stanie samodzielnie wyszukać i zainstalować aktualizacje.

Zasady grupy

Sztuczki, które mogą być przydatne w rozwiązywaniu naszych obecnych problemów nie jest jeszcze zakończona. teraz musimy włączyć w ustawieniach zasad grupy na komputerze. To również może przyczynić się do odłączenia aktualizacji w systemie Windows 10. Jednak mało kto korzysta z tej opcji.

Najpierw trzeba znaleźć Edytor zasad grupy. Prasa Win + R, wykonać polecenie gpedit.msc tam. Następnie otwórz „Konfiguracja” – „Szablony administracyjne”. Następnie trzeba przejść do „części składowe”, a następnie zwrócić się do znanego już napis „Update”.

Należy zwrócić uwagę na prawej stronie okna. Będzie można zobaczyć wiele wierszy, w tym konieczność znalezienia „Konfigurowanie aktualizacji automatycznych”. Należy otworzyć tę opcję, zanim pojawi się okno, w którym będziemy pracować. Ustaw pole wyboru obok „Włącz”. Następnie wziąć pod okiem. Nie widać „Opcje”. Lista powinna zwrócić uwagę na dwa punkty. Pierwszy „Powiadomienia Pobierz”. Będzie wyświetlać komunikaty o znalezieniu i pobieranie dokumentów „Centrum Upgrade”. Ale lepiej jest zwrócić się do ostatniego „Zezwalaj lokalnemu administratorowi na wybranie opcji”. Po wybraniu okna dialogowego dodatkowych pojawi którym można ustawić pole wyboru „Wyłącz aktualizację”.

Pełny program

Innym sposobem, aby pomóc uporać się z naszym aktualnym wyzwaniem – całkowite zamknięcie systemu Windows 10 aktualizacji przy użyciu komputera rejestru. Tu wystarczy tylko kilka kliknięć myszką, aby realizować pomysły do maksimum.

Linia poleceń otwarty przez Win + R, a następnie wykonać polecenie regedit. Przed otwarciem rejestru. Idź do niego w HKEY_LOCAL_MACHINE. Konieczne jest, aby znaleźć folder Profile (znajdujący się w oprogramowanie), a następnie spojrzeć na Microsoft i wybierz gdzie Windows.

W folderze, należy utworzyć nową sekcję o nazwie WindowsUpsate. Wewnątrz zrobić jeszcze jeden punkt i nazywają to po prostu AU. Teraz przejdź do niego. W oknie (do prawej), kliknij na polu i utworzyć wartość DWORD znajduje się plik o nazwie NoAutoUpdate. Jaką wartość przypisać do niego? Włożyliśmy w odpowiednim polu 1 sklepach parametrów. To wszystko.

urząd

Ostatnim krokiem, który pomoże nam uciec – to odejście od usługi Windows Update. Uznaje się w tej chwili w 100% skuteczne. W celu realizacji pomysłów w praktyce pierwszą rzeczą jest, aby otworzyć wiersz polecenia i uruchom polecenie tam nazwie services.msc, a następnie przejdź do „Usługi” w oknie pop-up.

Teraz możemy przejść do dołu listy. Tam poszukaj „Update”. Dwukrotnie kliknij na etykiecie – a przed nami żądane ustawienia. Należy zwrócić uwagę na pole „Typ uruchomienia”. Konieczne jest, aby ustawić „Disconnect” tutaj. Zapisz zmiany i cieszyć się wynik. Jednak teraz „Windows Update” rozpocznie się od czasu do czasu wyświetlenia komunikatu o błędzie. Jest to normalne i nie należy się bać.