500 Shares 6288 views

Głęboki peeling twarzy – odmładzanie sposób niechirurgiczna

Peeling – Procedura złuszczanie starą warstwę martwego naskórka, aby poprawić swoją kondycję zewnętrzną w oparciu o zdolność skóry do odtworzenia. Odróżnić peelingu twarzy, ciała, skóry wokół oczu. Z pomocą procedury obierania może eliminować zmarszczki, keratozomy, plamy starcze, zwiększają nawilżenie i elastyczność skóry, poprawa jej kolor. Obieranie do twarzy i ciała bardzo pierwszego tłoczenia na poniższych wad: rozszerzone porów, blizn, łojotokowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, starzenie się skóry, przebarwienia.


rodzajów peelingu
Istnieją trzy rodzaje peelingu:
1. złuszczanie z warstwy rogowej – złuszczanie;
2. powierzchownych procedurę odrywania – naskórka;
3. Średni obierania;
4. głęboki peeling – to omówimy w tym artykule.
Głębokie peelingi do twarzy
Głębokie peelingi do twarzy – jeden z najbardziej agresywnych zabiegów kosmetycznych mających na celu podnoszenie i odmłodzenia skóry. Jest to także określane jako fenolu, t. I. Zastosowanie fenolu często leży u podstaw procedury.
Głębokie twarzy Peeling wpływ na głębszych warstwach skóry i dlatego jest uważany za najpotężniejszy ze wszystkich typów dostępnych obecnie na rynku. Jej efekt jest porównywalny z metodami operacyjnymi liftingu. Daje wyraźny anti-aging i efekt ujędrniający. Widocznie wygładza głębokie zmarszczki i drobne zniknąć całkowicie. Wyrównany cera, nowa skóra jest gładsza, bardziej miękka, wygląda ona promienna. Dodatkowo, co prowadzi do zwiększonego tworzenia się włókien kolagenowych, procedura zwiększa odporność skóry na różne czynniki szkodliwe, co znacznie spowalnia następnie widoczny starzenia skóry. W skrócie, głęboko złuszczający do twarzy – idealne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać skórę twarzy piękne i młode przez długi czas.

Formy głęboki peeling twarzy
Obecnie istnieją dwa gatunki głęboki peeling twarzy:
1. Sprzęt – za pomocą lasera i fal radiowych o wysokiej częstotliwości;
2. chemicznie (kwas stosuje się w wysokich stężeniach).
Najnowocześniejszy sprzęt jest uważany peelingi, których główną zaletą – dozuje i precyzyjne działanie.

Który pokazuje głęboki Peeling twarzy
Osoby w wieku powyżej 40 lat ze skórą są dość widoczne, głębokie zmarszczki, szczególnie twarzy. Z pomocą głębokiego peelingu twarzy może wyglądać młodziej przez pięć lat lub dłużej.

Przeciwwskazania
Jak każdy inny poważnej interwencji kosmetycznej, głęboki peeling osoba ma przeciwwskazań:
Miejscowy stan zapalny z powierzchni skóry;
choroby skóry systemu;
Zaostrzenie choroby przewlekłe lub ostre choroby;
Alergia na twarzy;
Skłonność do keloidów;
Cukrzyca, padaczka;
zakażenia wirusem opryszczki;
Otwarte rynki na oparzenia skóry;
Ciąża.

W trakcie i po zabiegu
Ponieważ głęboki peeling twarzy – dość bolesne procedury, to jest wykonywane w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym znieczuleniem. I znieczulenie miejscowe ostrożnie dozowane, ponieważ leki mogą nierównowaga zatrucia fenolu ciało, które może nawet doprowadzić do śmierci. Jednakże, z indywidualnym podejściem do pacjenta doświadczonego kosmetologa można łatwo przeprowadzić głęboki peeling twarzy, nie powodując żadnych czas zdrowia pacjenta.
Należy również zauważyć, że ponieważ jest to dość poważna procedura, po konferencji wymaga dużo czasu odzyskiwania. Oznacza to, że zanim zdecydujesz się wziąć głęboki twarzy peeling, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę sezonowe cechy (po zabiegu, nie powinno pokazać się w słońcu przez kilka tygodni) i inne przeciwwskazania, dokładnie obliczyć czas masz.