410 Shares 7564 views

Ucho łososia

Co odróżnia ucho łososia z zupy rybnej? Teraz, oczywiście, można zapamiętać żart, że jeśli istnieje sto gramów, trzeba gotować ucho. Jeśli nie – zupa rybna. Ale wielu kucharzy powie w inny sposób: w tym ucha, ale nic ziemniaków, ryb, przypraw i cebuli. Tak często przyjmowane.

Ale nadal dość często można znaleźć przepisy, które wymagają użycia różnych dodatków, od zbóż do pomidorów. Ale nie kłócić. Lepiej po prostu zacząć przygotowanie nowoczesnej wersji różowej zupy z łososia lub nawet można nazwać „ucho z głowy łososia.”

Ogólne wskazówki

Przed gotowanie zupy wszelkiego rodzaju ryby, można przeczytać poniższe wskazówki.

Niektóre ryby, takie jak leszcze, karaluch, czopem zawiasowym, makreli, karaluch i babkowate absolutnie nie nadaje się do pieczenia zupy.

Gotować zupa jest najlepsza w glinianych lub emaliowanych. Ale aluminium nie jest odpowiedni.

można zabarwić ucho łososia z szafranem. Tylko nie przesadzaj, przyprawy nie należy przerywać smak ryby.

Tam ucho zarówno na ciepło i zimno. Wybitnie pod nim są chleb żytni, ciasto i ryby Kulebyaka.

Ucho łososia

składniki:

  1. Funt różowy łosoś;
  2. Jedna cebula;
  3. Dwa liście laurowe;
  4. Dwa ziemniaki;
  5. Sól, pietruszka, koper;
  6. pieprz;
  7. 10-15 sztuk małych batalionów (jeśli można znaleźć).

Aby przygotować zupę z łososia, trzeba będzie:

– ostry nóż;

– rondel trzech l;

– deska do krojenia.

łosoś cięcia

Rozpocząć poprzez odcięcie głowy i ogona ryby. Teraz ją wypatroszyć. Starannie rozciągnięty wzdłuż różowego łososia i usunąć kości. Tylko nie daj go do kota, niech trochę poczekać. Co będzie dalej? Kolejne kroki zależą od tego, czy znaleziony batalionów. Chodzi o to, że w Rosji w dawnych czasach ucha łosoś gotowany w bulionie batalionów, bardzo cenione.

Gotować małe ryby

Bez żadnych kłopotów batalionów: oni nie muszą być prane lub czyszczone. Możesz dodać je do ucha, jak to jest. To dopiero początek jeszcze wypatroszonych nie zajechać „perfect” smak wypatroszone ryby w rosole. Tylko wtedy, gdy gut batalionów, należy zachować szczególną ostrożność, ze względu na ich bardzo prosty ukłucie. Rana po nich bardzo bolesne.

Następnie, zrobić kawałka zwykłej gazy, związać Ruff i obniżać je w naczyniu z zimną wodą. Gotować przez chwilę. Tylko przez krótki czas, piętnaście minut po zagotowaniu wystarczyłoby na małym ogniu. Nie zapomnij o czas usuwania piany od czasu do czasu.

Teraz usunąć etamina, szczep brzeczki i położyć odpady, pozostające po łososia skrawania (głowy, ogon i płetwy). Tylko pamiętaj, aby usunąć skrzela od głowy, więc smak zupy byłoby lepiej. Wszystko podwójnie rosół na zupę jest gotowy, a kości mogą wreszcie dać kota. Masz rodzaj zupy głów łososia.

zupa gotowanie

W bulionie wrzenia, cebulę. Can całość, może być pocięte na dwie połowy. Nieobrane również miłe. Cebulę obrać dać ucha piękny czerwonawy kolor. W tym samym bulionie, umieść filety z łososia, pocięte na kawałki, i posiekane ziemniaków. Jeśli dodać łodygi kopru, będzie jeszcze lepiej.

Za niewielką ilością czasu, aż w pełni gotowane, umieścić w rondlu pieprz, sól i liść laurowy. Gotowane zupa z łososia dość szybko, około 20 minut. Ale należy pamiętać, że po wytworzeniu z niego musi stać w 8 minut pod pokrywką zamknięte.

służyć

Przed ucho łososia serwowane będą na stole, należy go usunąć z łodyg koperku i gotowanej cebuli. Oni już zrobić swoje zadanie: dany smak. Po wycieku na płytkach zupy posypać drobno pociętych zieleni.

Rozumiemy, dlaczego ucho zwane podwójne lub potrójne? Rosół bez kryzą – podwójne, z batalionów – potrójne.

Bon appetit dla Ciebie i Twojej rodziny! Cieszyć się tym wspaniałym danie, które pojawiły się z tak wiele lat temu.