122 Shares 4395 views

Lek "Encephabol". Instrukcje użytkowania


Lek „Encephabol” odnosi się do grupy neurotroficznych leków o działaniu metaboliczne organizmu. Jest przedstawicielem środki nootropowe, posiadające w jego skład pierwiastków identyczne substancje biologicznie czynne, które stanowią na ośrodkowy układ nerwowy w organizmie człowieka. Składniki te są zaangażowane w procesach metabolicznych zachodzących w mózgu.

Preparat „Encephabol” Instrukcja który opisuje podstawowe formy dawkowania wytwarzane przez producentów w postaci tabletek i zawiesin. Główny składnik aktywny jest pyritinol sposobami. Ten człon jest podobny pod względem struktury chemicznej do pirydoksyny, ale jej właściwości różni się od witaminy B6 i posiadają określony skutek. Preparat „Encephabol” (tabletki) można nabyć w aptekach w opakowaniach zawierających stu pięćdziesięciu elementów, a zawieszenie – w fiolce o objętości dwieście ml.

Lek ma działanie zdolne do aktywacji procesu wychwytywania i wykorzystania glukozy i wymiany kwasów nukleinowych, a także zwiększenie uwalniania acetylocholiny w synapsach i zwiększyć prędkość transmisji neuronów cholinergicznych. W wyniku tej normalizacji reakcji metabolicznych w mózgu. Preparat ręcznego „Encephabol” instrukcji, która wyjaśnia jego główne właściwości farmakologiczne wytwarza działania mające na celu stabilizacji funkcji błony komórkowe, co zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Lek zwiększa przepływ krwi i elastyczność czerwonych krwinek. Jego nominacja zwiększa przepływ krwi, zwiększają zużycie tlenu, a także aktywację metabolizmu glukozy w obszarach mózgu, które są podatne na uszkodzenia niedokrwiennego. Lek może przywrócić procesy metaboliczne w tkankach nerwowych, zwiększają sprawność umysłową i pamięć.

Lek „Encephabol” instrukcja obsługi, która opisuje mechanizm jego wpływu na organizm, ma biodostępność, która jest średnio osiemdziesiąt pięć procent. Lek wiąże się z białek znajdujących się w osoczu krwi, w ilości od dwudziestu do czterdziestu procent. Maksymalne stężenie leku uzyskuje się po trzydziestu do sześćdziesięciu minut po podaniu. Metabolity te tworzą się w wątrobie i wydalana z kałem i moczem. Nawet, jeśli funkcja nerek jest osłabiona, toksycznych stężeń leku w organizmie, nie występują.

Lek „Encephabol” instrukcja obsługi, która opisuje główne obszary jego wykorzystania, zaleca się dla następujących dolegliwości:

– łamania funkcji mózgu z przewlekłym;

– zespoły demencji, przejawia zaburzenia myślenia i pamięci;

– zmęczenie;

– brak motywacji i motywacji;

– zaburzenia emocjonalne;

– zmniejszenie stężenia ;

– demencja naczyniowa, pierwotnej i miesza przyrodzie;

– Naruszenie zdolności intelektualnych przewlekłej naturze;

– miażdżyca tętnic mózgowych typu;

– encefalopatia pourazowa charakter;

– upośledzenie umysłowe;

– zespół tserebrastenicheskom ;

– encefalopatia dzieci;

– skutki zapalenia mózgu.

Lek może powodować niepożądane efekty uboczne u pacjentów, którzy mają szczególną wrażliwość na pyritinol i fruktozy. Nie przypisano lek w patologii nerek i wątroby, a także choroby autoimmunologiczne, ostre charakter.

Ma lek „Encephabol” odpowiedniki, którzy są przedstawicielami klasy nootropów. Należą do nich leki "Nootropil", "piriditol", "Pentoksyfilina".