466 Shares 3833 views

„God Mode” w Windows 7: za pomocą ukrytego potencjału OS

Dzisiaj, praktyczna wartość rodziny systemów Microsoft jest niezaprzeczalnym faktem. Jednak pomimo globalnego dostępność i łatwość obsługi to tylko niektóre z popularnych funkcji systemu operacyjnego i do dnia dzisiejszego pozostaje niespełnione. Ukryte "God Mode" w Windows 7 – żywy przykład. A jeśli, drodzy czytelnicy, terminy te mogą spowodować jedynie streszczenie stowarzyszenie, a potem nadszedł czas, aby zapoznać się z prawdziwym przeznaczenia „metod boski” zarządzania.

Dostosuj dostęp i kontrolę

Skoordynowana praca systemu operacyjnego Windows zależy przede wszystkim od prawidłowego i właściwego korzystania z tych lub innych parametrów. Innymi słowy, zestaw ustawień opcjonalnych pozwalają dostroić system operacyjny dostosowany do każdego użytkownika. Do wygodnego sterowania i monitorowania procesów systemu wielozadaniowość, Windows posiada szereg wbudowanych narzędzi: Panel sterowania, Menedżer zadań, a szereg innych modułów oprogramowania, interakcja z którym jest regulowane przez określony zestaw reguł. Ale dotyczy nas, „God Mode” w Windows 7 pozwala zobaczyć pełnię jakiejś uniwersalnej listy „cennikiem szans”.

Więc, otwórz „boskie” listy

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, co następuje: Tryb ten działa tylko na nowszych wersjach systemu operacyjnego. Oznacza to, że Windows Vista jest pierwszym systemem, w którym nie było dostępu do niemal wszystkich parametrów z jednej lokalizacji. Warto zauważyć, że norma oznacza pokazać wszystkie możliwości systemu operacyjnego w jednym polu nie jest dostarczany przez firmę Microsoft. W związku z tym rozwiązanie na pytanie „jak uruchomić” God Mode „wymaga odrębnego postępowania, aw szczególności stworzenie charakter aktywujący kodu cyfrowego. Jednak jest to bardzo proste, przekonaj się sam …

• Utwórz nowy folder.
• Zmień nazwę „atrapę»: GodMode {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} ..
• Transformacja etykiecie – ostateczny rezultat swoich działań.

Ostrzeżenie! Podczas tworzenia folderu startowego, aby uniknąć opisanych w precedensów sieci Internet (oprogramowanie zamieszanie), której należy przestrzegać tutaj takie programy:

• Nie należy tworzyć kod aktywujący w systemie twardej powierzchni dysku.
• Jako dyrektor do nowego folderu , można użyć dowolnej innej partycji dysku twardego.
• Po etykieta odrębnej nazwy gatunkowej folderu można zmienić.

Jeśli masz pytanie: „jak zrobić” God Mode „dostępne z pulpitu”, odpowiedź będzie służyć funkcjonalnej Celem normy menu kontekstowego i polecenie „Wyślij do pulpitu …”.

Że użytkownik będzie zobaczyć „okno możliwości” otwarcia?

Przede wszystkim, przypomnijmy, że „God Mode” w Windows 7 – jest to rodzaj rozszerzonego panelu sterowania. Dlatego żadna nowa magia w menu inżynieria Hyperfunctions OS nie otworzyć. Jedyną zaletą GodMode można uznać dostęp do wszystkich parametrów systemowych w jednym oknie. W konsekwencji, prawdopodobieństwo, że każdy z pierwszych przegap ukrywanie (z uwzględnieniem obwodu zamieszanie „lokalizacji centrów usług systemu operacyjnego” na miejscu) jest negowany. Wiele opcji, które mogą być, przekonasz się po raz pierwszy, będzie znacznie poszerzyć zakres swojej wiedzy użytkownika oraz stosowania niektórych z tych miłych wpływ na efektywność i wydajność pracy systemu jako całości.

Co ciekawe, a co najważniejsze – przydatny!

Wielu czytelników jeszcze czas, aby skorzystać z komputera w zaciszu możliwości, które świadczą „God Mode” w Windows 7. W celu rozwiania wątpliwości sceptyków odnośnie zasadności rozszerzonego panelu sterowania i zweryfikować trafność tej funkcji, przedstawiamy kilka „za” argumentu:

• harmonijnie postrzegane listę.
• Wiele możliwości – w standardowych kontroli ruchu – jest to trudne do zaobserwowania.
• Niezwykle łatwy do pracy, bo można wywołać menu, usługę bezpośrednio z modalnego okna.

No iw efekcie – ty nie przegap!

Kilka słów o negatywnych aspektach

Ironią jest, ale niektóre wersje 64-bitowe „maykrosoftovskih” OS po prostu zignorować kod używany. Jednak sieć online, można znaleźć szereg kombinacji znaków-numeryczny wejście która zapewnia częściowe rozwiązanie coraz bardziej popularne pytanie: „W jaki sposób mogę włączyć” God Mode „?”.

Niestety, ten artykuł nie jest możliwe, aby odzwierciedlić pełną listę windows-kodowań zamkniętych w strukturze kręcone nawiasach. Jednak specyfika na ten temat tam duży zestaw. I wiele trudności w poszukiwaniu użytkownik powinien powstać.

Konkludując

Nie będzie rozwlekły i podsumowanie ekstrawagancki wniosek: że kod jest przyczyną występowania Windows, ale w rzeczywistości ukryte możliwości czai się gdzieś daleko poza obwiedni poniekąd w przepaści cyfrowej nieskończonych matematyki. Jednak być może czeka los okazuje się, że dla reszta pozostałaby tajemnicą. Szukać Boga w liczbach!