503 Shares 7298 views

Białe Klapki – bohaterów serialu „Game of Thrones” legendarnego

Białe spacerowiczów – odrębna rasa, wymyślone przez George'a RR Martina w książce „Pieśń lodu i ognia”. Żyli na północy Westeros na Wielki Mur. Do pewnego czasu, ludzie myśleli, że to żywe trupy, aw rzeczywistości są fikcyjne postacie bajkowe.

Kto to jest?

Białe Walkers, zdjęcie, które potwierdza pewne podobieństwa z człowiekiem, są wyraźne podobieństwo ludzkiego. Wyścig odnosi się do humanoida, który wielokrotnie potwierdzona w książce i zobrazowania pozwalające wersję serii.

Podobieństwo jest tylko powierzchowne. W rzeczywistości są one nieco wyższe niż jego poprzednicy (ludzi), skóra na twarzy i całego ciała jest bardzo jasne z odcieniem niebieskawym, a jego włosy były białe. Powinienem powiedzieć kilka słów o oczach – świecą na niebiesko w ciemności.

Powinienem powiedzieć kilka słów o magicznych zdolnościach, który miał białą spacerowiczów. Zdolność do ludzi z martwych żołnierzy pozwoliło im szybko zwiększyć swoje szeregi. Dlatego ludzie mieli zwyczaj palenie ciał zmarłych.

„Nadchodzi zima” – to wyrażenie często wymieniane bohaterów książki, nawet nie myśląc o tym w ten sposób. „Ghouls” może nastąpić jedynie wraz z nadejściem chłodów i w nocy, a zimą w królestwie trwać bardzo długo.

Pochodzenie (według autora)

Dzhordzh Martin wyjaśnia ich pochodzenie w sposób następujący: „Białe Klapki są diody LED. Według mitologii Celtów, to inteligentna rasa żyjących na ziemi przed człowiekiem, który ostatecznie wyparł je. Stopniowo, prawie zapomniany, ale mitologia mówi o swoich nadludzkich zdolności. Życie Biały Walker (SIDA) ma 1,5-2 tysięcy lat, które znacznie odróżnia go od osoby. Tak więc, według legendy i legendy, są one przedstawiane jako bóstwa. "

To właśnie z tego zdjęcia autor napisał o jego „nieczyste”, który jest kilka tysięcy lat nie widzieli żywą osobę, która mieszka w murach. A wszelkie odniesienia wyniosła znęcania się nad małymi dziećmi.

hierarchia

Wyścig Undead ma swojego mistrza, który bezkrytycznie posłuszeństwa. Jest to szczególnie widoczne w ósmym odcinku piątego sezonu serialu, w którym nie jest atakiem na drugim hardhome. W czasie, gdy Dzhon Snou doszła do przekonania dziką wyjść z murem, ale musi to odzwierciedlać atak innych armiach. Jakiś czas po rozpoczęciu bitwy, widzi grupę martwych dzieci w innych nawróconych i walczących ludzi. Daje to na nim ogromne wrażenie.

tradycja ludzka powiedział, że lider białych spacerowiczów – wielki Inny, którego imię było zabronione mówić głośno, więc to zostało zapomniane w czasie. Niektórzy po prostu nazywają go Panem Ciemności, Lód duszy, Boga Night and Terror. To on ożywia zmarłych ludzi, zamieniając je w Wicht, gotowi służyć ciemności i wolę białe spacerowiczów.

Zatem, wyścig można podzielić na trzy kategorie:

  • Lider.
  • Białe Walkers.
  • Vihti (ghouli).

dzieci

Wielu zastanawia się, dlaczego biali chodziki dzieci, które Craster stale poświęcili Panu Ciemności? Ponieważ ani autor, ani autorzy nie odpowiedział na to pytanie, można wyróżnić dwie różne wersje:

  • Tym samym stało uzupełnianie tych białych spacerowiczów, wierny swemu panu, umieścić je lubić siebie.
  • Walker, który ma kosztować ludzkie dziecko, zrobił to dla ofiar. A celem nie staje się ciało dziecka, a mianowicie fakt, że jest to żywa istota, że oddycha, jego serce bije.

historia

Na łamach książki o tym, jak były białe spacerowiczów, Martin mówi słowa starego Nan: „Jest to trzynasty z rzędu, Lord Dowódca Nocnej Straży. Nie bał się niczego, a to była jego wina. Jednym ze ściany Pana zobaczył piękną dziewczynę z białą skórę, niebieskie oczy i oblodzonej ciała. Od razu zakochał się w niej, i przyniósł w twierdzy w nocy, dzięki czemu jego królową. Z biegiem czasu, Pan przemienił się i zaczął składać ofiary i inny sposób modyfikować jego wygląd z nadejściem zmroku. Dopiero tak długo, jak jeden z Starks i Dzharomun z dzikim nie obaliła jego rząd. Następnie wyjechał do ściany i zniknął w rozległej północy, przysięgając zemstę ".

To jak stare Nan wyłożył trochę opowieść Bran, nazywając trzynastą Lord Stark z Winterfell.

Odstępstwa od tej książki

Według scenariusza, napisany Devidom Benioffom i DB Weiss, na spacerowiczów istnieją znaczne różnice, niezwiązane z historią Martina książek. Oto niektóre z nich:

  • W filmie Sam spotyka grupę ghule pieszo i na koniu. Książka mówi, że Wicht czarnych i białych spacerowiczów. Ponadto, były nie posiadają inteligencję i zdolność do rozumu, ale implicite posłuszeństwa polecenia. Pod koniec pierwszego sezonu one rozłożone ciała dzikiego okręgu (drogą, znaczenie tego, a więc nie jest jeszcze ujawniony).
  • Wicht niezgrabne i powolne – Ujęcia z filmu całkowicie obalić napisane. Ghule są bardzo szybkie, mają ścisły techniki i rozsądne bojowych.
  • Wyprowadzanie pojawiają się tylko w książce „Uczta dla wron” przed podaniem ich prawie nie było. W serii, widz może zobaczyć je po raz pierwszy na koniec pierwszego sezonu.
  • Białe Walkers, którego zdjęcie jest wykonane przy świetle dziennym, potwierdzona przez Martin w książce. On wyraźnie powiedział, że pojawiają się one tylko z nadejściem nocy i ukryć świcie.

W kolejnych sezonach, a także książek, oczekujemy następujący rozwój fabuły związanej z upiorów: ogromna armia białych spacerowiczów wkrótce dotrze do mieszkańców Siedmiu Królestw, przejść przez mur. A następnie rozpocznie wielką bitwę. I wszystkie plusy po drugiej stronie, ponieważ większość ludzi nigdy nawet nie słyszał o ich istnieniu i nie mogą sami sobie.