564 Shares 8352 views

Przebarwienia na twarzy jak pozbyć?

Jednym z najpewniejszych oznak, że organizm nie jest w porządku – pigmentacja skóry. Zgodnie z układem plam, można wstępnie określić go, co ciało praca chory. Jeśli nie ma żadnych miejsc na czole w postaci obręczy lub szerokim paśmie, można założyć, chorób takich jak zapalenie mózgu, zapalenie lub obrzęk mózgu, a także jako sygnał zaburzeń układu nerwowego. Te plamy na policzkach, z powodu odejścia szyi wskazywać na chorobę wątroby. Odkryte pigmentacji skóry twarzy w jamie ustnej, podbródek, okręgu lub w nosowo-krotnie, świadczą uszkodzenia w przewodzie pokarmowym lub chorób żeńskich narządów płciowych. Przebarwienia mogą być spowodowane przez płaski egzema, nerwowa, porostów.


Odkryta przebarwienia na twarzy, jak pozbyć?

Nowoczesna kosmetologia oferuje szeroką gamę środków przebarwienia na twarzy. Walki lek z nich za pomocą wysokich dawek multiwitaminowego i kwas askorbinowy parabenzoynoy metioninę it.d. Jednak początkowe podejście do problemu – pigmentacja na twarzy jak pozbyć, konieczne jest, aby zidentyfikować i wyeliminować przyczyny ich występowania.

Dać pozytywne rezultaty z takich środków przebarwienia na twarzy, mających na celu usunięcie samych plam: różne rodzaje peelingu lub wybielanie środków zewnętrznych. W celu usunięcia górnej warstwy naskórka za pomocą maski bodyagi, alkohol salicylowy, nadtlenek wodoru i inne substancje. Po zabiegu złuszczającego, trzeba starannie chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych, ponieważ mogą one spowodować nawrót choroby. Najlepszy czas, aby rozwiązać ten problem – przebarwienia na twarzy, jak pozbyć – to zimy lub jesieni.

Co zrobić, jeśli nie było przebarwienia na twarzy, jak pozbyć?

Po pierwsze, możemy zdecydować się na przyczynę i wyeliminować go, jak było napisane wcześniej. Jednocześnie uniknąć upadku pod wpływem promieni słonecznych, gdyż określają wielkość i intensywność kolorów plam. Zwiększenie w diecie warzyw: kapusty i szpinaku, aby umożliwić organizmowi, aby uzyskać odpowiednią ilość kwasu foliowego. Można i należy się pozbyć plam używać kremu z ochrony przeciwsłonecznej.

Fundusze podarowane nam przez naturę, aby pozbyć się plam starczych.

Plam pigmentowych można go usunąć za pomocą kosmetyków lub kontakt ze skórą leczenie w ośrodkach medycznych, ale także natura hojnie daje nam owoce, które skutecznie poradzić sobie z tym problemem. Domowe odbarwienia skóry i złuszczanie.

Wybielić skórę może być ogórek, pietruszka, czerwona porzeczka i cytryna. Stosowanie jest możliwe jak sok owocowy, włożywszy go na obszarach problemowych, a wiele masek:

– porzeczka.

Jest to konieczne, aby szlifować jagody i mieszać je dokładnie miodu w równych proporcjach. Maska jest stosowana na tych obszarach skóry, gdzie jest istotny problem i utrzymać ją na twarzy przez co najmniej pół godziny. Po maska została usunięta, trzeba przemyć twarz wodą i sokiem z cytryny, a zakończyć procedurę – stosowanie krem odżywczy z funkcją ochronną przed słońcem.

– Od twarogu lub jogurtu.

Ta maska jest pożądane, aby stosować dwa razy dziennie przez okres co najmniej 15 minut. Usuń to może być z wacikiem zamoczonym w bulionie z limonki.

– Od słodkiej papryki.

Do maskowania przygotowanej pasty z papryki i stosowany do twarzy przez pół godziny. Spłukać zimną wodą można następnie zastosować krem odżywczy.

– Od pietruszki.

pietruszka pasty nakłada się na powierzchni przez 30 minut, a następnie usunięto i zastosowano odżywczy krem. I można go używać nie tylko liści pietruszki, ale także swoje korzenie.

W domu, można produkować złuszczanie za pomocą zarośla lub peelingu. Warto wiedzieć, że peeling jest najbardziej bezpieczne w leczeniu plam starczych, zamiast obierania. Peelingu wykonane przy użyciu środków mechanicznych, za pomocą specjalnych cząstek roślin.

Usunąć plamy starcze wymaga kilku zabiegów z kilkoma przerwami.