558 Shares 2779 views

Remedium ludowej na mrówki: jak radzić sobie z owadów w mieszkaniu?

Mrówki – bardzo pożytecznych owadów, ale tylko wtedy, gdy są one w lesie, a nie w domu. Bardzo często w lato ludzie odnajdują je w żywności, cukru, w kątach mieszkania. Naturalnie, psują jedzenie, i bardzo nieprzyjemne do oglądania owadów przeszukujÄ gęsiego wzdłuż ściany lub chodzące na parapecie. W związku z tym, należy wiedzieć, jak pozbyć się mrówek w mieszkaniu.

Teraz na rynku lub w specjalistycznych sklepach można kupić wiele różnych produktów, które są przetwarzane w drodze ruchu owadów. Należy to zrobić w kilka dni. Procedura zatrzymania może być stosowany tylko wtedy, gdy mrówki zniknęły całkowicie z domu. Dla całkowitego zniszczenia wszystkich zwierząt, można użyć trucizny, które będą zabijać owady pracowników macicy. Jednak należy rozcieńczyć niewielką narzędzie, które może przynieść ant trucizny w gabinecie.

Więc jak często dane są pełzające owady w żywności, zwłaszcza w cukier, a następnie użycie broni chemicznej powinno być ściśle ograniczone. W tym przypadku lepiej jest zastosować środek ludowej na mrówki. Najprostszym sposobem, aby pomóc odstraszyć szkodniki z pożywienia jest olej słonecznikowy, gdyż nie tolerują zapachu.

Jest jeden ludowe remedium mrówki – ząbek czosnku, pietruszki i topy z pomidorów, które są skuteczne ze względu na ostrym zapachu. Ze szczytu pomidor może być bulionem, a następnie rozpyla się obszar, w którym obserwuje się najbardziej mrówek. Jeśli masz mielonego cynamonu, można z powodzeniem używać go zbyt.

Ten ludowy środek na mrówki, miodu, pomoże w krótkiej perspektywie, by zwabić owady z ich gniazd i zniszczyć. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób. Konieczne jest, aby moczyć gąbkę i umieścić miodu, gdzie owady są często przenoszone. Tak szybko, jak to będzie trzymać sporo mrówek, to może być wrzucony do wrzątku. Podobnie działa wodą cukru, wylewa do niewielkiej słoika. Owady będzie indeksować przynęty i zatopić się w cieczy.

Remedium ludowa dla mrówek jest bardziej korzystne jest stosowanie w kuchni lub innych pomieszczeń, zwłaszcza jeśli rodzina ma małe dzieci. Jeśli owady rozwiedli zewnątrz pomieszczeń oraz drzew i krzewów owocowych krzywda, to nie jest możliwe, aby używać specjalnych żeli, które zawierają pewną dawkę trucizny.

Walka mrówki ogrodowe środki folk są dość skuteczne. Na przykład, w mrowisko, jeśli znajduje się na swoim terytorium, należy wlać słodką ciecz. Aby to zrobić, zalać szklanką cukru w wiadrze z wodą. Mrówki opuścić, ponieważ ich zapasy zostaną zepsute jedzenie. Że owady nie uszkodzić drzewa, nie trzeba zacząć. Aby to zrobić, trzeba tworzyć wszelkiego rodzaju przeszkód, takich jak folia owinąć wokół mrówki drewna nie mogą wspinać się na ostrą krawędź. Możliwe jest również do kopania mały rowek wokół drzew i wypełniony wodą. Mrówki nie potrafią pływać, więc jeśli oni pęd do upraw owocowych, to utopić.